HOGVORTS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOGVORTS

Something weird is going on? Isn't that our school motto?
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Harry Potter i polukrvni princ

Ići dole 
+2
Tereza McLaggen
Tix Irvas Lestrange
6 posters
AutorPoruka
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Harry Potter i polukrvni princ Barl25/100Harry Potter i polukrvni princ Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Harry Potter i polukrvni princ Barl30/16Harry Potter i polukrvni princ Barempty3  (0/16)

Harry Potter i polukrvni princ Empty
PočaljiNaslov: Harry Potter i polukrvni princ   Harry Potter i polukrvni princ Icon_minitimePet Jul 23 2010, 11:31

Jeste citali? Sta mislite?

-Taman da je qpim...ono prosla... Sad
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Tereza McLaggen
Profesor BOMS-a
Profesor BOMS-a
Tereza McLaggen


Broj poruka : 494

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Harry Potter i polukrvni princ Barl25/100Harry Potter i polukrvni princ Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Harry Potter i polukrvni princ Barl30/16Harry Potter i polukrvni princ Barempty3  (0/16)

Harry Potter i polukrvni princ Empty
PočaljiNaslov: Re: Harry Potter i polukrvni princ   Harry Potter i polukrvni princ Icon_minitimePet Jul 23 2010, 11:33

Ja je dobijam za rodjendan, jedva cekam.............(tetka mi je obecala za rodjendan 2 zadnje knjige Very Happy )

Harry Potter i polukrvni princ Alwayscreating14_HARRY_POTTER_SERIES_37415_HarryPotterHalfBloodPrinceBook
Nazad na vrh Ići dole
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Harry Potter i polukrvni princ Barl25/100Harry Potter i polukrvni princ Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Harry Potter i polukrvni princ Barl30/16Harry Potter i polukrvni princ Barempty3  (0/16)

Harry Potter i polukrvni princ Empty
PočaljiNaslov: Re: Harry Potter i polukrvni princ   Harry Potter i polukrvni princ Icon_minitimePet Jul 23 2010, 11:42

Blago tebi Very Happy

ja imam samo jednu knjigu Very Happy zadnju...Ostale uzimam iz biblioteke Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Tereza McLaggen
Profesor BOMS-a
Profesor BOMS-a
Tereza McLaggen


Broj poruka : 494

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Harry Potter i polukrvni princ Barl25/100Harry Potter i polukrvni princ Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Harry Potter i polukrvni princ Barl30/16Harry Potter i polukrvni princ Barempty3  (0/16)

Harry Potter i polukrvni princ Empty
PočaljiNaslov: Re: Harry Potter i polukrvni princ   Harry Potter i polukrvni princ Icon_minitimePet Jul 23 2010, 12:01

ja sam svaku kupila.......pfff moram, kad u niksicu nema BINLOTEKE! Imala je neka stara i nju su zatvorili :////
Nazad na vrh Ići dole
Natally Umbridge
Gryffindor 2nd year
Gryffindor 2nd year
Natally Umbridge


Broj poruka : 733

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Harry Potter i polukrvni princ Barl25/100Harry Potter i polukrvni princ Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Harry Potter i polukrvni princ Barl30/16Harry Potter i polukrvni princ Barempty3  (0/16)

Harry Potter i polukrvni princ Empty
PočaljiNaslov: Re: Harry Potter i polukrvni princ   Harry Potter i polukrvni princ Icon_minitimePet Jul 23 2010, 12:47

Ja nisam kupila ni jednu knjigu HP. Sve sam uzimala iz biblioteke da citam... Sad
Nazad na vrh Ići dole
Monika Half-Blood Prince
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Monika Half-Blood Prince


Broj poruka : 485

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Harry Potter i polukrvni princ Barl25/100Harry Potter i polukrvni princ Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Harry Potter i polukrvni princ Barl30/16Harry Potter i polukrvni princ Barempty3  (0/16)

Harry Potter i polukrvni princ Empty
PočaljiNaslov: Re: Harry Potter i polukrvni princ   Harry Potter i polukrvni princ Icon_minitimePet Jul 23 2010, 12:49

xDD
Ja am je dobila za rodjendan. Jooj bilo slavlje dosli gosti,a ja citam Hp-a ne pogledavsi ih.xD
To mi je druga omiljena knjiga. Najbolji mi je 7., pa 3.
Nazad na vrh Ići dole
Tereza McLaggen
Profesor BOMS-a
Profesor BOMS-a
Tereza McLaggen


Broj poruka : 494

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Harry Potter i polukrvni princ Barl25/100Harry Potter i polukrvni princ Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Harry Potter i polukrvni princ Barl30/16Harry Potter i polukrvni princ Barempty3  (0/16)

Harry Potter i polukrvni princ Empty
PočaljiNaslov: Re: Harry Potter i polukrvni princ   Harry Potter i polukrvni princ Icon_minitimeSre Jul 28 2010, 15:16

hahaha, e sad si me uvjerila da nisam vidjela nikog ludjeg od tebe.....
rodjendan a ti citasssss...... qq
SKROZ TE PODRZAVAM!!! Very Happy Harry Potter i polukrvni princ 92190
Nazad na vrh Ići dole
Ivana Umbridge
Ravenclaw 2nd year
Ravenclaw 2nd year
Ivana Umbridge


Broj poruka : 329

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Harry Potter i polukrvni princ Barl25/100Harry Potter i polukrvni princ Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Harry Potter i polukrvni princ Barl30/16Harry Potter i polukrvni princ Barempty3  (0/16)

Harry Potter i polukrvni princ Empty
PočaljiNaslov: Re: Harry Potter i polukrvni princ   Harry Potter i polukrvni princ Icon_minitimePet Jul 30 2010, 07:37

Ja nemam ovu knjigu,našla sam je na internetu pa je čitam kada hoću tj.skinula sam je sa interneta.Sedmi dio sam uzela iz biblioteke,a prvih pet dijelova sam kupila.
Nazad na vrh Ići dole
Katie Weasley
Gryffindor 1st year
Gryffindor 1st year
Katie Weasley


Broj poruka : 16

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Harry Potter i polukrvni princ Barl25/100Harry Potter i polukrvni princ Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Harry Potter i polukrvni princ Barl30/16Harry Potter i polukrvni princ Barempty3  (0/16)

Harry Potter i polukrvni princ Empty
PočaljiNaslov: Re: Harry Potter i polukrvni princ   Harry Potter i polukrvni princ Icon_minitimeSub Jul 31 2010, 22:01

Kupili mi za rodjendan ^__^
Dobra je knjiga ^__^
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Harry Potter i polukrvni princ Empty
PočaljiNaslov: Re: Harry Potter i polukrvni princ   Harry Potter i polukrvni princ Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Harry Potter i polukrvni princ
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Harry Potter i Red Fenixa
» Harry Potter i relikvije smrti
» Harry Potter i dvorana tajni
» Harry Potter i zatvorenik iz Askabana
» Filmovi O Harry Potteru- Decaku koji je preziveo :)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HOGVORTS :: Arhiva foruma-
Skoči na: