HOGVORTS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOGVORTS

Something weird is going on? Isn't that our school motto?
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Boze da li si tu ja sam Margaret

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Hermiona Dumbledore
Unsorted
Hermiona Dumbledore


Broj poruka : 121

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Boze da li si tu ja sam Margaret Barl25/100Boze da li si tu ja sam Margaret Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Boze da li si tu ja sam Margaret Barl30/16Boze da li si tu ja sam Margaret Barempty3  (0/16)

Boze da li si tu ja sam Margaret Empty
PočaljiNaslov: Boze da li si tu ja sam Margaret   Boze da li si tu ja sam Margaret Icon_minitimeČet Avg 05 2010, 12:52

Ko je procitao sta mislite o ovoj knjizi?
Super je......
Nazad na vrh Ići dole
Teja McLaggen
Hufflepuff Head
Hufflepuff Head



Broj poruka : 2441

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Boze da li si tu ja sam Margaret Barl26/100Boze da li si tu ja sam Margaret Barempty2  (6/100)
Sikla u novčaniku:
Boze da li si tu ja sam Margaret Barl30/16Boze da li si tu ja sam Margaret Barempty3  (0/16)

Boze da li si tu ja sam Margaret Empty
PočaljiNaslov: Re: Boze da li si tu ja sam Margaret   Boze da li si tu ja sam Margaret Icon_minitimeČet Avg 05 2010, 13:07

Ja jesam Very Happy
Dopala mi se.... mada sam je ja vec prerasla odavno xD
Ali Dzudi Blum je odlicna Very Happy

Koga zanima ewo nesto vise o tome Very Happy

http://www.laguna.rs/index.php?m=naslov&id=161
Nazad na vrh Ići dole
Hermiona Dumbledore
Unsorted
Hermiona Dumbledore


Broj poruka : 121

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Boze da li si tu ja sam Margaret Barl25/100Boze da li si tu ja sam Margaret Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Boze da li si tu ja sam Margaret Barl30/16Boze da li si tu ja sam Margaret Barempty3  (0/16)

Boze da li si tu ja sam Margaret Empty
PočaljiNaslov: Re: Boze da li si tu ja sam Margaret   Boze da li si tu ja sam Margaret Icon_minitimeČet Avg 05 2010, 14:14

aha slazemse
dzudi blum je super
Nazad na vrh Ići dole
Emily Mandy Malfoy
Gryffindor 1st year
Gryffindor 1st year
Emily Mandy Malfoy


Broj poruka : 499

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Boze da li si tu ja sam Margaret Barl25/100Boze da li si tu ja sam Margaret Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Boze da li si tu ja sam Margaret Barl30/16Boze da li si tu ja sam Margaret Barempty3  (0/16)

Boze da li si tu ja sam Margaret Empty
PočaljiNaslov: Re: Boze da li si tu ja sam Margaret   Boze da li si tu ja sam Margaret Icon_minitimeČet Avg 05 2010, 15:28

Ne svidja mi se. Tipicna teen knjiga.. -.- Samo sto je Margaret malo priglupa, ako mene pitate.. :/ xD Mada citala sam i "Forever" od Dzudi Blum, i onako je.
Nazad na vrh Ići dole
Hermiona Dumbledore
Unsorted
Hermiona Dumbledore


Broj poruka : 121

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Boze da li si tu ja sam Margaret Barl25/100Boze da li si tu ja sam Margaret Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Boze da li si tu ja sam Margaret Barl30/16Boze da li si tu ja sam Margaret Barempty3  (0/16)

Boze da li si tu ja sam Margaret Empty
PočaljiNaslov: Re: Boze da li si tu ja sam Margaret   Boze da li si tu ja sam Margaret Icon_minitimePet Avg 06 2010, 11:48

meni se svidjaju sve njene knjige
Nazad na vrh Ići dole
Lily Lovegood
Ravenclaw 2nd year
Ravenclaw 2nd year
Lily Lovegood


Broj poruka : 1020

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Boze da li si tu ja sam Margaret Barl25/100Boze da li si tu ja sam Margaret Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Boze da li si tu ja sam Margaret Barl30/16Boze da li si tu ja sam Margaret Barempty3  (0/16)

Boze da li si tu ja sam Margaret Empty
PočaljiNaslov: Re: Boze da li si tu ja sam Margaret   Boze da li si tu ja sam Margaret Icon_minitimeUto Avg 10 2010, 14:14

Čitala sam kada sam imala 11 i za taj uzrast je extra....ostala mi je knjiga u dobrom sećanju, imam je, ali je nisam čitala ponovo.....bolje...verovatno bi mi sada bila smor....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.hogvorts.tk
Milan Lupin
Gryffindor 2nd year
Gryffindor 2nd year
Milan Lupin


Broj poruka : 1026

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Boze da li si tu ja sam Margaret Barl25/100Boze da li si tu ja sam Margaret Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Boze da li si tu ja sam Margaret Barl30/16Boze da li si tu ja sam Margaret Barempty3  (0/16)

Boze da li si tu ja sam Margaret Empty
PočaljiNaslov: Re: Boze da li si tu ja sam Margaret   Boze da li si tu ja sam Margaret Icon_minitimePon Sep 27 2010, 11:21

omg sta ej ovo..x.D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Boze da li si tu ja sam Margaret Empty
PočaljiNaslov: Re: Boze da li si tu ja sam Margaret   Boze da li si tu ja sam Margaret Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Boze da li si tu ja sam Margaret
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HOGVORTS :: Knjizevnost-
Skoči na: