HOGVORTS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOGVORTS

Something weird is going on? Isn't that our school motto?
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Forget the fairytale, and welcome to the real world.

Ići dole 
AutorPoruka
Leslie Burke
Gryffindor Head
Gryffindor Head
Leslie Burke


Broj poruka : 2073

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Forget the fairytale, and welcome to the real world. Barl25/100Forget the fairytale, and welcome to the real world. Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Forget the fairytale, and welcome to the real world. Barl30/16Forget the fairytale, and welcome to the real world. Barempty3  (0/16)

Forget the fairytale, and welcome to the real world. Empty
PočaljiNaslov: Forget the fairytale, and welcome to the real world.   Forget the fairytale, and welcome to the real world. Icon_minitimePet Okt 08 2010, 21:39


Welcomee

U moj drugi dnevnik. Ovde pisem iskljucivo o realnosti, dok je onaj drugi dnevnik baziran na bajkama.
No, videcete i sami. ^_^
Uzivajte [ukoliko je to moguce].
Nazad na vrh Ići dole
Leslie Burke
Gryffindor Head
Gryffindor Head
Leslie Burke


Broj poruka : 2073

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Forget the fairytale, and welcome to the real world. Barl25/100Forget the fairytale, and welcome to the real world. Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Forget the fairytale, and welcome to the real world. Barl30/16Forget the fairytale, and welcome to the real world. Barempty3  (0/16)

Forget the fairytale, and welcome to the real world. Empty
PočaljiNaslov: Re: Forget the fairytale, and welcome to the real world.   Forget the fairytale, and welcome to the real world. Icon_minitimePet Okt 08 2010, 21:44

Pocetak




• Verovatno vec znam sta mislite: 'Sta sad ova otvara drugi dnevnik sa nekim bizarnim imenom.
Shvatili smo, ajde cao sad' .
Da, ovo jeste moj drugi [treci, mozda cak i cetvrti] dnevnik, i da, mozda naziv jeste bizaran.
Ali u proteklih nekoliko nedelja sam nesto shvatila. Nego, otom - potom.
Ocu da kazem da ovaj dnevnik otvaram kako bi vama pojasnila da nisam ona koja ce stati novajlijama na stranu i podrzati ih uvek.
Mnogi su mi od vas vec trazili to - te nzm ajde glasaj za mene da postanem profan, te ajde nemoj da me kazes, te popravi mi ocenu.
Znate sta? Odjebite.

• Naravno, nastavicu ja da pisem i onaj dnevnik, jer, volim ja fatastiku. Ali ipak ne dam da me odvuce ne znam ni ja 'de.
Ovde cu da pisem ono sto ja mislim o svemu ovome.
Jer, mislim da su me neki pogresno razumeli.
I, da, dragi moji, postoje samo mozda 10ak onih za koje mi je zaista stalo. Znam ja da delim srca na chatu, ali, verujte - kad sam ja u pitanju, to i nije toliko bitno. Ti meni srce, ja tebi i mi smo ekstra. Epa nismo. Niti cemo biti.

• Za pocetak, ocu da kazem samo da, Marija, Petar & Steffan su me podstakli na otvaranje ovog dnevnika. Mozda ce biti nesto slicno njihovim, ali meni je dojadilo da trpim.

• I jos nesto - zelim da se zahvalim Mariji sto nije odavala ko joj je slao na PM kopiran chat sa kojekakvim 'tuzbalicama'. E pa, necu vise da budem anonimna. Sta god da mi je na dusi, ima da kazem. Ko 'oce, nek cita, ko nece, zabole me. Ali, nemojte posle da kazete da niste znali. Od sada cete znati.


Poslednji put izmenio Leslie Burke dana Sre Okt 20 2010, 20:28, izmenio ukupno 6 puta
Nazad na vrh Ići dole
Leslie Burke
Gryffindor Head
Gryffindor Head
Leslie Burke


Broj poruka : 2073

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Forget the fairytale, and welcome to the real world. Barl25/100Forget the fairytale, and welcome to the real world. Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Forget the fairytale, and welcome to the real world. Barl30/16Forget the fairytale, and welcome to the real world. Barempty3  (0/16)

Forget the fairytale, and welcome to the real world. Empty
PočaljiNaslov: Re: Forget the fairytale, and welcome to the real world.   Forget the fairytale, and welcome to the real world. Icon_minitimeSub Okt 09 2010, 11:04

'Novajlije'



• Dear mine, postoji jos mnogo stvari koje su nerazjasnjene. Ali, danas se konkretno baziram na 'Novajlije'. Pisacu da medju njima postoje izuzeci koje volim na 4umu. Ali cekajte malo, sta po vama znaci rec novajlija? Za mene su novajlije [nabrajam samo neke koje volim] Anja iliti Jessica, Ivana iliti Jessie, Nikola iliti moj muz xD, itd. Da, sad cete vi mene pitati:

1. "E, alo, u kom veku ti zivis? Oni su ovde jos od pre Hrista" .
- E, u tome je poenta danasnje price. Nisu oni ovde od 'Pre Hrista'. Oni su za mene noviji clanovi koji su uspeli da se uklope ovde i uspela sam da ih zavolim. ^^

2. "A ko su ti onda, majke ti, stari clanovi, ako su ti ovi novi?"
- Za mene su stari clanovi oni poput Mare, Save, Steffana, Petra, Pipi, Nicka.. Ima ih jos tu naravno.
- Takodje, iako nestali, meni ce zauvek biti stari clanovi ovog 4uma su: Ines, Andjela, Sanja, Ema, Ana Weasley, i drugi.
To su u stvari stariji clanovi na koje, skoro da sam sigurna, i Marija misli.

3. A sta je onda sa ovim takoreci 'najnovijim' clanovima koji su, recimo, prva i druga godina na H.?
- Oni? Za mene su oni nista. Za mene, oni su samo neki usputni prolaznici koji ce se ovde zadrzati kratko, spammovati, raditi domace - dok ne postane dosadno, a onda nestati jer ih zabole racku za 4um.
- Drugaciji utisak nisam ni mogla da steknem, jer, da li se IKO trudi da pomogne? Ne.
E sad ide citat iz Marinog dnevnika xD


Marija McLaggen ::
b) Ja uopste ne postujem, sta ce meni to, ja sedim samo na chatu.


Da, vecina tih vasih 'Novijih' clanova samo sede na chatu i zabole ih qrac kakva su desavanja u ostalom delu 4uma. Kao da se ovaj 4um sastoji samo od chata?

- Ako se neko i ponudi da pomogne, naravno trazi prvo moderatora, pa admina, pa kad kao nesto promeni [sto smo, inace, mogli i sami] kaze - e, nije fer, ja sam MNOGO pomogao, treba mi bolje mesto ovde, necu da budem ucenik. I, mi, sta cemo, damo mu profana ili slicno, da bi on posle manje od mesec dana otisao sa 4uma.
Sad, bude li mi neko trazio @ a kamoli admina, ima da ga streljam. xD
Ako oces da pomognes, prosetaj malo po 4umu, ne moras samo sedeti na chatu. -.-' Verujte, bice dovoljno.


• Ovom prilikom zelim da se zahvalim Seffiju & Mari sto su bili ljubazni i pomenuli me u svom dnevniku. Hvala najlepse. ^_^ <3


Poslednji put izmenio Leslie Burke dana Sre Okt 20 2010, 20:29, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
Leslie Burke
Gryffindor Head
Gryffindor Head
Leslie Burke


Broj poruka : 2073

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Forget the fairytale, and welcome to the real world. Barl25/100Forget the fairytale, and welcome to the real world. Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Forget the fairytale, and welcome to the real world. Barl30/16Forget the fairytale, and welcome to the real world. Barempty3  (0/16)

Forget the fairytale, and welcome to the real world. Empty
PočaljiNaslov: Re: Forget the fairytale, and welcome to the real world.   Forget the fairytale, and welcome to the real world. Icon_minitimeNed Okt 10 2010, 19:30

Here we go again.



• Dragi moj dnevnice,
Vec su neki poceli da se pronalaze u mom dnevniku. ^^ Sto mi je jako drago - znaci da znaju da su to oni, da ne moram ja da pricam. d:
Mada, uistinu postoje neki koji ne sede samo na chatu, ali iskreno i za njih me mnogo zabole. Vise mi nije stalo ni do koga od ovih novijih. -.-' Ne mrzim ja njih, da se razumemo, ali ih ni ne volim. Ravnodusna sam. Ok, postoje oni koji iritiraju, ali to su mozda 2-3-4 clana. ^.^

• Nego, ja bi' zelela da vam docaram kako ja gledam na stvari ovde, inace neverujem da bi razumeli. Mozda ovi sto su glupi nece ni sad razumeti, ali bas me briga. Ko treba, razumece. ^^

* Ovako je to bilo pre oko godinu dana manje-vise.

- Jao, Jano znas da ima 4um jedan ides u skolu i radis domacee kao na pravom Hogwartsuuuu!!
- Jao ne seri?
- Ozb. ti kazem, ae docicu kod tebe jednom da se ulogujes!
(Tad ja jos nisam znala ni sta je 4um, a kamoli ista drugo xD).
I onda:
Username: Light Witch
Password: *******
Mail Adresa: [You must be registered and logged in to see this link.]

- Sta je ovo belo sto pise Pristupi i vidis ovde jedno ime sa strane.. Sta je ovo? o.O
(To je bio nas chat Forget the fairytale, and welcome to the real world. 92190).
- Pojma nemam.. Nego ajde udji u ovo 'Dobrodosli, predstavite se'.
- Ajde. (...) U jbt sta sad da napisem. Hmm, ajde sito cu kao ova iznad. d:

Posle nekoliko dana:
- Jao svima su rekli Dobrodosla, samo meni ne. Sad
- Jano, ima i druga strana, okreni je. (Forget the fairytale, and welcome to the real world. 92190)..
- Vidiiii, Ova Marija_95 mi je rekla Welcomeee. Very Happy
Da.. Tome sam se ja radovala nekada. Znam, bila sam retard, sta ces.
Posle nekoliko dana sam saznala za chat, i onda se nisam skidala sa njega.
Prvo sam upoznala Andjelu, pa Cissu, pa Mariju, pa Savu.. ^^ Cini mi se da ide tim redom. I Ceo dan smo se zezali i pricali neke gluposti koje su mi bile zanimljive. Bilo mi je drago sto sam bila prihvacena. ^_^
Domace sam radila, ali ne bas redovno. xD Cak sam pala godinu 2 puta. Hahah.
Ali, bila sam i vise nego redovna, sto sam i dan - danas.

A, evo kako je sad:

Lauren A. Swanepoel je se pridruzio chatu.
*Na chatu nema nikoga, a i da ima, to nisu oni koje vec duze vreme ocekujem*.
Onda se polako skupljaju neki retardi koji samo pricaju o tako RETARDIRANIM stvarima da mi odma' postane muka.
Sto kaze mara:


Marija McLaggen ::
retard 1: Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeej :DDDD caoos :**
retard 2: hej :DDDD <3 <3 <3 <3 <3 <33333333333333333
retard 1: jao danas sam kupila mnogo dobre patike <333 air max naravno!!!!!! znas kako su dobre
retard 2: hahahahaha super <33333 obozavam ih !!!!!
retard 1: Jao... sta mislis o ovoj mojoj sliciii, jel da da sam sexxxxxy [You must be registered and logged in to see this link.]
retard 2: jao boze, presweeeet sii <333333333333333333333333333
retard 1: :DDDD hvala ti :DD Idem sad, moram da se nadjem sa deckom, smuvacemo se!!!!!!!!!!!
retard 1 je se dekonektirao sa chata
retard 2: aww Very Happy sviiiit Smile)))) idem ja da trebim pirinac sa babom. hahaahahahahahahah Smile))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) byeeeee
retard 2 je se dekonektirao sa chata

Na 4umu vise nisu oni sa kojima mozes istinski da se ispricas, nego samo oni od kojih non-stop slusas neke tragedije. -.-
Do duse, ponovo je pocelo da se okuplja staro drustvance, nadam se da ce tako ostati. ^^


Poslednji put izmenio Leslie Burke dana Sre Okt 20 2010, 20:30, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Leslie Burke
Gryffindor Head
Gryffindor Head
Leslie Burke


Broj poruka : 2073

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Forget the fairytale, and welcome to the real world. Barl25/100Forget the fairytale, and welcome to the real world. Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Forget the fairytale, and welcome to the real world. Barl30/16Forget the fairytale, and welcome to the real world. Barempty3  (0/16)

Forget the fairytale, and welcome to the real world. Empty
PočaljiNaslov: Re: Forget the fairytale, and welcome to the real world.   Forget the fairytale, and welcome to the real world. Icon_minitimePon Okt 11 2010, 21:50

Back To The Past


• 'ello moj najdrazi. x]
Sad dosla na 4um da vidim sta ima, sa nadom da cu pronaci nesto zanimljivo. I, pronasla sam.
^_^ Ou jea. xD Steff, Mara & Gatko su pisali dnevnike. Bas super - imacu sta da radim narednih bar pola sata. ;D Posto sam do sad' pominjala neke koji su mi dragi, vreme je da nastavim sa spiskom. ^^ Ne bojte se, odma' da vam kazem, nije nesto dugacak.

• Prva osoba koja mi je danas pala na pamet jeste - Gata. Ocu i ovde javno da mu pofalim dnevnik i da dodam nesto:


Gatorix McLaggen ::
Ali, koliko samo ima plagijata na temu Marinog dnevnika! Povraca mi se kad vidim tako nesto. Ljudi, budite iole originalni ili nemojte uopste pisati. Tacka!

Ti to meni nesto? Haha. Very Happy
Sta je? Zar ste stvarno mislili da cu o Gati da pricam lose? E, pa, izjebali ste se. d:
Ne, ja hocu da pomenem da mi je drago sto sam ga upoznala. Jer, sta sam ja uradila i govorila (jao, slosi mi se kad prisetim -.-), ne bih sebi oprostila. A, on je bio tolerantan i presao je preko toga. ^^ Gato - jedno veeliko hvala. Wink

• Osobe koje nisam ubrojala u stare clanove koje volim su i Teja, Nick, Lujka, Amy.
- Amy je cak dosla pre mene, ali nije bila na 4umu oko mesec dana [koliko se secam iz njene price], pa se vratila malo posle moje registracije. Tako da, tu smo negde. ^.^
Lujkica je tu jos pre mene, a sigurna sam da se pitate: 'Pa sto onda nije profa ili admin?'
- Zato sto nju apsolutno zabole kurac dal' ce ona imati et il' nece. Da l' ce je zbog toga vise postovati, i to je zabole. Ona je ovde samo da bi se druzila, da bi ostala u kontaktu sa clanovima koji su ovde od osnivanja. E, na takvu treba da se ugledaju ovi koji posle dva'es' dana boravka traze odma' admina. -.-
- Teja, koja je prema svakome prijateljski nastrojena, uvek nasmejana i dobro raspolozena. ^_^ ♥️
- I Nick, koga sam upoznala daavno davno i cak smo bili jedno vreme i najbolji drugovi. Very Happy Ume da se zajebava, a sa druge strane - i da slusa. Voli da pomaze. ^^ ♥️
Verv. sam nekog izostavila. Neke namerno - ostavljam ih za iduci put, a neke slucajno - trenutno mi blokira mozak. d:

• Zelim takodje da se nadovezem na ono sto su svi pisali u njihovim dnevnicima [kada kazem svi - mislim na one koje trenutno citam, a to uoste nisu svi nego samo par dnevnika XD]. Rec je o svakakvim dogadjajima koje su se ovde desavale, najpre Survivor, pa Haunted House 1 i 2. To je bilo za pamcenje. ;D
Secam se da sam usla u Survivor zblizila sam se sa izvesnom Anom Weasley iz Huffa [koje vise nema Sad] i Ronom koji me je posle malko razocarao onim gestom koji ne treba ni da navodim. -.- Do ulaska nisam imala poojma kako se stavljaju slike, pa sam tu naucila. ^^ Da, nisam znala. A kada sam saznala? Iii brate, po ceo dan sam samo postavljala slike: Banane, Avokado, Ananas, Mango.. Eh, kad se setim. Tad sam se takodje upoznala sa Gatorixom - tu se dokazao kao perfekcionista sto je meni na neki nacin bilo zanimljivo i odgovarajuce. d:

U HH sam se sprijateljila sa Amy najvise, i usla u dobre odnose sa ostatkom ekipe. Prosto - ta vremena su bila za pamcenje. Ta vremena su izgleda neponovljiva. :'( Ta vremena su, sto je najgore, prosla.


Poslednji put izmenio Leslie Burke dana Sre Okt 20 2010, 20:31, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Leslie Burke
Gryffindor Head
Gryffindor Head
Leslie Burke


Broj poruka : 2073

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Forget the fairytale, and welcome to the real world. Barl25/100Forget the fairytale, and welcome to the real world. Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Forget the fairytale, and welcome to the real world. Barl30/16Forget the fairytale, and welcome to the real world. Barempty3  (0/16)

Forget the fairytale, and welcome to the real world. Empty
PočaljiNaslov: Re: Forget the fairytale, and welcome to the real world.   Forget the fairytale, and welcome to the real world. Icon_minitimeUto Okt 12 2010, 09:55

Tell Me If I'm Wrong



• Gud morning xD
Kada sam sinoc pisala dnevnik, rekla sam da sam neke clanove namerno izostavila.
E, sada su i oni na redu. d: Slanovi koji ne spadaju u stare nego u za mene 'novije' [citaj gore objasnjenje] su takodje i Penssi & Gloomy.
- Gloomy-jev dnevnik takodje citam. Zanimljiv, poucan [za ove mentole], pisan na svoj nacin. Pa, moze se reci da je i Gloomy takav: sav svoj. Vidim da i on polako uocava celu situaciju na 4umu, sto je super. (: On je jedan od onih retkih koji kad dodju na 4um ne pisu svasta samo da bi rekli nesto - ako 'oces da te primete, bolje da cutis nego da pricas kojekakve budalastine. Zaista mi je toga preko glave. I, naravno da bih izabrala njega pored ovih ostalih... Osoba. Dragi moji, ukoliko se trenutno osecate prozvanim - onda jeste prozvani, jer, ako imate taj osecaj i sami znate da ste takvi. Tako da, sve sto cu pisati o mentolima, odnosice se i na vas, cim se osecate nelagodno. A tebi ako se ne svidja, ti izadji odavde, niko te nije ter'o ni da ulazis. -.-
E, da, Goom je mene nervirao u pocetku, i to mnogo, ali posle sam shvatila kakav je oon zapravo. Jeste drugaciji od ostalih - ali nije mentol. Paha - valjda ste me razumeli. d:
Eto, da znate samo da mi je drago kad vidim da napise nesto jer znal da to nece biti 'hahaha xD', 'xD', 'Very Happy' i ostale vrste spamovanja, nego nesto koristo, i uvek zanimljivo. ^^

- Penssi. Nju sam odma' zavolela. Ne voli da se pravi vazna, da misli da je neko i nesto [iako jeste neko i nesto (; ], jednostavno voli da se zajebava. A takvi su retki, poput Lujke. Obradujem se kad god dodje na 4um, makar bilo na 5 minuta. Devojka je ekstra, cak je mozda najvise i volim od svih tih za mene novijih [Pored Lujke xd]..

• Okej, stvarno nisam planirala da svakog pojedinacno opisujem, to mi se vise smucilo od svih onih 'oprostajnih' pisama. I necu vise. d:
- Zelim eto i ja da za kraj kazem koji dnevnici mi se izuzetno svidjaju i radujem se svakoj novoj stranici:

~ Stop looking - start seeing - Marija McLaggen
~ Made in China - Steffan Ravenclaw
~ Paper Cuts - Petar McLaggen
~ Rearview - Gatorix McLaggen
~ "Hey, did you just", "No.", "But you just", "Nope.", "But I saw you", "No." - Laurence McLaggen

• Citala bi' ja i ostale dnevnike, ali nemam sta da procitam. Zar treba da mi bude zanimljivo vase 'hahah..xD' ili 'Dragi dnevnice, danas sedim na chatu, i zamisli?? Dosao neki novi, pit'o me za muza! Naravno, pristala sam! Jao, odo da ga pitam kako se zove, to sam zaboravila..' [Ovo je slicno onome sto je Mara napisala, al' ovaj post ostavljam bez citata], zabole me kurac za vas i vase dnevnike vise. :@
Nmg vise da pisem, najezila sam se. -.-


Poslednji put izmenio Leslie Burke dana Sre Okt 20 2010, 20:32, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Leslie Burke
Gryffindor Head
Gryffindor Head
Leslie Burke


Broj poruka : 2073

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Forget the fairytale, and welcome to the real world. Barl25/100Forget the fairytale, and welcome to the real world. Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Forget the fairytale, and welcome to the real world. Barl30/16Forget the fairytale, and welcome to the real world. Barempty3  (0/16)

Forget the fairytale, and welcome to the real world. Empty
PočaljiNaslov: Re: Forget the fairytale, and welcome to the real world.   Forget the fairytale, and welcome to the real world. Icon_minitimeSre Okt 13 2010, 19:35

I kada je najcrnje, uvek postoji tracak srece. ^^


• Helou agen. (:
Danas cu da pisem o tome kako sam se konacno susrela sa izvesnim smaratorima koji ne uvidjaju da ih mi 'normalni' ne konstatujemo. Ne, naravno da sam chatovala sa ovim menalacima, ali do sada sam samo u gore napomenutim dnevnicima citala prekopirane citate kako neki umeju da smaraju.
Sto kaze moj sin, Pera:


Petar McLaggen ::
Jao, zasto nisam ja na chatu kada neko pravi nebuloze . . . Dobro, valjda cu nekada da ubodem trenutak . . .

Ii, evo, konacno sam ubola. Very Happy

Spojler:


- Alo, sine, zar stvaarno ne kontas da ovde prisutni 'normalni' namerno ne zelimo da ti se obratimo? Oke, mozda sam trebala da ti kazem cao, ali ti bi se toliko napalila verv. da pi posle trazila i srculenca i ko zna sta jos. Very Happy Znaci da. xD
Uredu je, kazes caos, i ja bi' ti mozda i rekla cao, ali sam namerno ostavila da vidim dal' ces reagovati. Sto i jesi - ovako nesto sam ocekivala.
Kao sto sam vec rekla: Ako zelis da budes u dobrim onosima sa drugima - nemoj da smaras, jebote!

• E, sad jedna lepa tema. <3
Nicholas i ja smo se vencali skoro. ^^ Verv. ste videli u mom drugom dnevniku ovu vest, ali za one koji taj dnevnik ne citaju - da ponovim. Bas sam srecna. Very Happy I sad da ne serem k'o i ostali mentoli, ali sam to 'tela da pomenem. ^.^
- Sledece sto cu da kazem jeste da, nemojte misliti da ja kritikujem ostale sto su ko napaljenici neki pa salju srca goomilu - ovo sto cu sad da vam pokazem jeste stvarnost, ali ja to NAMERNO radim. (;
Msm, volimo se mi, ali ovo samo da bi podbola oci ovim retardima, pa da imaju na koga da se izvlace. Very Happy


Spojler:

Eto vam, najedite se, lesinari. Very Happy
Toliko za sad, nemam trenutno sta da dodam. ^_^


Poslednji put izmenio Leslie Burke dana Sre Okt 20 2010, 20:33, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Leslie Burke
Gryffindor Head
Gryffindor Head
Leslie Burke


Broj poruka : 2073

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Forget the fairytale, and welcome to the real world. Barl25/100Forget the fairytale, and welcome to the real world. Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Forget the fairytale, and welcome to the real world. Barl30/16Forget the fairytale, and welcome to the real world. Barempty3  (0/16)

Forget the fairytale, and welcome to the real world. Empty
PočaljiNaslov: Re: Forget the fairytale, and welcome to the real world.   Forget the fairytale, and welcome to the real world. Icon_minitimeSub Okt 16 2010, 22:25

3 Days Later...


• Nisam bila 3 dana na 4umu i vec se izdesavalo puuno toga. Sto je ekstra jer, to je znak da 4um nije prazan. ^^
- Cula sam za svadju Pere i Gloomy-ja. Iskreno: Ja sam pravoslavna Hriscanka, i verujem u Boga. Ali, Bog je dao svima slobodnu volju, tkd, na Glooms-u je sta ce on da pise, kako ce da se ophodi prema tome. Svidja mi se to kako je napisao stranicu, iako se ne slazem sa tim. Zanimljivo je jako. Tako da, nije trebalo da se svadjate za dz. xD Eto, 'tela sam cisto da se izjasnim, da pokazem svoj stav prema ovome - potpuno hladnokrvna.

- Druga stvar: Umalo da bude lepa. -.-'
Naime, trebali smo da se vidimo Mara i ja. Medjutim zadrzala sam se 15ak minuta samo u Ng, nismo stigli. Pu 'ebem ti baksuza. >.< I, to mi pokvari ekskurziju, inace bilo je ekstra, 'fala na pitanju. xp

- Trece: Ocu malo da podjebavam ove nove, again. Very Happy
Prvo da vam pokazem. xD



Spojler:


Zakljucak? O.o Sta je s' mozgom? Boze me sacuvaj i sakloni. Sveta Petko, smiluj se. o.o
Otac joj dao bombone i to je da bi je smuvao? SMUVAO? OTAC? Zar postoji neko ko moze ovako nesto da zakljuci? Eee, da mi je neko rekao, ne bih poverovala..
Ima jos jedna gora stvar od ovoga, verovali ili ne. Ali, o tome ce Mara. Znaci, e'o unapred da kazem: Ta devojka je prsla. : O

• Zelim da pozdravim moju Maru, i da joj porucim: Mare, ima vremena, nadam se da ides na sajam knjiga, mozemo se tamo videti.
- E, kad smo kod sajma, dog. smo se Nick, Lujka, Lily, Gata, Gloom i jos nekolicina da se vidimo tamo. ^^ I'm happy! <3 <3

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forget the fairytale, and welcome to the real world. Empty
PočaljiNaslov: Re: Forget the fairytale, and welcome to the real world.   Forget the fairytale, and welcome to the real world. Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forget the fairytale, and welcome to the real world.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pipi's world ... :)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HOGVORTS :: Dnevnici-
Skoči na: