HOGVORTS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOGVORTS

Something weird is going on? Isn't that our school motto?
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre

Ići dole 
+4
Hermi Hilton
nelly sealouther
Nadja McLaggen
Pipilota Lupin
8 posters
AutorPoruka
Pipilota Lupin
Headmaster
Headmaster
Pipilota Lupin


Broj poruka : 688

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Barl257/100Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Barempty2  (57/100)
Sikla u novčaniku:
Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Barl30/16Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Barempty3  (0/16)

Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Empty
PočaljiNaslov: Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre   Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Icon_minitimeSub Avg 07 2010, 02:52

Dobrodosli u moju kancelariju,nesto ste trebali?




Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Harry-potter-ride-4


Taman ste stigli na popodnevi caj,izvolite:

Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre 1484tea_service


Kolacici?



Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Ht2
Nazad na vrh Ići dole
Nadja McLaggen
Slytherin 2nd year
Slytherin 2nd year
Nadja McLaggen


Broj poruka : 77

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Barl25/100Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Barl30/16Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Barempty3  (0/16)

Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre   Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Icon_minitimeNed Avg 08 2010, 12:01

Direktorka,moze autogram sa slikom ?
znam da je bezveze da tek takom pitam jednog VIPa ali plzzzzzz...
velika sa ibozavateljka Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com - Nađa Mandić  (Mawa Swatka Zwezdica)
Pipilota Lupin
Headmaster
Headmaster
Pipilota Lupin


Broj poruka : 688

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Barl257/100Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Barempty2  (57/100)
Sikla u novčaniku:
Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Barl30/16Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Barempty3  (0/16)

Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre   Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Icon_minitimeNed Avg 08 2010, 12:03

Ahahahah,moze sredicemo to.Dobices na PM!
Nazad na vrh Ići dole
nelly sealouther
Gryffindor 2nd year
Gryffindor 2nd year
nelly sealouther


Broj poruka : 79

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Barl25/100Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Barl30/16Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Barempty3  (0/16)

Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre   Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Icon_minitimePet Avg 13 2010, 15:43

mene zanima kako dobijamo nase odelo za skolu??
da li kupujemo ili dobijamo od skole?
Nazad na vrh Ići dole
Pipilota Lupin
Headmaster
Headmaster
Pipilota Lupin


Broj poruka : 688

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Barl257/100Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Barempty2  (57/100)
Sikla u novčaniku:
Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Barl30/16Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Barempty3  (0/16)

Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre   Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Icon_minitimePet Avg 13 2010, 18:55

Kupujete u Dijagon aleji. Smile
Nazad na vrh Ići dole
nelly sealouther
Gryffindor 2nd year
Gryffindor 2nd year
nelly sealouther


Broj poruka : 79

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Barl25/100Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Barl30/16Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Barempty3  (0/16)

Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre   Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Icon_minitimePon Avg 16 2010, 12:41

hvala
Nazad na vrh Ići dole
Hermi Hilton
Gryffindor 2nd year
Gryffindor 2nd year
Hermi Hilton


Broj poruka : 193

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Barl25/100Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Barl30/16Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Barempty3  (0/16)

Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre   Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Icon_minitimeUto Sep 14 2010, 23:04

Direktorka, hvala na ponudi, ali nisam gladna, iako znam da su kolacici jako ukusni xD
Ja bih zelela da Vas pitam, da li moze autogram? Ista zelja kao i Nadjina...
Nadam se da ne smetam Smile Hvala unapred,
Vasa obozavatelja Budala
Hermi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Milan Lupin
Gryffindor 2nd year
Gryffindor 2nd year
Milan Lupin


Broj poruka : 1026

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Barl25/100Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Barl30/16Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Barempty3  (0/16)

Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre   Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Icon_minitimeNed Sep 19 2010, 20:26

i ja bi ako bi smeo autogram...xD
Nazad na vrh Ići dole
Severus M. Snejp
Ravenclaw 2nd year
Ravenclaw 2nd year
Severus M. Snejp


Broj poruka : 30

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Barl25/100Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Barl30/16Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Barempty3  (0/16)

Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre   Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Icon_minitimePon Okt 04 2010, 16:43

Dobar dan direktorko...ja imam jedno pitanje...Da li ja treba da se pojavljujem na ispitaima,iako sam bio jedan od Cetvorocarobnjackih sampiona???? Kada sam se prijavljivao za turnir pisalo je da sam oslobodjen ispita, da li to i dalje stoji???? Hvala...
Severus M. Snejp
Nazad na vrh Ići dole
Marija Potter
Gryffindor 2nd year
Gryffindor 2nd year
Marija Potter


Broj poruka : 109

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Barl25/100Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Barl30/16Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Barempty3  (0/16)

Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre   Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Icon_minitimeČet Okt 07 2010, 21:14

Dobar dan..Izvinte sto ovako upadam,ali ima jedno pitanje..
Kada i da li ce se uopste,odrzati kvidic kup?
Nazad na vrh Ići dole
Emy Butterfly
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Emy Butterfly


Broj poruka : 15

Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre   Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Icon_minitimeNed Okt 24 2010, 16:05

Ja bi da pitam kada pocinje nova skolska godina :$
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre   Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kancelarija Direktorke Pipilote Sinistre
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HOGVORTS :: Nivoi :: Drugi sprat :: Kancelarija Direktora-
Skoči na: