HOGVORTS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOGVORTS

Something weird is going on? Isn't that our school motto?
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Paper Cuts

Ići dole 
AutorPoruka
Petar McLaggen
Profesor Napitaka
Profesor Napitaka
Petar McLaggen


Broj poruka : 1346

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Paper Cuts Barl25/100Paper Cuts Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Paper Cuts Barl30/16Paper Cuts Barempty3  (0/16)

Paper Cuts Empty
PočaljiNaslov: Paper Cuts   Paper Cuts Icon_minitimeSre Avg 11 2010, 10:16

Evo, da ponovo zapocnem dnevnik. Prvo bih citirao par stvari iz dnevnika moje drage Mare <3

Marija McLaggen ::

[21:18:59] @ Marija McLaggen : 6) Ukoliko se izgubite na Hogvortsu i sretnete profesorku Amy koja trci gola po hodniku vi cete: a) stipnuti je za guzu (Slytherin) --> rodjena sam Slytherinka, e !
[21:19:02] Alex Rider : samo da vidim nešto ...
[21:19:13] @ Amy Ville : haha
[21:19:16] Lily Lovegood : Sesir za razvrstavanje, kakaw sam ja bila sluchaj?
[21:19:17] @ Amy Ville : alo bre bez stipanja
[21:19:20] @ Amy Ville :
[21:19:25] Alex Rider : /ban Alex Rideer
[21:19:26] @ Amy Ville : salim se samo izvolite
[21:19:35] Alex Rider : znao sam da nije
[21:19:37] @ Amy Ville : alex sta pokusavas?
[21:19:49] @ Marija McLaggen : PAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH
[21:19:52] @ Amy Ville : xDD
[b][21:19:53] Isidora : :place:

[21:20:01] @ Marija McLaggen : :umire:
[21:20:07] @ Marija McLaggen : :crkla:
[21:20:10] @ Marija McLaggen : :mrtva sam:
[21:20:14] Isidora : :place:
[21:20:14] @ Amy Ville : :se zaklala:
[21:20:17] Milos Sparrow je dekonektovan Pet Jul 30, 2010 9:20 pm (saziv timeout)
[21:20:22] * Marija McLaggen ne veruje
[21:20:23] Isidora : :ne prestaje:
[21:20:24] @ Marija McLaggen : KOJ KRALJ
[21:20:26] Lily Lovegood : Isidora, ae mi pls pošalji tu poruku...registrowala sam se na twoj 4um...
[21:20:26] @ Amy Ville : u stvari necu, ocu da bicujem nekoga
[21:20:27] @ Marija McLaggen : AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Moja draga mara se koncetrisala na interesantan slucaj momka koji je pokusao da banuje samog sebe, ali ja sam zapazio nesto drugo, i cudi me kako joj je to promaklo.
Eto, neka isidora (mislim da znam koja) 2 puta pise placem placem i jednom jos nisam stala.
Nije mi jasno zasto neki ljudi potenciraju svoje probleme? Ako places, placi za sebe posto te ocigledno niko ne konta, jer bi te pitali posle prvog puta.
Postoji bar jos 100000000000 ljudi koje na ovom forumu to rade, ali ne shvataju da je ovo hogvorts.tk ne besplatnipsihijatar.tk.
Ljudi koji kada se salis sa nekim nabacuju svoje probleme u vidu "nije mi do sale" ili "pustite me, imam probleme" i onda napune chat Smrc smajlicima. Ja taj smajli koristim, jeste, ali iz sale, a ne zaista, jer, svrha ovog foruma je prenosenje pozitivne energije!

Drugi citat kaze:


Marija McLaggen ::
ovde svako zeli da sa svakim bude u super odnosima, niko ne zeli da se zamera.

Ja zaista ne zelim nikom da se "uvlacim u dupe", kako Marija rece, ali moram da se izvinim jednoj osobi. Osobi koja je zaista divan prijatelj a ja sam ga eto, pogresno procenio i nazvao svakakvim imenia (mada je osoba vratila istom merom Paper Cuts 92190 ). To je David Ville, Xenophilius Lovegood, ili ga zovite kako hocete, a ja cu prosto Sava. Eto, decko je zaista divan, imali smo mi neke nesuglasice ali sada je sve super, ali eto, zeleo sam javno to da pomenem.

Trece bih citirao ovaj deo pesme:


marija McLaggen ::
Take a look around
Don't you see it
See that you are the only real face in the room
No one here has a clue what your feelin'
Don't feel bad
Keep your sadness alive

Look at all these happy people
Living their lives
Look at all these plastic people
There's nothing inside
Look at all these shallow people
Telling their lies
Look at all these empty people, people

Pesma je toliko dobra da sam je stavio na status na Facebook-u, a mislim da bi svi trebalo razmisliti o ovim stihovima, pa eto, da vam je opet pobodem na nos.

Zao mi je sto sam ovako depresivno poceo dnevnik, posto se pljeskavica poboljsava i sada je zaista pun (osim "unutru" do 12h Paper Cuts 92190 ). Ima i raznih tema, za svakoga po nesto, i svi se zaista trude, sto mi se svidja. Eto, uz par modifikacija, ovo ce biti super pljeskavica.

Zao mi je ako sam nekoga uvredio.
Salim se! I nije mi zao!

Peace


Poslednji izmenio Petar McLaggen dana Čet Sep 30 2010, 18:04, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Petar McLaggen
Profesor Napitaka
Profesor Napitaka
Petar McLaggen


Broj poruka : 1346

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Paper Cuts Barl25/100Paper Cuts Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Paper Cuts Barl30/16Paper Cuts Barempty3  (0/16)

Paper Cuts Empty
PočaljiNaslov: Re: Paper Cuts   Paper Cuts Icon_minitimeČet Avg 12 2010, 11:21

Izgleda da je ovaj dnevnik uradio neka poboljsanja, evo, chat je bio "u funkciji" vec od 10h. xD
Mozda ce ovo ipak posluziti forumu (xexe).

Pa, da nastavim. Danas mi je privuklo paznju sledece:
Udjem ja na chat i odmah krenu da me salecu:
Glasaj za top 5 devka na forumu, e glasaj, obavezno glasaj, mora svi da glasaju.
Kazem nije mi do galsanja, ne volim da uporedjujem ljude po necemu sto uopste nije bitno (izgled) ali eto, Steff mi dobaci: "Pero, ne popuj, znamo da si mator Paper Cuts 92190 ).
Ne ljutim se, jeste, popujem, ali eto, ne moraju da me smaraju sa glasanjem. Ako se jednom kaze ne, onda je to zakon, bar je tako kod mene.

Ukleta suma je divno pocela, toliko da su se neki navukli na nju, pa mi trazili da im otvorim jos jednu pustolovinu. Razumem da je interesantno, ali da li je toliko? Bez ljutnje svima koji su mi trazili, ali zaista, zar je to neophodno? Znam da nije u pitanju "novac" vec zabava, ali, nemojmo da preterujemo, OK?
Osudicete me zbog ovoga jer forum treba da prenosi pozitivnu energiju, rekao sa, ali zaista, koncetrisite se na druge teme dok vas voditelj ne dodje!

Takodje, uveo sam za sebe novo pravilo, ako mi neko pomene da ide sa foruma, ja cu ga licno banovati, jer mi je vise muka onoga, idem sa foruma, nemojte da me zadrzavate, posle 10 minuta ponovo je tu, i kaze, ne placite za mnom. Eto, ides sa foruma, dobices ban. Nemojte pogresno da me razumete, niko ne ide sa foruma, nego eto, doslo mi. xD

Nadam se da sam ponovo pomogao u unapredjenju foruma, a jos nije ni podne. Do skorog "vidjenja".


Nazad na vrh Ići dole
Petar McLaggen
Profesor Napitaka
Profesor Napitaka
Petar McLaggen


Broj poruka : 1346

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Paper Cuts Barl25/100Paper Cuts Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Paper Cuts Barl30/16Paper Cuts Barempty3  (0/16)

Paper Cuts Empty
PočaljiNaslov: Re: Paper Cuts   Paper Cuts Icon_minitimePet Avg 13 2010, 21:44

Something weird is going on? Isn't that our school motto?

Evo, paznju mi privuce ova recenica. Da, da, ona je sada matora jer smo je postavili pre 100 godina, ali tek sada pocinjem da uvidjam cudne stvari.

Prva, i ona koja me je naterala da napisem ovo, je sledece:

[21:38:38] Petar McLaggen je se pridružio čatu Pet Avg 13, 2010 9:38 pm

Na mreži
@ Petar McLaggen



Da li je moguce da sam bio jedini na chatu? Zasto nema nikoga? U ovo vreme je cesto chat zabaggovan od mnogo ljudi koji blebetaju na njemu. Ali, sada je pust. Da li se forum vraca na starno, "mracno doba"? Evo, pomeram se sa mesta!

Druga stvar, mada, nikoga nije ni briga o tome, (niti je mene), vec sluzi za podsmeh i salu, su porodicne veze. Ovde se ne zna ko je sa kim rodjak i ko sa kim ima decu Paper Cuts 92190

To je sve za sada.

Laku noc

Nazad na vrh Ići dole
Petar McLaggen
Profesor Napitaka
Profesor Napitaka
Petar McLaggen


Broj poruka : 1346

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Paper Cuts Barl25/100Paper Cuts Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Paper Cuts Barl30/16Paper Cuts Barempty3  (0/16)

Paper Cuts Empty
PočaljiNaslov: Re: Paper Cuts   Paper Cuts Icon_minitimeNed Avg 15 2010, 20:34

Od: Marko Lestrange
Za: Petar McLaggen
Poslao: Juče u 1:33 am
Naslov: [Nijedan]
Pero, danas odlazim sa forum pa samo da se pozdravim Drago mi je sto smo se upoznali Super si lik I super igras cs Ako imas msn dodaj me:xxx@nesto.com.. Bay

Eto, dodjes na forum i vidis ovakvu stvar. Ne znam zasto je otisao. Stvarno nemam pojma. Retko je dolazio u poslednje vreme, ali eto, bio je super.

Jedna ovakva poruka i eto, ceo dan te boli glava.

Isto je i sa Ronom. Na FB nece da kaze zasto je izbrisao Gatu. Jos me izaziva da saznam. Rekao sad, epa, saznacu.
-Nije ga izbrisao zbog nekoga.
-Nije ga iznervirao.
-Nije hteo da se ***** adminom.
Zaista mi ne pada nista drugo. Ali eto, trebaju mi svedoci. Molim da sve koji bar nesto znaju, posalju informacije meni na PM, slozicu ja ovu slagalicu!

Sta drugo da kazem. Sutra je veliki dan xD Oni koji treba da znaju, znaju. Nista vezano za mene, ali, eto, happy sam da ne matorim samo ja, ima i drugih matoraca na forumu Paper Cuts 92190
Ali, vise o tome sutra.

Nisam bio na forumu, zabrana. Ali eto, ni to nije vecno, jedan dan, i roditeljima treba usluga, koju, naravno, naplatim Razz

C U aO
Nazad na vrh Ići dole
Petar McLaggen
Profesor Napitaka
Profesor Napitaka
Petar McLaggen


Broj poruka : 1346

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Paper Cuts Barl25/100Paper Cuts Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Paper Cuts Barl30/16Paper Cuts Barempty3  (0/16)

Paper Cuts Empty
PočaljiNaslov: Re: Paper Cuts   Paper Cuts Icon_minitimeSre Avg 18 2010, 15:04

Dodjem na forum, i eto, ponovo nesto cudno! Nikoga na chatu. Zasto ponovo na chatu sedi samo dvoje, troje ljudi, nije mi jasno?

Zaista kratko, ali TREBA MI ODGOVOR ! ! !
Nazad na vrh Ići dole
Petar McLaggen
Profesor Napitaka
Profesor Napitaka
Petar McLaggen


Broj poruka : 1346

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Paper Cuts Barl25/100Paper Cuts Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Paper Cuts Barl30/16Paper Cuts Barempty3  (0/16)

Paper Cuts Empty
PočaljiNaslov: Re: Paper Cuts   Paper Cuts Icon_minitimeČet Sep 30 2010, 18:12

Milan Lupin ::
ahaha sto ej zanimljiv dnevnik...xD


Pa naravno da je moj dnevnik zanimljiv xD

Evo, ponovo pisem dnevnik jer sam happy. Da, bilo je nesporazuma u proslosti, ali se eto vracamo na staro, sa novim imenom, xexe.

Par stvari za uraditi:

- Prekinuti sa pisanjem xD - postajes dosadan samom sebi! xD D'OH ! ! !
- Voditi dnevnik kada ima nekih novosti!
- Vratiti se pisanju serije Ubistvo u tri koraka

Mislim da bi to bilo to zasad. (bar sto se obaveza tice)

Sta ima novo? Sto pisem ovo? Pa zbog moje Marije <3 Interesantno kako uvek primeti te stvari. Ono za sahrane je bilo fenomenalno Paper Cuts 92190

Sta drugo ima novo. Ima lista banovanih reci. Rec F O R U M zamenjena je malom slatkom reci pljeskavica. I jos sto sta. Kucajte i videcete xD.

Opet ja sa tim xD. Vidimo se (uskoro)

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Petar McLaggen
Profesor Napitaka
Profesor Napitaka
Petar McLaggen


Broj poruka : 1346

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Paper Cuts Barl25/100Paper Cuts Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Paper Cuts Barl30/16Paper Cuts Barempty3  (0/16)

Paper Cuts Empty
PočaljiNaslov: Re: Paper Cuts   Paper Cuts Icon_minitimeSub Okt 02 2010, 10:54

Vendi je ubijena 01.10.2010. Sahrana će se održati u subotu - 02.10.2010. Ožalošćen, Gloomy Hilton.

Evo, ne znam sta da kazem. Da se smejem ili placem. Mislim da znam nameru ovoga. Ispravite me ako gresim, ali nas Gloomy malo parodira jednom posticu koji kaze

N.N.lice ::
ja fino udjem na chat, i u trenutku se [You must be registered and logged in to see this link.] pretvori u [You must be registered and logged in to see this link.]
Joj, ovaj pljeskavica me uvek nasmeje. Ispravite me ako gresim!

A onda je tu i drugi post, jedna mala slicica jedne bas hot osobe. I eto, smejem se, iako mi je do plakanja (licni problemi - necu da smaram xD). Sunce opet greje, i mozda ima i nade za pljeskavica, ovaj, 4um. hihihi

To je sve za ovo jutro.

Arivederchi
Nazad na vrh Ići dole
Petar McLaggen
Profesor Napitaka
Profesor Napitaka
Petar McLaggen


Broj poruka : 1346

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Paper Cuts Barl25/100Paper Cuts Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Paper Cuts Barl30/16Paper Cuts Barempty3  (0/16)

Paper Cuts Empty
PočaljiNaslov: Re: Paper Cuts   Paper Cuts Icon_minitimeSub Okt 02 2010, 11:11

Jos jedna ideja. Udjem ja na chat u rane jutarnje sate (11:00) i pustim arhivu, da vidim o cemu se pise. Kada tamo imaju audicije za nove Zvezde Granda . . . . -,-

Pogledajte i sami:


Spojler:

Mislim da su komentari suvisni . . .

Zatim ide redovna kolumna chata:


Spojler:

Za to postoji tackaonica, pa uzivajte do mile volje Razz

Potom dolazi do sledece situacije:


Spojler:

I dolazi do meni jako komicnog dela:

Spojler:

Ovo me je bas nasmejalo - izgleda da Maro, tvoje poruke zaista ne kapiraju svi xD

***

Sada je ovo slucaj sa drugog chata, meni jako interesantan razgovor:


Spojler:

Ovo ne zelim da komentarisem, ali me isto zanima ko je ta A.A.? A otkricu to!

I sada dolazi do kljucne recenice:


Spojler:

Glava me je zabolela kada sam video. Eh, neki ovde dolaze zbog chata . . .

Potom su malo pricale o vampirima (ne Twilight) i o drugom pljeskavici . . . Sta ces, luda deca.


:*


Poslednji put izmenio Petar McLaggen dana Uto Okt 12 2010, 21:34, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Petar McLaggen
Profesor Napitaka
Profesor Napitaka
Petar McLaggen


Broj poruka : 1346

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Paper Cuts Barl25/100Paper Cuts Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Paper Cuts Barl30/16Paper Cuts Barempty3  (0/16)

Paper Cuts Empty
PočaljiNaslov: Re: Paper Cuts   Paper Cuts Icon_minitimeČet Okt 07 2010, 21:47

Prvo, evo, promenismo temu, pljeskavica izgleda super. Ono sivo je zaista doasilo . . . I, evo, sada smo zuti, dok nam i ona ne dosadi . . . xD

Sta sam jos hteo da kazem . . . A, da.
Pre neki dan, sedim ja tako za kompom, i setim se kada sam dosao na pljeskavica. 3. septembar, 2009. 40 registrovanih clanova, poslednji registrovani 13petar . . . .
I onda, vencamo se Marija_95 i ja . . . Bella drzi ceremoniju. Koliko mi je to smesno bilo. Ona kaze, proglasavam vas muzem i zenom. Poljubite mladu. Glupavo mi je bilo da samo napisem :* smajli . . .

A gledam ove novajlije. Dodju jednog dana, drugog su vec vencani, treceg imaju decu, cetvrtog unuke, petog se razvode, sestrog imaju grupnjake, a sedmog im je sahrana . . .
I tako u krug.

Eh, kad se samo setim . . .
Nazad na vrh Ići dole
Petar McLaggen
Profesor Napitaka
Profesor Napitaka
Petar McLaggen


Broj poruka : 1346

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Paper Cuts Barl25/100Paper Cuts Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Paper Cuts Barl30/16Paper Cuts Barempty3  (0/16)

Paper Cuts Empty
PočaljiNaslov: Re: Paper Cuts   Paper Cuts Icon_minitimePet Okt 08 2010, 14:27

Sedim pred kompom i bopli me grlo (wow kako sam ovo pesnicki rekao), Sta da radim, udjem u dnevnike, da vidim sta ima novog na forumu. Mislim da su dnevnici jedna od najboljih stvari kada ste tuzni, usamljeni . . . Toliko su smesni, da mi treba vreme da prestanem da se kikocem i udaram glavom u tastaturu (ali ne igram igricu Paper Cuts 92190 )
Eto, samo da kazem to. Razumece ko treba <3 (mada mi nije jasna jedna recenica . . . xD )

Upravo sam primetio jos nesto. Alatka moderacije Paper Cuts 92190 interesantno . . .
Nazad na vrh Ići dole
Petar McLaggen
Profesor Napitaka
Profesor Napitaka
Petar McLaggen


Broj poruka : 1346

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Paper Cuts Barl25/100Paper Cuts Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Paper Cuts Barl30/16Paper Cuts Barempty3  (0/16)

Paper Cuts Empty
PočaljiNaslov: Re: Paper Cuts   Paper Cuts Icon_minitimeNed Okt 10 2010, 15:20

Nije mi jasno sta se desava. Zasto nema nikoga na forumu? Od (skoro) 500 clanova, samo ja sedim na chatu . . . Zar su svi otisli na paradu? xD
Na vestima kazu: sedite kod kuce!
Pa gde su onda svi!? Kada ja sedim kod kuce, obavezno odem na pljeskavica!

Ne znam sta jos da pisem - nista se ne desava!

Tuttles!
Nazad na vrh Ići dole
Petar McLaggen
Profesor Napitaka
Profesor Napitaka
Petar McLaggen


Broj poruka : 1346

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Paper Cuts Barl25/100Paper Cuts Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Paper Cuts Barl30/16Paper Cuts Barempty3  (0/16)

Paper Cuts Empty
PočaljiNaslov: Re: Paper Cuts   Paper Cuts Icon_minitimePon Okt 11 2010, 23:06

Nije me bilo manje od 24h, i eto, propustim i vise nego dovoljno.
Uglavnom, raspust mi je (da, znam da smaram xD), a ja ceo dan nisam bioo na pljeskavici - sutra ce biti bolje, obecavam!
(Primetio sam da stalno nesto obecavam, ali o tome kasnije - OBECAVAM!)


steffan Ravenclaw ::
cim vidim da su update-ovana 2 ili vise dnevnika koje pratim, odma osetim potrebu da i ja napisem nesto novo u svom.

Obradovalo me je par stvari.
Prvo, Janin dnevnik.
Moja draga Jance, (moja mamica za neupucene <3 ), jako me je obradovala ovim svojim gestom - zasto ja to nisam primetio - zato sto jebena dugmenca za nove poruke ne rade dobro! Ali, nema veze. Procitam dnevnik i, eto, bas je pogodila tamo gde treba. Naravno, dodao bih nesto, posto ja to mnogo volim da radim, jelte:


Lauren A. Swanpoel ::
Ta vremena su izgleda neponovljiva. :'( Ta vremena su, sto je najgore, prosla.)

Da, Jano, cini mi se da su prosla... Ja sam dosta njih upoznao tokom Survivora, tacnije, sprijateljio se sa dosta njih. Secam se dobro mnogih stvari. Steff, Gata, izvesni Ron, koji je i mene jako razocarao, onda i ona plasljiva Ana (o crnom humoru cemo neki drugi put), secam se kako smo Mara i ja varali Paper Cuts 92190 i pricali na FBu hihihi . . . Da, to su bila vremena.
Sada se mnogi protive tim stvarima - kazu - odmah ispadnu i odu sa foruma.
Razmisljao sam da napravimo nov sou, koji ce imati chatic, ali o tome, u admin panelu, za neki dan xD

Idemo dalje.


Steffan Ravenclaw ::
Petar Wario McLaggen
Paper Cuts 92190 Znaci neko ipak prati sta pisem po chatu Paper Cuts 92190
Steffan Zelda bese? Ravenclaw xD

Countinuamos

Evo, citam dnevnike, i na redu je i Gatin. Mislim da ga do sada nisam komentarisao (bio je odsutan - ponovo kazem - durgi put - kada saznam vise informacija). Moram da kazem par kritika. Gato, ne obracaj paznju na gramaticke greske. Ja ih pravim, da, zato sto se trudim da sto vise stvari napisem, pa ni ne gledam u ekran dok kucam, progutam koje slovo tu i tamo . . . Ali zaista, pola ljudi na ovom pljeskavici je nepismena, a smeju se Mari i meni na naglasku. xD
Potom, vidim, ti i Steff ste se nameracili na ono Fame - game, cini mi se da se tako zove. Meni se dopada to sto se neki trude oko pravljenja sto vise igara - koliko god da su nebulozne - kao sto su i neke moje (lec spik inglish, tackaonica ... Samo prelistaj Brbljaonicu i Arhivu, naicices na dosta stvari). Svidja mi se sto Milan pokusava da uvede te neke nove igre, ali sam vec kritikovao to njegovo nabijanje postova tako sto komentarise svaku temu!

Sada mislite - ovaj nacisto skrenuo sa teme, gde je tu opis Gate? EPA (e pa xD Steff), dragi moji, opise cu ostaviti za kasnije, hvala lepo.

Moram da priznam da na Gloomy-jev dnevnik nisam obracao paznju. Prelistao sam ga par puta, ali se nisam udubljivao u sve to. Sada, kada ste ga toliko ishvalili, morao sam i ja da ga izucim!
Mislim da je izuzetan. Strasno me je nasmejao ovaj poslednji deo. Jao, zasto nisam ja na chatu kada neko pravi nebuloze . . . Dobro, valjda cu nekada da ubodem trenutak . . .

Na kraju (po mom misljenju) najbolji dnevnik (sorry ostalima, budite srecni - pomenuo sam vam dnevnike <3 )
Mislim da sam Marijin dnevnik dosta citirao. Mozda i previse. Uostalom, trudicu se da smanjim to citiranje. But, girl's gotta point! Stvarno smaraju ove novajlije, pa i neki stari.

Sada idemo na nesto konkretno (kao da ovaj iscrpljujuci opis nije bio dovoljan).
Zelim da kazem da se slazem sa Ang, iliti Janom. Obozavam da delim srca <3 Neka im prekriju oci corave xD
Marija, zaboravila si nesto da dodas pored onog: Marija <3<3<3<3 Ja sam ti unuka! Paper Cuts 92190
I jos nesto. Hocu i ja u BG!

Sada, obecanja.
Gloomy, sorry.
Znas zasto!

Auf Wiedersehen


Poslednji put izmenio Petar McLaggen dana Uto Okt 12 2010, 21:31, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
Petar McLaggen
Profesor Napitaka
Profesor Napitaka
Petar McLaggen


Broj poruka : 1346

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Paper Cuts Barl25/100Paper Cuts Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Paper Cuts Barl30/16Paper Cuts Barempty3  (0/16)

Paper Cuts Empty
PočaljiNaslov: Re: Paper Cuts   Paper Cuts Icon_minitimeUto Okt 12 2010, 21:29

Paraziti. Prljavi polutani. Zive na tudj racun. Srecemo ih svugde. Nikada ih ne vidimo. Ali eto, tu su.
Mozda nisam trebao da iskoristim izraz prljavi polutani, ali, zar covek ne moze da se bori za sebe?
Dobijem danas porukicu:

Citat :
u vezi XXX..pruzi mu/joj jos jednu sansu....da ne izgubi volju

Ovo poslednje je inside joke, tako da vecina vas ni ne moze da razume. Ali prvi deo je interesantan. I pruzio sam mu/joj sansu. Pruzio sam je svima.

Sada se obracam direktno tebi XXX,
trebao/la si da dodjes kod mene, da meni posaljes PM, a ne mom insajderu xD
Pustio sam te, kao i sve ostale, polazite te ispite kada vam je toliko drago, ali znajte - to nije skola! To sto vi radite nije realnost. Nema veze. Life goes on . . .

Pustio sam ih. Ne zbog njih samih (ovo se ponovo obracam ostalima), vec zbog insajdera, advokata koji je, pretpostavljam, bio zatrpan porukama XXXa.

(Ponovo tebi)
Nemam nista protiv tebe, ali jednostavno, ne volim vasu rasu. Mrzim kada se ljudi ne bore za sebe, ali eto, zahvali se znas-vec-kome (ne Voldemortu, vec . . . znas i sam/a!).
Meni to nije bitno. Ne morate da radite domace. Iduce godine, tezinu ispita odredice upravo to - koliko se trudite u domacima. Svi ce ispastati zbog takvih.
Jesi radio/la, ali nisi uradio/la dovoljno. Kao sto vidis, krijem ti ime, pol, sve. Samo da bi se pronasao/la. Ako uspes, cestitam. Ako ne uspes, zao mi te je.

Pateticno stvorenje. A zivot, ide dalje . . .
Nazad na vrh Ići dole
Petar McLaggen
Profesor Napitaka
Profesor Napitaka
Petar McLaggen


Broj poruka : 1346

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Paper Cuts Barl25/100Paper Cuts Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Paper Cuts Barl30/16Paper Cuts Barempty3  (0/16)

Paper Cuts Empty
PočaljiNaslov: Re: Paper Cuts   Paper Cuts Icon_minitimeSub Okt 16 2010, 12:12

Udare osobe od kojih najmanje ocekujes. Sta ces, takav je zivot. Pokusas da udovoljis svima, ali ne moze tako.
Najvise zaboli kada to urade oni od kojih takvo nesto nisi ocekivao. Postavljaju ti rokove, salju pretnje, ucene. Ja sam to tako razumeo. Ishitrene reakcije. Zbog toga se desava ovo sto se desava. Kako god.

Dodjete jednog dana na 4um i vidite poruke u sanducetu. A unutra: Zasto nisam admin? Dobro, sam sve radi.
Otprilike tako. Nije ni bitno. Ali da mi neko kaze: Imas rok do 21h da mi odgovoris!
E to vec ne volim. Tu se povlacim. Meni niko ne naredjuje! Tebali ste to znati. Ali sada je kasno . . .

I tako nastavljamo, a zivot ide. Ne pitajte kako sam, znam da vam nije bitno. To je misolovka.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Paper Cuts Empty
PočaljiNaslov: Re: Paper Cuts   Paper Cuts Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Paper Cuts
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HOGVORTS :: Dnevnici-
Skoči na: