HOGVORTS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOGVORTS

Something weird is going on? Isn't that our school motto?
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Moj dnevnik prica

Ići dole 
+3
Natally Umbridge
Jessie L. Slytherin
Pipilota Lupin
7 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




Moj dnevnik prica Empty
PočaljiNaslov: Moj dnevnik prica   Moj dnevnik prica Icon_minitimeČet Apr 22 2010, 16:51

Ovdje cu pricati moje dogadjaje.Odma da vam kazem ako vam se ne svidjaju ne svidjaju boli me briga,prica se sastoji od osoba sa ovog foruma (nazivi po nickovima) :-P:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Moj dnevnik prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj dnevnik prica   Moj dnevnik prica Icon_minitimeČet Apr 22 2010, 17:09

Dradi dnevnice,
Ovdje cu ti pricati pricu koja se dogadjala na Hogvortsu.Imao sam 11 godina i krecao sam na Hogvorts.Bio sam srecan jel cu tamo naci moje prijatelje koje nikad nisam imao (sjetio sam se ubistva moje porodice Weasley kad sam imao 5 godina,kada je usla jedna osoba sa maskom i Avadom Kedavrom ubila mi oca i majku)od tada zivim sa tetkom Ivom Weasley a ponekad sam isao i kod druge tetke Keti Weasley.Nas Wizlijevih je nekad bilo najvise al jedne noci dogodila se katastrofalna ubistva Wizlijevih.Dok sam ja razmisljao o tome Tetka Keti rece:,,Filip,dali si sve spremio da krenemo na peron,,?,,Da,,-odgovorih.Nakon nekog vremena ukrcao sam se u voz i usao sam u peron gdje su sjedeli tri momka.Predstavili su se zvali su se Hari Poter,Gordic Grifindor i Daniel Radcliffe.Bili su veoma ljubazni,i svi smo bili nervozni jel smo mislili da necemo zavrsiti u Grifindor.Pricali smo o najboljem direktoru koji je Hogvorts ikad imao Davidu Vectoru,i njegovoj zamjenici Beli.Ipak Sawo kao direktor nije favorizovao ni jednu kucu,bas kao i Bela.Stigli smo na Hogvorts na razvrstavanje.Hari,Gordic i Daniel su otisli u Grifindor,bio je moj red sjeo sam na stolicu i stavio sesir na glavu.Sesir je mislio gdje ce da me stavi,i onda progovorio.... (sjutra nastavak)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Moj dnevnik prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj dnevnik prica   Moj dnevnik prica Icon_minitimeČet Apr 22 2010, 23:01

Stigli smo na Hogvorts na razvrstavanje.Hari,Gordic i Daniel su otisli u Grifindor,bio je moj red sjeo sam na stolicu i stavio sesir na glavu.Sesir je mislio gdje ce da me stavi,i onda progovorio GRIFINDOR.Odmah sam otisao sa grifindorskim stolom mnogo srecan (bojao sam se da ne zavrsim u haflpaf mi vizlijevi smo skoro svi bili u grifindor,ali jedno iwa i keti nisu bili u griff oni su bili u haflpaf.Hari,Daniel i Goridc su mi cestitali,mislim da sam nasao dobre prijetelje.Nakon nekoliko dana provedenih upoznao sam sve moje profesore
Cini-Belatriks
Napici-Sanja Moody
Preobrazenje-Ines Poruga
Astronomija-Jecajuca Hendza
OOMV-Mark McLaggen
Istorija Magije-MarijaMcLaggen
Briga o magijskim stvorenjima-Andjela
Predskazivanje-Pipilota Sinistra
Naravno direktor nije predavao ni jedan predmet.Najstrozi je bio MarkMclaggen.
Upoznao sam jos mnoge druge djake neljubazni su bili sliterinci jedna grupa djaka ( Nicholas Lestrange,Alastor Ludooki Cudljivko,Glomi Hilton itd)Profesorka Sinistra bila je u svom kabinetu razmisljajuci o sledeci lekcijama,ipak njen mir je poremetila osoba koja je ludacki uletjela na vrata,Profesorka Sinistra je gledala osobu koja je stajala na sada polomljenim vratima ipak osoba se nije mogla vidjeti soba je bila previse mracna,profesorka upita:
,,Ko si ti,sta oces?,,
Osoba odgovara:,,Ti budis u meni stare uspomene dok sam bio dijete kad si me ostavila,,
Profesorka je sada sokirano rekla:,,Ti,,
Osoba odgovara:,,Da,ja,a sad imam da ti prenesem poruku,,
Profesorka:,,Kakvu poruku,,?
Osoba:,,Ovu poruku AVADA KEDAVRA,,
Cin je pogodila Profesorku tacno u lice,pala je mrtva.Neznanac je prisao i reko ,,nisi trebala da me ostavis,majko,,-to majko rekao je sa prezirom u glasu
Ja sam isao ka Grifindorskom tornju vidjeo sam da su vrata kabineta profesorke Sinistre otvorena usao sam i vidjeo profesorku mrtvu a iznad nje je stajao neznanc sav zavijen samo su mu se oci vidjele,osoba je upeila stapic u mene.... (nastavak sjutra)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Moj dnevnik prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj dnevnik prica   Moj dnevnik prica Icon_minitimePet Apr 23 2010, 14:02

Ja sam isao ka Grifindorskom tornju vidjeo sam da su vrata kabineta profesorke Sinistre otvorena usao sam i vidjeo profesorku mrtvu a iznad nje je stajao neznanc sav zavijen samo su mu se oci vidjele,osoba je upeila stapic u mene ipak kad sma mislio da ce me ubiti neznanac progovori:,,OOOO jos Wizlijevih,odmah sam te prepoznao,,
Ja sam sokiran upitao,,Ko si ti?,, Osoba je odgovorila,,To nije vazno,zar ne vidis moj rad na profesorki Sinistri,zbog toga ili ces otici i cutati ili ces reci da si sreo mene pa cu te ubiti,,?
Ja sam uplaseno rekao:,,D-d-d-a-a,ja i-i-d-dem i cutacu o ovome,, Pobjegao sam u grifindorski toranj,uplase,sav sam se tresao.Usao sam i sjeo u fotelji pokusavajuci da se ne tresem.Odmah nakon 1 sat od ubistva citava skola je znala da je profesorica ubijena,svi su bili sokirani.Bio sam u spavaonicu kada sam cuo kako dolje pricaju kako sada profesori i direktor imaju sastanak oko ubistva.
,,Dobar dan,drage kolege sastanak je sazvan zbog ubistva Profesorice Sinistre.Znam da ste svi sokirani jel je cudno da na Hogvortsu ima ubistava,,-rece direktor David Vector.
Profesor Mark progovori:,,Moramo uzeti u obzir da Ron Weasley ima lavaciju,,
Svi profesori su ga gledali veoma cudno pitajuci se sta je to lavacija (jedini direktor nije bio zbunjen znao je sta je lavacija),Mark videvsi njihova cudna lica nastavi:,,Lavacija se zadnji put pojavila prije 3000 godina,kada neko ima lavaciju on je najbolji carobnjak,naravno Ron Weasley je jos mlad ali za nekoliko godina mocice da koristi moc lavaciju,to je kao nadogradnja moci,oznaka lavacije nalazi se na stomaku i dovoljno je da stapicem uperis u taj znak i dobijes moci lavacije koje se razlikuju od nasih moci,moci lavacije su mocnije i mnogo bolje,to je razlog zasto su oni koji imaju lavaciju uvijek bili veliki carobnjaci a mi smo veoma zabrinuti dolasom tog djecaka Wizlija zato sto ima lavaciju sto nije bilo vec dugo vrijeme,lavacija moze da se prenese tako sto te osoba koja ima lavaciju ujede u stomak ,,
,,Pa zasto je sumnjiv zbog lavacije,Mark,,?
Sada je direktor odgovorio:,,Sumnjiv je zato sto ko god se rodi sa lavacijom u sebi posjeduje demona koji ubija,to sa demonom je kao podvojena licnost,kada u jednom tijelu ima dvije osobe,tako je i kod Wizlija.U njegovom tijelu je demon,demon i on dijele njegovo tijelo.Kada god je djecak bas tesko povrijedjen,uplasen i zeli da ubije pojavi se demon.Skoro uvijek kad se pojavi demon neko bude ubijen,,
Sada su svi gledali u soku.Sawa ipak nije zavrsio:,,Zbog toga je mozda Wizli bio malo uplasen od nekog i pojavio se demon i ubio profesoricu,ali ipak na Hogvorts imamo jos jednog djaka koji ima lavaciju,ali taj djak to krije,ne znamo ko je taj drugi ko ima lavaciju,,
,,Zasto ne namjestimo kao da imaju neki pregled i da onda ce taj drugi morati imati oznaku na tijelu i tako cemo saznati ko je taj drugi sa lavacijom,,-rece Ines
,,Ines ta osoba je veoma pametna ona je bacila neku cin na sebe i sakrila znak.Zbog toga ne znamo ko je to,to moze biti svako od nas mi Profesori,ucenici od 1 pado 7 godine,domar,direktore sta ti mislis,ko je ta druga osoba,,?
David Vector:,,Ja mislim da je ta druga osoba... (nastavak oko 19.30)


Poslednji izmenio Ron Weasley dana Pet Apr 23 2010, 19:35, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Pipilota Lupin
Headmaster
Headmaster
Pipilota Lupin


Broj poruka : 688

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Moj dnevnik prica Barl257/100Moj dnevnik prica Barempty2  (57/100)
Sikla u novčaniku:
Moj dnevnik prica Barl30/16Moj dnevnik prica Barempty3  (0/16)

Moj dnevnik prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj dnevnik prica   Moj dnevnik prica Icon_minitimePet Apr 23 2010, 17:29

Ubi on mene xD ( Very Happy )
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Moj dnevnik prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj dnevnik prica   Moj dnevnik prica Icon_minitimePet Apr 23 2010, 18:52

hahahaha Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Moj dnevnik prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj dnevnik prica   Moj dnevnik prica Icon_minitimePet Apr 23 2010, 23:09

David Vector:,,Ja mislim da je ta druga osoba onaj Alastor Ludooki Cudljivko,vidjeo sam tog djecaka i svi pricaju da je veliki talenat i da ima neke znakove na stomaku koji su ponekad vidljivi,,
Bela rece:,,Ipak najbolje je da motrimo svaki Wizlijev pokret,,
Savo rece:,,Da to je najbolje.A sada je vrijeme da drzite casove,sastanak je zavrsen,,
Svi ustadose i odose na casove.David Vector je ostao tu sa Markom.Sawo upita:,,Mark sta ako se ponove ona stara vremena,kada su bili veliki ratovi,,? Mark je rekao mirno:,,A ko bi mogao izazvati te ratove,,? David rece:,,Sta ako se Riki84 i njegova ekipa vrati ovamo,to bi bio jos jedan katastrofalan rat izmedju njih i nas,,? Mark rece:,,Mislis da ce se vratiti nakon sto smo im prije 10 godina nanijeli onako tezak poraz,,? David odgovori:,,Ja sam siguran da on skuplja jaku ekipu kako bi dosao da nas unisti,,
Mark rece mirno:,,Jaci smo nego ikad,ko zna gdje je sad riki84, i ne vjerujem da ce mu njegov najbolji prijatelj Severus Prince dozvoliti ponovo da dodje ovamo,,
Sawo:,,Ipak voljeo bih da se suocim sa rikijem84 i da ga ubijem jel je on ubio mog prijatelja Lucisa Bleka,,
Mark:,,Idem do kabineta,, Kada je izasao ispred vrata je stajao neko koje sigurno prisluskivao citav razgovor,Mark rece:,,Sta ti prisluskujes,ti si onaj novi prvak, kako se zoves,,? (nastavak sjutra)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Moj dnevnik prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj dnevnik prica   Moj dnevnik prica Icon_minitimePet Jun 18 2010, 19:18

Uplaseni prvak rece:,,Oh gospodine ja sam dosao da se dogovorim sa direktorom oko mojih izbornih predmeta pa sam cekao ispred,nisam prisluskivao,i ja se zovem Cris Diamond,, Mark ga pogleda sumnjicavo i ode.
Proslo je vec nekoliko dana od ubistva profesorice Sinistre na njeno mjesto je dosla Marriet Graffondor,o njoj sam imao pozitivne utiske.Ipak primjetio sam da me se profesorica Napitaka Sanja Moody plasi,dok me profesorica Astronomije Jecajuca Hendza mrzi,oduzimala mi je bodove bez ikakvog razloga.Gordif,Daniel,Hari i ja smo uzivali u vikendu.Ja sam bio medju najboljim djacima na prvoj godini.Na Hogvortsu su svi bili uplaseni zbog ubistva nastavnice Sinistre a direktor David Vector je davao sve od sebe da nadje ubicu.U skoli su svi govorili kako je to uradio neko od profesora.Bilo je popodne kad sam dobio poruku od direktora da dodjem uvece oko 21.00 kod njega da bi mi nesto rekao.Doslo je u 21.00 isao sam ka sobi gdje je bio direktor ipak pred vrata sam cuo dosaptavanja,odmah sam znao da su to bili 2 muskarca,prepoznao sam glas direktora Davida Vectora,al drugi glas nisam prepoznao.Osoba koju nisam prepoznavao rece:,,Davide ubica ima najveci moguci level cini Avada Kedavra,bas takav level je imala ubica koja je pobila skoro sve Vizlijeve,da li je moguce da je osoba koja je pobila toliko mocne Vizlijeve ovdje,,?
Bio sam sokiran cinjenicom da je mozda osoba koja je pobila moju porodicu ovdje,cekao sam da cujem sta ce direktor odgovoriti.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Moj dnevnik prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj dnevnik prica   Moj dnevnik prica Icon_minitimeČet Jul 15 2010, 10:45

Direktor sa nemirom u glasu odgovori:,,P-pa moguce,,
Neznanac upita:,,Mislis li da je ta ubica ovdje da bi ubila Rona Wizlija,,?
Direktor Sawa odgovori:,,Vizli treba sad da dodje da popricamo,,
Neznanac rece:,,E, pa idem ja,,
Ja sam jos uvijek zatecen stojao ispred vrata i pokucah da udjem prije nego sto neznanac izadje i vidi da prisluskujem.Direktor Sawa rece da udjem.Udjoh,dok je neznanac izlazio.Pitao sam se koje to?(na Hogvorts ga nikad nisam vidjeo)
Ipak Sawa kao da mi je citao misli,rece:,,To je moj prijatelj,radi u Ministarstvo magije,zove se Lucijas Melfoj,nekad je radio na Hogvortsu,,
Rekoh:,,Aha,a zbog cega ste me zvali,,?
Sawa rece:,,Vidis imaju glasine da osoba koja je ubila profesoricu Sinistru,oce da ubije tebe,tako da ce te motriti profesori da ti se nesto ne bi dogodilo,,
Ja rekoh:,,Aha dobro (mada mi se to da me profesori ,,motre,, nije svidjelo)znao sam da Sawa izbjegava da kaze da je ta osoba mozda ubila moju porodicu i prijatelje Vizlijeve,,
Upitao sam:,,Da li je tacno da je ta osoba na Hogvortsu,,?
Direktor:,,Moguce,,
Ja:,,Osoba koja je pobila moju porodicu,,
Direktor oprezno rece:,,Da,,
Uhvatio me bijes na tu mogucnost da je ta osoba pobila moju porodicu Vizlijeve.Osjecao sam se kao da mi stomak gori (takav osjecaj mi se pojavio samo jednom,i to na dan kad je ubica pobila moju porodicu)Znao sam da se lavacija oslobadjala(njena boja je bila poput boje vatre)i sirila se preko mog tijela,osjecao sam kako je svaka cin postigla ogrovan level,ipak osjecao sam kao da neko preuzima moje tijelo.
Direktor zabrinuto rece:,,Rone moras da se kontrolises, mi cemo uhvatiti tu osobu ,moras da naucis da kontrolises lavaciju inace ce se dogadjati lose stvari.


Nazad na vrh Ići dole
Jessie L. Slytherin
Slytherin Head
Slytherin Head
Jessie L. Slytherin


Broj poruka : 838

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Moj dnevnik prica Barl25/100Moj dnevnik prica Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Moj dnevnik prica Barl30/16Moj dnevnik prica Barempty3  (0/16)

Moj dnevnik prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj dnevnik prica   Moj dnevnik prica Icon_minitimePon Sep 13 2010, 11:26

Ronisha [Kileru] shto te nema Sad sto si otisooo??? :PPP Sad
Nazad na vrh Ići dole
Natally Umbridge
Gryffindor 2nd year
Gryffindor 2nd year
Natally Umbridge


Broj poruka : 733

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Moj dnevnik prica Barl25/100Moj dnevnik prica Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Moj dnevnik prica Barl30/16Moj dnevnik prica Barempty3  (0/16)

Moj dnevnik prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj dnevnik prica   Moj dnevnik prica Icon_minitimeNed Sep 26 2010, 22:19

A ovo je Ronov dnevnik? Very Happy Steta sto necemo saznati kraj.. Sad
Nazad na vrh Ići dole
Milan Lupin
Gryffindor 2nd year
Gryffindor 2nd year
Milan Lupin


Broj poruka : 1026

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Moj dnevnik prica Barl25/100Moj dnevnik prica Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Moj dnevnik prica Barl30/16Moj dnevnik prica Barempty3  (0/16)

Moj dnevnik prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj dnevnik prica   Moj dnevnik prica Icon_minitimePon Sep 27 2010, 11:34

supp dnevnik..x.D
Nazad na vrh Ići dole
Marija McLaggen
Vidar
Marija McLaggen


Broj poruka : 1469

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Moj dnevnik prica Barl25/100Moj dnevnik prica Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Moj dnevnik prica Barl30/16Moj dnevnik prica Barempty3  (0/16)

Moj dnevnik prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj dnevnik prica   Moj dnevnik prica Icon_minitimeČet Sep 30 2010, 18:38

Jessie L. Slytherin ::
Ronisha [Kileru] shto te nema Sad sto si otisooo??? :PPP Sad
nije otiso, ja sam ga banovala.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.twilightboys-serbia.com
Milan Lupin
Gryffindor 2nd year
Gryffindor 2nd year
Milan Lupin


Broj poruka : 1026

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Moj dnevnik prica Barl25/100Moj dnevnik prica Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Moj dnevnik prica Barl30/16Moj dnevnik prica Barempty3  (0/16)

Moj dnevnik prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj dnevnik prica   Moj dnevnik prica Icon_minitimeČet Sep 30 2010, 20:42

sto?
Nazad na vrh Ići dole
Laurence McLaggen
Profesor Zmajologije
Profesor Zmajologije
Laurence McLaggen


Broj poruka : 260

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Moj dnevnik prica Barl25/100Moj dnevnik prica Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Moj dnevnik prica Barl30/16Moj dnevnik prica Barempty3  (0/16)

Moj dnevnik prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj dnevnik prica   Moj dnevnik prica Icon_minitimeČet Sep 30 2010, 21:46

Pa,izbrisao je Gatorixu account!
Nazad na vrh Ići dole
Marija McLaggen
Vidar
Marija McLaggen


Broj poruka : 1469

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Moj dnevnik prica Barl25/100Moj dnevnik prica Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Moj dnevnik prica Barl30/16Moj dnevnik prica Barempty3  (0/16)

Moj dnevnik prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj dnevnik prica   Moj dnevnik prica Icon_minitimePet Okt 01 2010, 15:09

Milan Lupin ::
sto?
pa eto tako, nema razloga - kaosto je i on rekao kad je izbrisao Gatorixa. Ako je on mogo bez razloga, mogu i ja.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.twilightboys-serbia.com
Petar McLaggen
Profesor Napitaka
Profesor Napitaka
Petar McLaggen


Broj poruka : 1346

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Moj dnevnik prica Barl25/100Moj dnevnik prica Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Moj dnevnik prica Barl30/16Moj dnevnik prica Barempty3  (0/16)

Moj dnevnik prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj dnevnik prica   Moj dnevnik prica Icon_minitimeSub Okt 02 2010, 10:57

Tako je Maro xD

hahahahahha

Moj dnevnik prica 92190

(znace ko treba Wink )
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Moj dnevnik prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj dnevnik prica   Moj dnevnik prica Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Moj dnevnik prica
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» .....dnevnik jedne Belle....xDDDDDDD
» moj dnevnik
» Dnevnik
» Dnevnik AkA SkIll3t
» Dnevnik chata 3.7.2010.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HOGVORTS :: Dnevnici-
Skoči na: