HOGVORTS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOGVORTS

Something weird is going on? Isn't that our school motto?
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Harry Potter i vatreni pehar

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Harry Potter i vatreni pehar  Barl25/100Harry Potter i vatreni pehar  Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Harry Potter i vatreni pehar  Barl30/16Harry Potter i vatreni pehar  Barempty3  (0/16)

Harry Potter i vatreni pehar  Empty
PočaljiNaslov: Harry Potter i vatreni pehar    Harry Potter i vatreni pehar  Icon_minitimePet Jul 23 2010, 11:26

Knjiga je bolja od filma...Toliko je scena propusteno....Da stv....Bas sam se iznervirala...Kad su bili u kuhinji kod vilenjaka...Ni te scene nema... Knjiga je brt bolja...

Sta vi mislite?
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Tereza McLaggen
Profesor BOMS-a
Profesor BOMS-a
Tereza McLaggen


Broj poruka : 494

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Harry Potter i vatreni pehar  Barl25/100Harry Potter i vatreni pehar  Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Harry Potter i vatreni pehar  Barl30/16Harry Potter i vatreni pehar  Barempty3  (0/16)

Harry Potter i vatreni pehar  Empty
PočaljiNaslov: Re: Harry Potter i vatreni pehar    Harry Potter i vatreni pehar  Icon_minitimePet Jul 23 2010, 11:30

SLAZEM SE 100%!!!
Zao mi je zbog Sedrica, bio je bas dobar.....-.-
Al mi je drago sto je dementor poljubio Bartija Cucnja Mladjeg tj laznog Ludookog.....

Harry Potter i vatreni pehar  Harry_potter_and_the_goblet_of_fire
Nazad na vrh Ići dole
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Harry Potter i vatreni pehar  Barl25/100Harry Potter i vatreni pehar  Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Harry Potter i vatreni pehar  Barl30/16Harry Potter i vatreni pehar  Barempty3  (0/16)

Harry Potter i vatreni pehar  Empty
PočaljiNaslov: Re: Harry Potter i vatreni pehar    Harry Potter i vatreni pehar  Icon_minitimePet Jul 23 2010, 11:40

e da...Ja u tom dijelu nisam nista razumela...aLI MI JE Viktor Krum strava...Kako zove Hermionu: Hermona Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Tereza McLaggen
Profesor BOMS-a
Profesor BOMS-a
Tereza McLaggen


Broj poruka : 494

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Harry Potter i vatreni pehar  Barl25/100Harry Potter i vatreni pehar  Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Harry Potter i vatreni pehar  Barl30/16Harry Potter i vatreni pehar  Barempty3  (0/16)

Harry Potter i vatreni pehar  Empty
PočaljiNaslov: Re: Harry Potter i vatreni pehar    Harry Potter i vatreni pehar  Icon_minitimePet Jul 23 2010, 11:42

hahaha da, ja sam sve razumjela,samo bih zadavila snejpa u tom dijelu, grrrrr, doso on tu da okrivi siriusa i preda ga dementorima.......

Al je dambldor zakon!!! Very Happy -spas u pravi cas
Nazad na vrh Ići dole
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Harry Potter i vatreni pehar  Barl25/100Harry Potter i vatreni pehar  Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Harry Potter i vatreni pehar  Barl30/16Harry Potter i vatreni pehar  Barempty3  (0/16)

Harry Potter i vatreni pehar  Empty
PočaljiNaslov: Re: Harry Potter i vatreni pehar    Harry Potter i vatreni pehar  Icon_minitimePet Jul 23 2010, 11:45

da! ahahaha Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Tereza McLaggen
Profesor BOMS-a
Profesor BOMS-a
Tereza McLaggen


Broj poruka : 494

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Harry Potter i vatreni pehar  Barl25/100Harry Potter i vatreni pehar  Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Harry Potter i vatreni pehar  Barl30/16Harry Potter i vatreni pehar  Barempty3  (0/16)

Harry Potter i vatreni pehar  Empty
PočaljiNaslov: Re: Harry Potter i vatreni pehar    Harry Potter i vatreni pehar  Icon_minitimePet Jul 23 2010, 11:55

:marauders: :valentin: sto volim ova 4 smajlija <3 <3 <3
Nazad na vrh Ići dole
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Harry Potter i vatreni pehar  Barl25/100Harry Potter i vatreni pehar  Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Harry Potter i vatreni pehar  Barl30/16Harry Potter i vatreni pehar  Barempty3  (0/16)

Harry Potter i vatreni pehar  Empty
PočaljiNaslov: Re: Harry Potter i vatreni pehar    Harry Potter i vatreni pehar  Icon_minitimePet Jul 23 2010, 12:09

Ter to pisi u brbljaonici ...Ta 4 smajlija nemaju nikakve veze Sa HP Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Tereza McLaggen
Profesor BOMS-a
Profesor BOMS-a
Tereza McLaggen


Broj poruka : 494

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Harry Potter i vatreni pehar  Barl25/100Harry Potter i vatreni pehar  Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Harry Potter i vatreni pehar  Barl30/16Harry Potter i vatreni pehar  Barempty3  (0/16)

Harry Potter i vatreni pehar  Empty
PočaljiNaslov: Re: Harry Potter i vatreni pehar    Harry Potter i vatreni pehar  Icon_minitimePet Jul 23 2010, 12:13

Imaju! Sirius, Piter, Dzejms, Remus - animagusi
To je vezano za hp, ali sam to trebala napisati u zatvorenik iz askabana........
Nazad na vrh Ići dole
Monika Half-Blood Prince
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Monika Half-Blood Prince


Broj poruka : 485

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Harry Potter i vatreni pehar  Barl25/100Harry Potter i vatreni pehar  Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Harry Potter i vatreni pehar  Barl30/16Harry Potter i vatreni pehar  Barempty3  (0/16)

Harry Potter i vatreni pehar  Empty
PočaljiNaslov: Re: Harry Potter i vatreni pehar    Harry Potter i vatreni pehar  Icon_minitimePet Jul 23 2010, 12:59

Knjiga je mnogo bolja od filma. ALi ona mi je najgora od svih knjiga xD
Nazad na vrh Ići dole
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Harry Potter i vatreni pehar  Barl25/100Harry Potter i vatreni pehar  Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Harry Potter i vatreni pehar  Barl30/16Harry Potter i vatreni pehar  Barempty3  (0/16)

Harry Potter i vatreni pehar  Empty
PočaljiNaslov: Re: Harry Potter i vatreni pehar    Harry Potter i vatreni pehar  Icon_minitimePon Jul 26 2010, 09:44

Meni nije najgora Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Tereza McLaggen
Profesor BOMS-a
Profesor BOMS-a
Tereza McLaggen


Broj poruka : 494

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Harry Potter i vatreni pehar  Barl25/100Harry Potter i vatreni pehar  Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Harry Potter i vatreni pehar  Barl30/16Harry Potter i vatreni pehar  Barempty3  (0/16)

Harry Potter i vatreni pehar  Empty
PočaljiNaslov: Re: Harry Potter i vatreni pehar    Harry Potter i vatreni pehar  Icon_minitimeSre Jul 28 2010, 15:04

Pa koja ti je najgora???
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Harry Potter i vatreni pehar  Empty
PočaljiNaslov: Re: Harry Potter i vatreni pehar    Harry Potter i vatreni pehar  Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Harry Potter i vatreni pehar
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Harry Potter i Red Fenixa
» Harry Potter i polukrvni princ
» Harry Potter i relikvije smrti
» Harry Potter i dvorana tajni
» Harry Potter i zatvorenik iz Askabana

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HOGVORTS :: Arhiva foruma-
Skoči na: