HOGVORTS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOGVORTS

Something weird is going on? Isn't that our school motto?
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Hermi Hilton
Gryffindor 2nd year
Gryffindor 2nd year
Hermi Hilton


Broj poruka : 193

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Barl25/100Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Barl30/16Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Barempty3  (0/16)

Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Empty
PočaljiNaslov: Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~    Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Icon_minitimeNed Avg 15 2010, 16:29

Caos, ja sam Hermiona Granger xD Zajebawam se breee, zowem se Ana Obrenowic...
96 sam godiste, zesci sam idiot Smile Obozawam Gryffindor (tj. moju kucu)... Pa onda Slytherin, pa Hufflepuff i onda Ravenclaw xD Nie da ne wolim Rawenclaw, ali eto tako u HP knjigama, u Hufflepuff-u je Cedric Diggory, pa mi je zbog njega Huff treci, a Ravenclaw 4... xD Juuu jbt, sto smaram Very Happy

Wolim da se swadjam, wolim kada sam u prawu, i wolim kada smislim neku zlu ideju, koja je stetna za osobe koje nevolim xD I wrlo lako mogu da powredim ljude koji me nerwiraju (ne stapicem ili tucom, vec pakosnim planowima)... Tako da sam ja kao mladja sestra Tom-a Riddle-a xD

U HP filmovima, obozawam Draco Malfoy-a <3 <3 <3 PRE, pre, prelep je!!! Shocked

Ako was nesto zanima, seratori jedni, pitajte xDD Zajb. se za ono seratori xDD Ili se mozda ne zajebawam... muahahahahaha. Pazite seee, ja sam *zlobna* u ''dobrom smislu''... muahaha

*~PITAJTE AKO WAS NESTO ZANIMA~*

By: The Half-Blood Princess
P.S. muahahahahaha

*~Crucio*~


Poslednji izmenio Hermione Granger dana Sre Sep 15 2010, 20:55, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Hermi Hilton
Gryffindor 2nd year
Gryffindor 2nd year
Hermi Hilton


Broj poruka : 193

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Barl25/100Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Barl30/16Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Barempty3  (0/16)

Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~    Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Icon_minitimeNed Avg 15 2010, 23:14

Znate da pola Novog Naselja (u Novom Sadu), misle da Crucio znaci cao na Grckom?
E pa ja sam wrlo talentowana, pa ih naucila... I sada swaki put kada prolazim pored njih, kazem Krucio... Wolim da bacam Bolne kletwe na ljude xDD
muahahaha, kako wolim sto sam zla xD
Ja sam sebe proglasila mladjom sestrom Toma Riddla xD Msm, ne Voldemora, vec samo Tom-a xD Kao Lord je ruzan xDD
Msm, samo kazem da sam zla Smile muahahaha, CRUCIO LJUDI!!!

By - The Half-Blood Princess
muahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Hermi Hilton
Gryffindor 2nd year
Gryffindor 2nd year
Hermi Hilton


Broj poruka : 193

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Barl25/100Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Barl30/16Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Barempty3  (0/16)

Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~    Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Icon_minitimePon Avg 16 2010, 12:13

U JBT, tek sam sada skontala kako je retardirano to sto sam se potpisala kao
~The Half-Blood Princess~
Bas RTD, zar ne? ali swj, nastawicu da koristim taj kurac palac od nadimka xD Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  28279 Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  28279 Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  28279


Sada sam trenutno srecna, jer se wratila nasa najomiljenija Jecajuca Xendza... I sad ima ceo dan da izmisljam neke idiotske probleme, jer wolim kada citam njene nenormalne odgowore xD


E sada, idem ja (na chat, i nemam wremena da trosim wreme owde)...

I zbog toga ocu samo da kazem cuwene reci Xendze
O MOJ FAKING BOZE
Idem, bye-bye

By: ~*The Half-Blood Princess*~
~*Crucio*~
Nazad na vrh Ići dole
Hermi Hilton
Gryffindor 2nd year
Gryffindor 2nd year
Hermi Hilton


Broj poruka : 193

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Barl25/100Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Barl30/16Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Barempty3  (0/16)

Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~    Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Icon_minitimeUto Avg 17 2010, 13:30

Ewo owo sam ja.... (da znate)... nadam se da se niste mnogo razocarali xD

[You must be registered and logged in to see this image.]

~Crucio~
By: The Half-Blood Princess
Nazad na vrh Ići dole
Hermi Hilton
Gryffindor 2nd year
Gryffindor 2nd year
Hermi Hilton


Broj poruka : 193

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Barl25/100Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Barl30/16Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Barempty3  (0/16)

Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~    Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Icon_minitimeSub Avg 28 2010, 17:14

Decoooo, pa dugo se nismo culi zar ne?
Znate sta? Secate se kako sam stalno goworila kako je Twilight glup? e pa...
SADA SAM JEBENO NAPALJENA NA TAJ FILM!!!
Jer, ofc, razume se, napaljena sam wise na Pattisona nego na film.. Very Happy ali i dalje wolim Twilight, Jacoba i swe Cullen-owe sem mozda Rosalie, jer me ona nerwira Razz

I tako... Zawrsila sam swe ispite... Procitala lektiru za skolu......
Hahhah, da kao da ce iko powerowati da sam ZAPRAWO procitala lektiru xD
Nisam tolki kreten, necu da trosim dzabe jos owe zadnje dane raspusta Very Happy Razz


E sada idem ja, bye-bye... xD
By: The Half-Blood Princess.. o.O

P.S... E ste primetili da na kraju skoro swake recenice stawljam xD, omfg... xD
Nazad na vrh Ići dole
Hermi Hilton
Gryffindor 2nd year
Gryffindor 2nd year
Hermi Hilton


Broj poruka : 193

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Barl25/100Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Barl30/16Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Barempty3  (0/16)

Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~    Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Icon_minitimeSub Avg 28 2010, 17:24

E owako da se zna:
Moji roditelji su razwedeni... Ja ziwim kod kewe sa swojim nazalost trogodisnjim bratom...
Cale ima dewojku (OMFG, koi ce njemu dewojka, ima 35 godina, mator je on za to)... xD
Dewojka se zowe Marija, ali od mene nikada necete cuti da je tako zowem, jer ja nju zowem
ili ''ona krawa'' ili Bellatrix Razz
Weoma cesto pominjem kako je mrzim i kako ona mene mrzi i kako je ona rekla da su swa deca samo razmazena derista... xD
Tako da ce mene mrzeti da ispocetka i ispocetka swima objasnjawam na koga mislim kada kazem : kako me nerwira ona krawa ili jao doso cale i ona krawa,...
Tako da cu samo kopirati owo iz dnewnika xD Razz
I takoc... xD Kewa je stroga, cale da swe, ali samo ako ''ona krawa'' ne cuje to xD

E sada, bye-bye
By- *The Half-Blood Princess- xD Razz
~Crucio~
Nazad na vrh Ići dole
Hermi Hilton
Gryffindor 2nd year
Gryffindor 2nd year
Hermi Hilton


Broj poruka : 193

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Barl25/100Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Barl30/16Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Barempty3  (0/16)

Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~    Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Icon_minitimeUto Sep 14 2010, 22:36

Ewo samo da kazem, da sam od nedawno pocela da obozzawam Twilightttt, i razume se, Roberta Pattinsona Razz XD
Nazad na vrh Ići dole
Laurence McLaggen
Profesor Zmajologije
Profesor Zmajologije
Laurence McLaggen


Broj poruka : 260

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Barl25/100Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Barl30/16Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Barempty3  (0/16)

Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~    Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Icon_minitimeSre Sep 15 2010, 12:17

Ewo samo da kazem ukrala si mi ime dnevnika...
Nazad na vrh Ići dole
Hermi Hilton
Gryffindor 2nd year
Gryffindor 2nd year
Hermi Hilton


Broj poruka : 193

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Barl25/100Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Barl30/16Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Barempty3  (0/16)

Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~    Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Icon_minitimeSre Sep 15 2010, 20:54

Eeee, jaooo Larry, pa izwini... Nie namerno, tek sam sada widela xD Ja to pokupila sa fejsa, od drugarice, zns, ona tako nazwala neki album....
Eo, ja cu promeniti ime, oke? Sorry, jos jednom, nemoj se ljutiti... -.-''
Nazad na vrh Ići dole
Milan Lupin
Gryffindor 2nd year
Gryffindor 2nd year
Milan Lupin


Broj poruka : 1026

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Barl25/100Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Barl30/16Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Barempty3  (0/16)

Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~    Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Icon_minitimePon Sep 27 2010, 11:36

hahaha super dnevnik..xD
Nazad na vrh Ići dole
Hermi Hilton
Gryffindor 2nd year
Gryffindor 2nd year
Hermi Hilton


Broj poruka : 193

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Barl25/100Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Barl30/16Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Barempty3  (0/16)

Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~    Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Icon_minitimeSre Okt 06 2010, 20:01

xDD aahaha tnx.
Btw. ewo sada citam cepidlaku, crkawam od smeha... xD -.-'''
smorilo me owde da pisem, nzm ni sta da pisem, pa tako, nisam aktiwna Razz xD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~    Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~  Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HOGVORTS :: Dnevnici-
Skoči na: