HOGVORTS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOGVORTS

Something weird is going on? Isn't that our school motto?
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Bella Cullen
Profesor Čini
Profesor Čini
Bella Cullen


Broj poruka : 144

.....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD Empty
PočaljiNaslov: .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD   .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD Icon_minitimePet Maj 14 2010, 11:36

14.05.10
petak

Eeeee.....kada svi pisu onda cu i ja..... lol!
Ewo owako....skoro mesec dana sam na ovom 4umu, i bas je xtra mogu da priznam..... :Peace:::
Naj xtra su mi neke od osoba na 4umu, npr:
Lujka-i na 4umu i u stvarnosti moja BFF
Jassica-jedna cool i pozitivna osoba
Amy-skroz super lol!

a tu je i Pera, luda spremacica sa cetkom... .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD 92190
Za sada owo bi bilo dovoljno...e da juce je Lujki bio rodjos, pa smo isli na kraci put...Pokvario se kombi,pa je Pera vadio ''alatku'' da ga popravi, i tako...... .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD 92190

To je to za sad....vidimo se poZzZz.... Very Happy


Poslednji izmenio Bella Lestrange dana Ned Jun 27 2010, 10:13, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Bella Cullen
Profesor Čini
Profesor Čini
Bella Cullen


Broj poruka : 144

.....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD Empty
PočaljiNaslov: Re: .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD   .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD Icon_minitimeUto Jun 01 2010, 17:56

Nisam duuuuuuuuugo nista pisala...sorry....

Ali zavrsila sam osmi razred!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Malo smo plesali,pevali,gubili se(padali, bar ja) lol!
Bila je i matura...nekako sam prezivela.....prvo sto mi se nije svidela muzika,
drugo hrana je bila bljak pa sam zabola ruzu u nju(ali to je vec druga pricxa) Smile
I trece sto mi se nije ni islo...ali nmwz bilo je ok manje-vise.....

Svi smo pevali,plesali(ili bar poqsavali) ja nisam toliko, iz opste predostroznosti za moju i tudju bezbednost. lol!
I neki su cak jeli tu odvratnu hranu.Miona npr je pojela 3 porcije!
I cak je i moju sxmekala, ali odustala je od nje kada sam zabola ruzu... lol!
Da opisem malo tu hranu....Prvo smo dobili neq proju,preliv i nesto sto je trebalo da bude kobasica.Posle toga tri snicle odvratnog uqsa,krompir i salatu koja je bila sve samo ne salata.A onda kolaci...oni i nisu bili tako losxi..... Very Happy

Posle vecxere:SLIKANJE
Jao neeeeeee........a svi su navalili da se slikaju sa mnom.... :x
Onda su pustili neq laganu pesmu,pa su decxaci birali partnerke za ples.....
Nekako sam izgurala dva plesa....verovatno zato sto su me drzali pa nisam mogla da padnem.... Razz Razz Razz


A onaj idiot sa kamerom me je snimao celo vecxe... :x ....i onaj deo sa ruzom....tacxno se lepo vidi kako je tresem i..zabadam... .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD 92190 .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD 92190
Jedan od dogadjaja koji su obelezili vecxe je bio kada je nastavnik fizike igrao kolo!!! .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD 92190 .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD 92190 A za njim i nastavnica istorije.A moja razredna ih je samo belo gledala..... .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD 92190
Negde pred kraj,svi su pocxeli da placxu...LoL
A onda...necu da pricxam pojedinosti...
Dosla sam qci negde kasno ujurtu.... LoL
To je to...... PozZzZZzZz
.....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD 92190 .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD 92190
Nazad na vrh Ići dole
Bella Cullen
Profesor Čini
Profesor Čini
Bella Cullen


Broj poruka : 144

.....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD Empty
PočaljiNaslov: Re: .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD   .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD Icon_minitimeUto Jun 01 2010, 20:42

Eh...pa znam da pisxem vetj drugi put danas ali eto....malo sam se smorila...
Imam temperaturu...boli me glava...na fejsu nema nikog...i taako... Razz

Prolazim odlicxnim Smile Znala sam ja to i pre(msm uvek prodjem odlicxnim)
ali nmwz....nzm sxta drugo da pisxem.... Razz
Lujka je na maturi! Smile Nadam se da je ok. Pitala me je da joj posxaljem neq poruq, tek da se ne smori.Moja BFF Very Happy Smile Smile Naaaaj na svetuuu..... Very Happy

Malo se gubim Very Happy I sad stw nzm sxta da radim, moratju ponovo da cxitam ''Hobita" po milioniti put....cxitala bih ja Sumrak,ali nesto sam Hobitski raspolozena......... :lol: Cxovecxe kako se gubim.... Smile
A sada sam euforicxna jer je gotova sxkola i ne moram da ustajem u 7... Smile
Totalno happy....idem sada....da ne smaram visxe....da vidim sxta mi radi Lujka.......pozZzZzZzZz :-Peace-:
Nazad na vrh Ići dole
Bella Cullen
Profesor Čini
Profesor Čini
Bella Cullen


Broj poruka : 144

.....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD Empty
PočaljiNaslov: Re: .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD   .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD Icon_minitimeSre Jun 02 2010, 11:19

zZzZzZzZz.......smorila sam se........opet...........i jos sam prehladjena.... bxuz.... Surprised
Chat je prazan jer su svi i dalje u HH....Jass je ispala........nzm sta da mislim o tome.....TREBALO bi da sam potistena ali ja sam happy,jer ce Jass sada da dolazi na chat....ali nmwz dopisujemo se preko fejsa.... lol! 8) :lol:

Sada sam samo na seqnd skoknula na fejs, pa se desilo nesto sto me je krajnje iznerviralo....necu da napisem sta....tajnaaaaaa......... :suspect:
Napolju PONOVO pada kisxa.......nikada nije padala ovoliko......
Jao ponovo se gubim...pored toliko drugih tema,ja pisxem o kisxi....pa nzm sxta visxe da napisxem..... Very Happy Razz

A i smara me jedan dvometras..... :x

Keep on walkin' that road
And I'll follow
Kepp on callin my name
I'll be there,
And if near is your prayer,
It's easy to tell
Deep down I know
That you care.....
Europe


Pisatju posle kada se setim necxeg zanimljivog....pozZzZzZzZzZz

:Peace::: :-Peace-:
Nazad na vrh Ići dole
Bella Cullen
Profesor Čini
Profesor Čini
Bella Cullen


Broj poruka : 144

.....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD Empty
PočaljiNaslov: Re: .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD   .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD Icon_minitimePet Jun 18 2010, 18:50

zZzop....sorry nisam pisala celu vecnost....a i nisam imala nista posebno da pisem....msm uobicajeno za mene: ljubav, fiasko itd....(fiasko se odnosi na ljubav)
Sada trazim novog princa....a posto ga nema, tebe dnevnice cu da zovem Edward!
Hahahah neka misle ovi ostali da sam looda, ali ja cu po mom....to je samo privremeno... Very Happy
Takoc....joj....nzm sta jos da napisem....sada cu malo na chat, a onda pocinjem sa pisanjem!
Ozbiljno! Najozbiljnije! ZzZop... Very Happy Razz
Nazad na vrh Ići dole
Bella Cullen
Profesor Čini
Profesor Čini
Bella Cullen


Broj poruka : 144

.....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD Empty
PočaljiNaslov: Re: .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD   .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD Icon_minitimePet Jun 18 2010, 19:06

Dragi Edwarde....pocinjem da ti pisem....
Izabrala sam ime Edward, msm da svi znaju zasto, ali svejedno cu napomenuti: TWILIGHT!!! Very Happy
Danas je bio onako...jedan lep, pozitivan dan.Prvo sam se probudila u pola 11 Wink
onda sam malo strebala za prijemni(joj) i odmah sela za komp.Da, i malo sam cxitala!
Qpila sam novi BRAVO, i iskreno nema nista....nista o Johnny Depp-u! Sad
Ali ima Eclipse poster! Smile
Onda sam se malo rastuzila Sad jer je Nick rekao da ide sa 4uma! Sad
Kasnije se ispostavilo da ipak ne ide, ali to je vec druga prica za koju sada nemam vremena...
Napisao je oprostajno pismo za Jane, koje je kod nje izazvalo bujicu emocija pa su njih dvoje zajedno..... Very Happy Very Happy Very Happy
Posle je i Dajana rekla da ide sa 4uma! Sad
Ali ne tugujem vise, dolazi sutra u Pancevo, pa cemo da se vidimo! Smile
I postala sam profanka cxini!!! Jeeej Very Happy
Jedino sto Pera malo nervira sa onom njegovom pricom...zna on zasto .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD 40952 .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD 40952
Bila je i Lujka, i malo smo se zezale.....sada idem....moram jos malo da strebam....prijemni je u ponedeljak....Edwarde jaaaako se plasim.....uspanicicu se i..... Neutral
Ok.....smiricu se....i zaljubila sam se....ali ovaj put stvarno.....ili mozda ne....nzm....u svakom slucaju, srela sam tog decka na ulici....i....znas ostatak....broj fona i takoc.....
Mozda se ipak i nisam zaljubila....pfff....stw nzm.....ipak je tu Johnny i Orlando.... Wink
Idem da strebam.....vidimo se posle.....
Bella <3
Nazad na vrh Ići dole
Bella Cullen
Profesor Čini
Profesor Čini
Bella Cullen


Broj poruka : 144

.....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD Empty
PočaljiNaslov: Re: .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD   .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD Icon_minitimeSub Jun 19 2010, 10:26

Dragi Edwarde.....ewo me ponowo.... Wink
Pogodi sta radim? Da, tako je, strebam matish....samo da taj prijemni zavrsi....msm dosta mi je matisha za ceo zivot....i ponovo se tripujem....ono kao tipa:"uf, samo kada sednem tamo ima tako da se isprepadam..." Neutral Neutral Neutral
Ali cak iako ne uradim matish kako treba tu je srpski da me izvuce(naravno ako se i tamo ne utripujem)
Ajde dosta smaram vise sa prijemnim......E da! Onaj decko mi je poslao poruq....odgovorila sam mu....i takoc.... Wink
A sto se tice hogija, nez da li da se razvodim.....nije da ogovaram, ali muz mi je izgubljen slucaj.....moj psiholog mi je dao zanimljiv savet, ali jos nisam odlucila....verovatno cu na kraju jednostavno da se razvedem..... Sad Ipak, tu postoji mali problem.... Razz
Ponovo sam citala "Orkanske visove"...OMG....msm citam ih po stoti put!
Ali jako mi se svidja onaj deo kada.....uf sad cu da napisem... "D
Hitklif:
"Po tome mozes oceniti razliq izmedju nasih osecanja:da sam ja na njegovom mestu a on na mom, pa makar ga mrzeo mrznjom koja moj zivot pretvara u zuc, nikad ne bih podigao ruq protiv njega.Mozete izgledati skepticni,aklo hocete!
Nikad ga ne bih oterao iz njenog drustva dokle god ona zeli njegovo.Ali onog trenutka kada njena naklonost prestane,iscupao bih mu srce i pio mu krv! Ali do tada-ako mi ne verujes, ti mme ne poznajes-do tog trenutka umirao bih u mukama pre nego sto bih dirnuo ijednu dlaq na njegovoj glavi!"
Zasto mi se to svidja? Pa eto, Hitklif je voleo Keti do te mere da nije hteo da ucini nista nazao Edgaru, svom suparniq, kako bi Keti bila srecna. Very Happy
Hej, ovo me je podsetilo na jos jedno....hm....kako da nazovem,....pismo? NE....prekopiracu pa sam odluci... Very Happy
Ewo....
(Nick je napisao)

Ana Komadina (Jane C. Mayflower) ti si andjeo, nekada smo bili nešto više, nekada, sad smo samo prijatelji, ali ne brini prihvatiću ja to, ne stidim se da svi vide moj bol, jer onaj ko ga nikada ne oseti će znati da ne vredi da živi, onaj ko ne ume da voli ne predstavlja ništa za ovaj svet. Ipak, možda sam ti smetao, ali ti kažeš da nisam, poverovaću u to, nadam se da ne verujem u laž, ipak hvala što si me poslušala, ti znaš najbolje ko sam ja, najbolje od svih ovde, znaš da te i dalje volim, ali i podržavam tvoju odluku, biću ja dobro, nisam ti rekao samo za onu bolest gore, da ne brineš inače srećno sa Stefanom, želim ti sve najbolje!

Nickovo oprostajno pismo za Jane....Vidis zasto me je podestilo na Orkanske visove? Aha....bas taj deo.....I msm da su Nick i Jane bas sweet zajedno i zelim im swu srecu!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Tako......to je to -za sad-......doziva me matish..... Sad
Jedva cekam da sve ovo prodje.... Razz Razz Razz Niko nece biti srecniji od mene!!!
Idem sad.....ako ne radim matish posle me grize savest....strashno....ajde odoh....posle nastavljam....ali stw... Wink Smile
PozZz....
Bella <3
Nazad na vrh Ići dole
Bella Cullen
Profesor Čini
Profesor Čini
Bella Cullen


Broj poruka : 144

.....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD Empty
PočaljiNaslov: Re: .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD   .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD Icon_minitimeČet Jun 24 2010, 08:52

Dragi Edwarde.....uf nez odakle da pocnem..... Very Happy
Ewo prwo owako.... Razz
Widela sam se sa Daky!!! Bilo nam je super!!! I sa Lunjom!!! Xtra je bilo... Smile
Prvo sam krenula od qce i pocela je kisa....malo sam pokisla ali nmwz.Onda sam dosla na stanicu, i Daky i ja se nismo skontale, iako smo stajale pola mmetra jedna od druge.Onda je ona prisla i rekla:Jesi ti Tanja? I onda je pocela loodnica. Very Happy Very Happy Very Happy
Isle smo po Lunju i smejale se celim putem.Onda je Lunja dosla, a kisa je pocela jos jace da pada, i posto nismo znale sta cemo, sakrile smo se na ulazu neke menjacnice.I tu sam ja, po pljusq izvadila cesalj,i krenula da se cesljam. Budala
Tu smo stajale i cepale se neko vreme, a onda krenule dalje.Htele smo da sednemo negde da se osusimo.Upale smo u jedan kafic, ali tu su fotelje bile mokre.Nmwz, otela sam jastuke od neke zene ali i oni su bili mokri. Razz Razz Razz Razz
Narucile smo frape. .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD 92190
Daky je rekla da je veeelika skrtica sa parama,i stalno je govorila:A koliko to kosta?
Malo su nas zeznuli za frape.Na cenovniq je 130, a oni su nam naplatili 170. Budala
Lunju je zvao tata.
Tata: Sta radite?
Lunja: Pijemo frapeA.
Tata: Ko je trapav?
Budala .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD 92190 Budala
Onda je poceo karneval pa smo otisle... Very Happy
Bilo je super....i jos jedna izvala.....
Bili su neki ljudi obuceni kao paukovi, i imali su neke noge,jaaaaaaako cudne!
Ja ne volim paukove, i samo sam zgadjeno rekla:Rastu im noge iz pluca!!! .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD 92190 Budala
Daky i Lunja su se iskidale od smeha. .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD 92190
A najgore sto je jedan od njih poceo da juri mene i Daky!Daky me je uhvatila za ruq i pocela da me vuce! .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD 92190 Budala .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD 92190 Budala
Bili su i neki pirati(jeeeeeeeeeeej), kostur, hipici(PEACE!!!)i takoc. Very Happy
I da, samo su delili neke flajere koje smo mi bacali! Razz
Onda smo krenule da se probijamo kroz guzvu....neki likovi su stajali tamo i govorili:JEDNOSMERNA ULIICA!!!
Ma aj cao....mi smo prosle pored... Very Happy
Onda smo krenule nazad.....Daky i Lunja su isle qci.....hahaha cim su otisle krenulo je porukiranje sa nasim izvalama.....slatko sam se ismejala! Budala


Prijemni je prosao!!!! Smile Super sam uradila, vise nego dovoljno bodova....matish sam malo prepisala....jbg mora se i to.... Very Happy Smile Razz Wink
Ali vazno je da imam dovoljno bodova!!! Jeeeeeeeeeej
To je otprilike to....moram da nadjem nekog da idemo 30 juna u bioskop.... Wink
Idem sada.....napravicu palacinke za dorucak! Tako sam dobro raspolozena....ili ipak nisam...razocarala se u ljubav po milioniti put.... Sad
Ajde dobro....oraspolozcu se ja....to je to....ZzZop
Bella <3
Nazad na vrh Ići dole
Bella Cullen
Profesor Čini
Profesor Čini
Bella Cullen


Broj poruka : 144

.....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD Empty
PočaljiNaslov: Re: .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD   .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD Icon_minitimeNed Jun 27 2010, 10:19

Dragi Edwarde....OVI MOJI LUDACI NISU NORMALNI!!! TATA ME JE PROBUDIO U 10!!! Brt on ne razume da ja moram da spavam..... Razz
Nema nikog ni na chatu ni na fejsu....smor....a jos mi se spava.......treba da popunim listu zelja za sutra,a nemam blag predstavu sta msm koje skole da stavim... Razz
I jos sam trebala da idem kod lekara zbog nekog papira koji treba za upis....msm NARAVNO da nisam otisla....sutra cu ja to....xDDD
I eto takoc....joj da.....imam novog muza.... Wink Wink Wink
A sinoc sam malo davila Lujku....prosto nisam znala da li sam zaljubljena....nzm kako to!
Ewo i sad isto! Hahahah.....looda sam.... Very Happy
Odoh sada.....idem da resim neki quiz na fejsu dok neko ne dodje na chat....posle cu da nastavim....zZzZzop
Bella <3
Nazad na vrh Ići dole
Bella Cullen
Profesor Čini
Profesor Čini
Bella Cullen


Broj poruka : 144

.....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD Empty
PočaljiNaslov: Re: .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD   .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD Icon_minitimePet Jul 09 2010, 10:07

Dragi Edwarde! Sorry sto nisam dugo pisala, ali imala sam toliko toga da uradim.....mrzelo me? Neeeee! Wink xDDD
Upisala sam srednju skolu!!! JEeeeeeeej Totalno happy! I jos sam happy iz nekih drugih razloga...xDDD Very Happy Wink Smile
Gledala sam eclipse u bioskopu! Stw je super! Edward i Jacob prelepi....xDDD Very Happy Very Happy Very Happy
I takoc...(((((:
Idem na bazen(jeste da je pun idiota poput 2metrasa ali nmwz), u grad(hahah sinoc je bilo xtra), i padam sa drveca....hahaah Budala
I eto takoc...ej da postala sam i ljubavni savetnik! xDDDD
To je to(valjda) zaboravila sam nesto, znam....nmwz seticu se posle....xDDD Idem sada....zove me Tiky na neskvik....pozzzy
Bella <3
Nazad na vrh Ići dole
Milan Lupin
Gryffindor 2nd year
Gryffindor 2nd year
Milan Lupin


Broj poruka : 1026

Novčanik
Galeona u novčaniku:
.....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD Barl25/100.....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
.....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD Barl30/16.....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD Barempty3  (0/16)

.....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD Empty
PočaljiNaslov: Re: .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD   .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD Icon_minitimePon Sep 27 2010, 11:41

aj pis jos jako mi se svidja..xD
Nazad na vrh Ići dole
Bella Cullen
Profesor Čini
Profesor Čini
Bella Cullen


Broj poruka : 144

.....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD Empty
PočaljiNaslov: Re: .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD   .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD Icon_minitimePon Okt 04 2010, 11:34

Dragi Edwarde...u skoli sam...dobila abera...itd...nista novo...xDDD
Shvatila sam da je Nemanja idiot...klinac jedan slinavi...dobio je samar...xDDDD
Dobice jos jedan....hvala bogu, zaboravicu ja njega...xDDDD Sad sam na infosu..nastavicu kada dodjem kuci...sorry sto nisam dugo pisala.... Wink
Odoh sada....pozzyyy
Bella <3
Nazad na vrh Ići dole
Bella Cullen
Profesor Čini
Profesor Čini
Bella Cullen


Broj poruka : 144

.....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD Empty
PočaljiNaslov: Re: .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD   .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD Icon_minitimeNed Okt 10 2010, 09:30

Dragi Edwarde...
Nisam pisala celu vecnost, znam...xDD Jednostavno me mrzelo, iskreno. Very Happy
Ali imam i tooooliko drugih obaveza, npr spavanje itd..xDDD Very Happy
Ovde se scasta izdesavalo. Smile Skola, ljubav, kuca, ovo-ono...Da pocnem od skole. Ispalo je da prvi dan srednje skole i nije toliko strasan, ako izuzmemo cinjenicu da sam drhtala od glave do pete kada su me prozvali. Smile DRustvo je ok, iako ima par njih koji mi bas bas idu na zivce...xD
Profesori...pa, mogli su i bolji, ali ajde...da ne ispadne da ih ogovaram. Very Happy JEdino, primetila sam da apsolutno svi imaju neke tikove.Npr, profanka nege: Staaalno govori ZNACI i JEL TAKO..npr: Zavod za zastitu ZNACI zdravlja pruza specijalizovanu zdravstvenu zastitu, JEL TAKO< u oblasti epidemiologije, ZNACI, higijene....xDDD Very Happy Very Happy
Profesor matisha stalno obuhvata bradu sa dva prsta, kao da razmislja sta sledece da napise, itd..msm, necu da navodim, mogli biste da se uplasite...xD Wink
Najtezi predmet mi je matish naravno.Najlaksi, a ujedno i najzanimljiviji Anatomija i fiziologija. Very Happy

Da predjemo na sledece: Ljubav...o trsh...xDDD
DA vidimo ovako, bio je jedan Nemanja...uh oh...pa stvari su mogle prilicno lepo da se zavrse, dok nisam shvatila da je decko lazov i idiot i raspalila mu samarcinu.xDDDD
Zapravo, stigao je da se odbrani pa sam se zadovoljila time sto sam ga sutnula i shinula sakom u glavu...xDDD Ja inace nisam nasilna, nzm sta mi je bilo... Wink

Sledece: kuca...pa to je uglavnom: ucenje, hrana, spavanje! xDDDD

Sto godina se nisam cula sa Petkovickom! Sad
Frke bez, cucemo se mi... Wink
Eto, to je to!
Idem sada, otkrila sam jednu novu pesmu koja mi se jaaaaako svidja! ZzZzop
Bella <3
Nazad na vrh Ići dole
Lujka Lestrange
Slytherin 2nd year
Slytherin 2nd year
Lujka Lestrange


Broj poruka : 762

Novčanik
Galeona u novčaniku:
.....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD Barl25/100.....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
.....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD Barl30/16.....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD Barempty3  (0/16)

.....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD Empty
PočaljiNaslov: Re: .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD   .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD Icon_minitimePet Okt 15 2010, 15:25

hahaha posto svima silujem kao i sebi dnevnik moram i tebii....vauu tikasti su ti profani nema sta..zafaljujem na mome spominjjau u dnevniku..fal fala..

mada cudno mi zvuci petkovicak al supp..znam mi i prezime moja Bff svih vremena...a sombor je uz tebe!! ♥♥
Nazad na vrh Ići dole
Bella Cullen
Profesor Čini
Profesor Čini
Bella Cullen


Broj poruka : 144

.....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD Empty
PočaljiNaslov: Re: .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD   .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD Icon_minitimeNed Okt 17 2010, 09:30

nnc -BFF svih vremena- <3 <3

Dragi Edwarde...
Dosadno mi je! xDDDD Jaaaako.Nzm sta da radim.Sad cu da doruckujem, posto sam mnoooogo gladna. Wink
Uf...sutra imam kontrolni iz anatomije i fiziologije + fizika! OMFG ! ! ! ! xD
Anatomiju i fiziologiju znam, to mi je naj predmet, ali fizika...snacicu se nekako...tu su stare dobre puskice, zar ne? Wink
Ipak, ucicu malo.Da me ne grize savest. Smile

Otkrila sam sta me uvek nasmeje.Uvek uspeva! ''Ocajne forumasice", epizoda "I Bog i batina" xDDD Budala
Narocito onaj deo: Ali ja ne zelim da dobijem batine! - uplaseno graknu Amy... Budala
Hahaha...svaka im cast, kada sam se ovoliko ismejala! Very Happy
Eto...odoh sada malo na fejs.... zzzzop
P.S. Tu je i Steljano Tarzan...i pobesnele ptice.... Budala
Ko rano rani, ili je pekar, ili budala...xD Ja nisam pekar.Ali nisam ni budala? Da li sam? Very Happy Very Happy
Neam pojma.xDDD Ali rano ranim.Da stignem u fucking skolu. -.-
Jaooo....kako mi je smesan Steljano Tarzan.... .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD 92190 Budala
Odoh sada...xDDD
Bella <3
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





.....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD Empty
PočaljiNaslov: Re: .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD   .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
.....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Dnewnik jedne lude ~*Hermi*~
» Venčanje Belle i Nicka
» moj dnevnik
» Dnevnik
» Dnevnik AkA SkIll3t

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HOGVORTS :: Dnevnici-
Skoči na: