HOGVORTS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOGVORTS

Something weird is going on? Isn't that our school motto?
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Harry Potter i relikvije smrti

Ići dole 
+3
Natally Umbridge
Tereza McLaggen
Tix Irvas Lestrange
7 posters
AutorPoruka
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Harry Potter i relikvije smrti Barl25/100Harry Potter i relikvije smrti Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Harry Potter i relikvije smrti Barl30/16Harry Potter i relikvije smrti Barempty3  (0/16)

Harry Potter i relikvije smrti Empty
PočaljiNaslov: Harry Potter i relikvije smrti   Harry Potter i relikvije smrti Icon_minitimePet Jul 23 2010, 11:35

Znaci najbolja knjiga iz HP serijala Very Happy! Tako brzo sam je procitala da nisam mogla da verujem!
Epilog mi je tuzan! Very Happy

ahahhaah na neke scene sam se dbr ismijala Very Happy Budala
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Tereza McLaggen
Profesor BOMS-a
Profesor BOMS-a
Tereza McLaggen


Broj poruka : 494

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Harry Potter i relikvije smrti Barl25/100Harry Potter i relikvije smrti Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Harry Potter i relikvije smrti Barl30/16Harry Potter i relikvije smrti Barempty3  (0/16)

Harry Potter i relikvije smrti Empty
PočaljiNaslov: Re: Harry Potter i relikvije smrti   Harry Potter i relikvije smrti Icon_minitimePet Jul 23 2010, 11:38

Jedva cekam da procitam..........Very Happy

Harry Potter i relikvije smrti Book_harry7
Nazad na vrh Ići dole
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Harry Potter i relikvije smrti Barl25/100Harry Potter i relikvije smrti Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Harry Potter i relikvije smrti Barl30/16Harry Potter i relikvije smrti Barempty3  (0/16)

Harry Potter i relikvije smrti Empty
PočaljiNaslov: Re: Harry Potter i relikvije smrti   Harry Potter i relikvije smrti Icon_minitimePet Jul 23 2010, 11:44

Oh Moras da procitas knjiga je vrh Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Tereza McLaggen
Profesor BOMS-a
Profesor BOMS-a
Tereza McLaggen


Broj poruka : 494

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Harry Potter i relikvije smrti Barl25/100Harry Potter i relikvije smrti Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Harry Potter i relikvije smrti Barl30/16Harry Potter i relikvije smrti Barempty3  (0/16)

Harry Potter i relikvije smrti Empty
PočaljiNaslov: Re: Harry Potter i relikvije smrti   Harry Potter i relikvije smrti Icon_minitimePet Jul 23 2010, 11:59

ocu, ocu tix Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Natally Umbridge
Gryffindor 2nd year
Gryffindor 2nd year
Natally Umbridge


Broj poruka : 733

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Harry Potter i relikvije smrti Barl25/100Harry Potter i relikvije smrti Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Harry Potter i relikvije smrti Barl30/16Harry Potter i relikvije smrti Barempty3  (0/16)

Harry Potter i relikvije smrti Empty
PočaljiNaslov: Re: Harry Potter i relikvije smrti   Harry Potter i relikvije smrti Icon_minitimePet Jul 23 2010, 12:49

'Hari Poter i relikvije smrti' je po meni najbolja knjiga. Valjda ce i film biti isto tako dobar.
Nazad na vrh Ići dole
Monika Half-Blood Prince
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Monika Half-Blood Prince


Broj poruka : 485

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Harry Potter i relikvije smrti Barl25/100Harry Potter i relikvije smrti Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Harry Potter i relikvije smrti Barl30/16Harry Potter i relikvije smrti Barempty3  (0/16)

Harry Potter i relikvije smrti Empty
PočaljiNaslov: Re: Harry Potter i relikvije smrti   Harry Potter i relikvije smrti Icon_minitimePet Jul 23 2010, 12:51

To mi je omiljena knjiga. :DDD
Mng je cool. Malo mi je zao sto nema Hogvortsa kao i obicno,ali dobro je videti svet van Hoga. Ali ne swidja mi se deo Devetnaest godina kasnije.
Nazad na vrh Ići dole
Natally Umbridge
Gryffindor 2nd year
Gryffindor 2nd year
Natally Umbridge


Broj poruka : 733

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Harry Potter i relikvije smrti Barl25/100Harry Potter i relikvije smrti Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Harry Potter i relikvije smrti Barl30/16Harry Potter i relikvije smrti Barempty3  (0/16)

Harry Potter i relikvije smrti Empty
PočaljiNaslov: Re: Harry Potter i relikvije smrti   Harry Potter i relikvije smrti Icon_minitimePet Jul 23 2010, 22:00

Ni meni se taj deo bas ne svidja. Neke stvari koje me interesuju nisu recene. Sad
Nazad na vrh Ići dole
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Harry Potter i relikvije smrti Barl25/100Harry Potter i relikvije smrti Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Harry Potter i relikvije smrti Barl30/16Harry Potter i relikvije smrti Barempty3  (0/16)

Harry Potter i relikvije smrti Empty
PočaljiNaslov: Re: Harry Potter i relikvije smrti   Harry Potter i relikvije smrti Icon_minitimeSub Jul 24 2010, 01:28

e da stv slazem se sa tobom Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Natally Umbridge
Gryffindor 2nd year
Gryffindor 2nd year
Natally Umbridge


Broj poruka : 733

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Harry Potter i relikvije smrti Barl25/100Harry Potter i relikvije smrti Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Harry Potter i relikvije smrti Barl30/16Harry Potter i relikvije smrti Barempty3  (0/16)

Harry Potter i relikvije smrti Empty
PočaljiNaslov: Re: Harry Potter i relikvije smrti   Harry Potter i relikvije smrti Icon_minitimePon Jul 26 2010, 21:54

Very Happy Kopka me to sto ne znam da li je Hari postao auror ili ne? xD
Nazad na vrh Ići dole
Teja McLaggen
Hufflepuff Head
Hufflepuff Head



Broj poruka : 2441

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Harry Potter i relikvije smrti Barl26/100Harry Potter i relikvije smrti Barempty2  (6/100)
Sikla u novčaniku:
Harry Potter i relikvije smrti Barl30/16Harry Potter i relikvije smrti Barempty3  (0/16)

Harry Potter i relikvije smrti Empty
PočaljiNaslov: Re: Harry Potter i relikvije smrti   Harry Potter i relikvije smrti Icon_minitimeUto Jul 27 2010, 17:12

NAJBOLJI DEO I NAJBOLJA KNJIGA NA CELOOOOOOOM SVETU!!!!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Monika Half-Blood Prince
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Monika Half-Blood Prince


Broj poruka : 485

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Harry Potter i relikvije smrti Barl25/100Harry Potter i relikvije smrti Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Harry Potter i relikvije smrti Barl30/16Harry Potter i relikvije smrti Barempty3  (0/16)

Harry Potter i relikvije smrti Empty
PočaljiNaslov: Re: Harry Potter i relikvije smrti   Harry Potter i relikvije smrti Icon_minitimeUto Jul 27 2010, 17:55

Natally Granger ::
Very Happy Kopka me to sto ne znam da li je Hari postao auror ili ne? xD
I ja sam se to pitala.xDDD
Nazad na vrh Ići dole
Ivana Umbridge
Ravenclaw 2nd year
Ravenclaw 2nd year
Ivana Umbridge


Broj poruka : 329

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Harry Potter i relikvije smrti Barl25/100Harry Potter i relikvije smrti Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Harry Potter i relikvije smrti Barl30/16Harry Potter i relikvije smrti Barempty3  (0/16)

Harry Potter i relikvije smrti Empty
PočaljiNaslov: Re: Harry Potter i relikvije smrti   Harry Potter i relikvije smrti Icon_minitimePet Jul 30 2010, 07:58

Додатне информације о ликовима, које Роулингова није хтела да укључи у књигу:

* Хари постаје Аурор Министарства магије, а касније је именован за шефа одсека. Задржава Сиријусов мотоцикл, ког је Артур Весли поправио за њега. Не може да прича змијским језиком након уништења фрагмента Волдеморове душе у њему.


Jednostavno sve nadjete u Wikipediji...........Very Happy


Knjiga je super,toliko sam plakla i smijala se,ako postoji knjiga u kojoj sam više(doro malo manje)plakala onda je to kd umire Sirius.


Još:
Додатне информације о ликовима, које Роулингова није хтела да укључи у књигу:

* Хари постаје Аурор Министарства магије, а касније је именован за шефа одсека. Задржава Сиријусов мотоцикл, ког је Артур Весли поправио за њега. Не може да прича змијским језиком након уништења фрагмента Волдеморове душе у њему.
* Џини Визли игра неко време за квидички тим Светоглавске харпије, а затим га напушта како би основала породицу са Харијем. Касније постаје главни квидички дописник "Дневног пророка".
* Рон Весли ради неко време у Џорџовој продавници "Веслијевске чаробњачке лудорије", а онда се прикључује Харију као Аурор.
* Хермиона проналази своје родитеље у Аустралији и скида меморјску чин коју је бацила на њих ради безбедности. У почетку је радила за Министарство магије у Одсеку за регулацију и контролу магијских створења, побољшавајући живот кућних вилењака. Касније се премешта у Одсек за примену магијских закона и помаже у искорењивању тиранских закона о чистокрвности. Била је једини члан триа који се вратио назад на Хогвортс да доврши своју седму годину.

Роулингова је објаснила и судбине неких споредних ликова:

* Џорџ Весли успешно наставља са продавницом шала. Оженио је Ангелину Џонсон, и има двоје деце: сина ког је назвао Фред по свом покојном брату и кћерку Роксану.
* Луна Лавгуд тражи необична и јединствена створења по свету. Најзад се удаје за Ролфа, унука прослављеног природњака Саламандера Скамандера. Имају близанце Лоркан и Лисандер. Публикација њеног оца, "Цепидлака", се вратила својим уобичајеним лудостима, међутим била је и цењена због свог ненамерног хумора.
* Фирензи је добродошао назад у своје стадо, које коначно схвата врлину његовог нагињања ка људима.
* Долорес Амбриџ је ухапшена, испитивана и затворена због злочина против нормалаца.
* Чо Ченг се удала за нормалца.
* Невил Лонгботом постаје професор хербологије на Хогвортсу, оженио је Хану Абот и живи у стану изнад "Пробушеног котла" где је она домаћица.

Постоје и информације из ширег чаробњачког света:

* Кингсли Оковгром је министар магије, са Перси Веслијем који ради за њега као високи службеник. Међу Оковгромовим реформама је и та да Азкабан више не користи дементоре. Према томе свет је сада "сунчаније место". Хари, Рон и Хермиона су такође помагали у реформи Министарства.
* На Хогвортсу, кућа Слитерин више не прима само чистокрвне као некада, мада је задржала своју мрачну репутацију.
* Волдеморов урок на место професора одбране о мрачних вештина је разбијен након његове смрти. Сада професор који предаје овај предмет ради за стално. Хари долази на часове одбране од мрачних вештина неколико пута годишње како би одржао предавања.
* Портрет Северуса Снејпа, који је накратко био директор Хогвортса, није постављен у директорској канцеларији када је он напустио своје место. На Харијеву иницијативу портрет се поставља, а јавности открива истину о Снејпу.


Ima još svega evo link:

http://sr.wikipedia.org/sr/%D0%A5%D0%B0%D1%80%D0%B8_%D0%9F%D0%BE%D1%82%D0%B5%D1%80_%D0%B8_%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B2%D0%B8%D1%98%D0%B5_%D0%A1%D0%BC%D1%80%D1%82%D0%B8
Nazad na vrh Ići dole
Monika Half-Blood Prince
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Monika Half-Blood Prince


Broj poruka : 485

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Harry Potter i relikvije smrti Barl25/100Harry Potter i relikvije smrti Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Harry Potter i relikvije smrti Barl30/16Harry Potter i relikvije smrti Barempty3  (0/16)

Harry Potter i relikvije smrti Empty
PočaljiNaslov: Re: Harry Potter i relikvije smrti   Harry Potter i relikvije smrti Icon_minitimePet Jul 30 2010, 23:10

Ivanaaa, cool je hwala!!!A Ron je opasan. Luna kraljica! Co...cudno mi xD
Bilo bi lepo kad bi naprawila neku mini knjigu o tome-da sve imamo na papiru.xD
Aa steta sto Hari nije nemust xD
Nazad na vrh Ići dole
Ivana Umbridge
Ravenclaw 2nd year
Ravenclaw 2nd year
Ivana Umbridge


Broj poruka : 329

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Harry Potter i relikvije smrti Barl25/100Harry Potter i relikvije smrti Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Harry Potter i relikvije smrti Barl30/16Harry Potter i relikvije smrti Barempty3  (0/16)

Harry Potter i relikvije smrti Empty
PočaljiNaslov: Re: Harry Potter i relikvije smrti   Harry Potter i relikvije smrti Icon_minitimeSub Jul 31 2010, 10:50

Nema na čemu......Very Happy
Drago mi je zbog Firenzija..........Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Katie Weasley
Gryffindor 1st year
Gryffindor 1st year
Katie Weasley


Broj poruka : 16

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Harry Potter i relikvije smrti Barl25/100Harry Potter i relikvije smrti Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Harry Potter i relikvije smrti Barl30/16Harry Potter i relikvije smrti Barempty3  (0/16)

Harry Potter i relikvije smrti Empty
PočaljiNaslov: Re: Harry Potter i relikvije smrti   Harry Potter i relikvije smrti Icon_minitimeSub Jul 31 2010, 22:10

Aaaaaaaaa, najbolja knjiga ^__^
Obozavam. Very Happy
Mnogo mi zao bilo Snejpa na kraju :'(((

* Рон Весли ради неко време у Џорџовој продавници "Веслијевске чаробњачке лудорије", а онда се прикључује Харију као Аурор. <3333
Била је једини члан триа који се вратио назад на Хогвортс да доврши своју седму годину. - Ne cudi. xD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Harry Potter i relikvije smrti Empty
PočaljiNaslov: Re: Harry Potter i relikvije smrti   Harry Potter i relikvije smrti Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Harry Potter i relikvije smrti
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Harry Potter i Red Fenixa
» Harry Potter i polukrvni princ
» Harry Potter i dvorana tajni
» Harry Potter i zatvorenik iz Askabana
» Filmovi O Harry Potteru- Decaku koji je preziveo :)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HOGVORTS :: Arhiva foruma-
Skoči na: