HOGVORTS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOGVORTS

Something weird is going on? Isn't that our school motto?
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 HP-Vasi najbolji i najgori likovi

Ići dole 
+3
Tereza McLaggen
Lily Lovegood
Monika Half-Blood Prince
7 posters
AutorPoruka
Monika Half-Blood Prince
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Monika Half-Blood Prince


Broj poruka : 485

Novčanik
Galeona u novčaniku:
HP-Vasi najbolji i najgori likovi Barl25/100HP-Vasi najbolji i najgori likovi Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
HP-Vasi najbolji i najgori likovi Barl30/16HP-Vasi najbolji i najgori likovi Barempty3  (0/16)

HP-Vasi najbolji i najgori likovi Empty
PočaljiNaslov: HP-Vasi najbolji i najgori likovi   HP-Vasi najbolji i najgori likovi Icon_minitimeUto Jul 27 2010, 14:44

Ja volim sve likove iz Hari Potera, ali najvise Snejpa,fantasticni trio, Lupina, Sirijusa....i onda idu svi Fred i Dzordz, Dzini ne znam ko mi je bolji. Cak mi je Voldemor cool lik.
Ali ima jedan izuzetak..xD..MRZIM LOKHARTA!!! Veceg kretena od njega nisam videla ni u knjigama ni uzivo. Ne mogu da verijem da se neko toliko hvali i blamira, prosto mi se povraca kada su delovi knjige sa njim. Kreten -.-
Sta vi mislite?
Nazad na vrh Ići dole
Lily Lovegood
Ravenclaw 2nd year
Ravenclaw 2nd year
Lily Lovegood


Broj poruka : 1020

Novčanik
Galeona u novčaniku:
HP-Vasi najbolji i najgori likovi Barl25/100HP-Vasi najbolji i najgori likovi Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
HP-Vasi najbolji i najgori likovi Barl30/16HP-Vasi najbolji i najgori likovi Barempty3  (0/16)

HP-Vasi najbolji i najgori likovi Empty
PočaljiNaslov: Re: HP-Vasi najbolji i najgori likovi   HP-Vasi najbolji i najgori likovi Icon_minitimeUto Jul 27 2010, 14:50

ja wolim harry potter-a u potpunosti....Hermiona mi je super....ma swi su extra!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.hogvorts.tk
Tereza McLaggen
Profesor BOMS-a
Profesor BOMS-a
Tereza McLaggen


Broj poruka : 494

Novčanik
Galeona u novčaniku:
HP-Vasi najbolji i najgori likovi Barl25/100HP-Vasi najbolji i najgori likovi Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
HP-Vasi najbolji i najgori likovi Barl30/16HP-Vasi najbolji i najgori likovi Barempty3  (0/16)

HP-Vasi najbolji i najgori likovi Empty
PočaljiNaslov: Re: HP-Vasi najbolji i najgori likovi   HP-Vasi najbolji i najgori likovi Icon_minitimeUto Jul 27 2010, 15:26

SIRIUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nikad boljeg lika od njega i meni drazeg! Zatim LUPIN - njih dvojca su najjj....kasnije su tu Harry(koji se ponekad izblamira, a ponekad je idiot), Ron, Hermiona, Dzini, Fred, Dzordz i Albus (koji je nekad bio zaista matora budala, ali mi je ipak jedan od omiljenih likova).......i na kraju su tu i tonx, MekGonagalova, Hagrid i tako....
Mrzim onu odvratnu zmijurinu od Belatriks(ubila je siriusaaaa!!!!!! Zadavila bih je) Pa nezz...tu su Lokhart, Lucius, Pensi, CRVOREP!(tj piter), Barti Cucanj (mladji) i takooo......Eee...da Kricer....glupan mali (izdao je siriusa!)
Ostali su manje vise OK.

PS: I VOLDEMOR JE NAAVNO OK+! (fin mi je on lik Very Happy )
Nazad na vrh Ići dole
Monika Half-Blood Prince
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Monika Half-Blood Prince


Broj poruka : 485

Novčanik
Galeona u novčaniku:
HP-Vasi najbolji i najgori likovi Barl25/100HP-Vasi najbolji i najgori likovi Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
HP-Vasi najbolji i najgori likovi Barl30/16HP-Vasi najbolji i najgori likovi Barempty3  (0/16)

HP-Vasi najbolji i najgori likovi Empty
PočaljiNaslov: Re: HP-Vasi najbolji i najgori likovi   HP-Vasi najbolji i najgori likovi Icon_minitimeUto Jul 27 2010, 17:57

Aaa, pa Voldemor je fin xD
Nezz jesi li procitala 7. deo. Kricer ce se pokazati kao super lik. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Tereza McLaggen
Profesor BOMS-a
Profesor BOMS-a
Tereza McLaggen


Broj poruka : 494

Novčanik
Galeona u novčaniku:
HP-Vasi najbolji i najgori likovi Barl25/100HP-Vasi najbolji i najgori likovi Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
HP-Vasi najbolji i najgori likovi Barl30/16HP-Vasi najbolji i najgori likovi Barempty3  (0/16)

HP-Vasi najbolji i najgori likovi Empty
PočaljiNaslov: Re: HP-Vasi najbolji i najgori likovi   HP-Vasi najbolji i najgori likovi Icon_minitimeSre Jul 28 2010, 15:00

Kricer???..........nisam jos procitala 7....sad citam 6........jedva cekam da procitam sve i onda se ponovo vracam na 1. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Lily Lovegood
Ravenclaw 2nd year
Ravenclaw 2nd year
Lily Lovegood


Broj poruka : 1020

Novčanik
Galeona u novčaniku:
HP-Vasi najbolji i najgori likovi Barl25/100HP-Vasi najbolji i najgori likovi Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
HP-Vasi najbolji i najgori likovi Barl30/16HP-Vasi najbolji i najgori likovi Barempty3  (0/16)

HP-Vasi najbolji i najgori likovi Empty
PočaljiNaslov: Re: HP-Vasi najbolji i najgori likovi   HP-Vasi najbolji i najgori likovi Icon_minitimeČet Jul 29 2010, 11:27

ja sam pročitala sve po 3x ...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.hogvorts.tk
Hermiona Dumbledore
Unsorted
Hermiona Dumbledore


Broj poruka : 121

Novčanik
Galeona u novčaniku:
HP-Vasi najbolji i najgori likovi Barl25/100HP-Vasi najbolji i najgori likovi Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
HP-Vasi najbolji i najgori likovi Barl30/16HP-Vasi najbolji i najgori likovi Barempty3  (0/16)

HP-Vasi najbolji i najgori likovi Empty
PočaljiNaslov: Re: HP-Vasi najbolji i najgori likovi   HP-Vasi najbolji i najgori likovi Icon_minitimeČet Avg 05 2010, 12:50

Lily Lovegood ::
ja wolim harry potter-a u potpunosti....Hermiona mi je super....ma swi su extra!
slazem se
Nazad na vrh Ići dole
Gatorix McLaggen
Important Wizard
Gatorix McLaggen


Broj poruka : 156

Novčanik
Galeona u novčaniku:
HP-Vasi najbolji i najgori likovi Barl25/100HP-Vasi najbolji i najgori likovi Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
HP-Vasi najbolji i najgori likovi Barl30/16HP-Vasi najbolji i najgori likovi Barempty3  (0/16)

HP-Vasi najbolji i najgori likovi Empty
PočaljiNaslov: Re: HP-Vasi najbolji i najgori likovi   HP-Vasi najbolji i najgori likovi Icon_minitimeSub Avg 21 2010, 15:59

Ubedljivo najbolji Dumbledore. Zatim Snape i McGonagallova. Takodje, svidja mi se Bellatrix, ali samo zato jer ju je Karterova super prikazala u filmu... Slazem se sa Monikom za Lockheart-a. Kompletni idiot. Ima tu jos par likova koji me nerviraju, npr. Lucius... Ostali su manje-vise ok... Sirius je super lik, ali ne ostavlja veliki utisak kroz film... Ni priblizno veliki kao Bellatrix... Dok je npr. u knjigama odlican...
Nazad na vrh Ići dole
Monika Half-Blood Prince
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Monika Half-Blood Prince


Broj poruka : 485

Novčanik
Galeona u novčaniku:
HP-Vasi najbolji i najgori likovi Barl25/100HP-Vasi najbolji i najgori likovi Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
HP-Vasi najbolji i najgori likovi Barl30/16HP-Vasi najbolji i najgori likovi Barempty3  (0/16)

HP-Vasi najbolji i najgori likovi Empty
PočaljiNaslov: Re: HP-Vasi najbolji i najgori likovi   HP-Vasi najbolji i najgori likovi Icon_minitimeNed Avg 22 2010, 21:22

Film zna da bas poremeti stvar. xD
Nazad na vrh Ići dole
Milan Lupin
Gryffindor 2nd year
Gryffindor 2nd year
Milan Lupin


Broj poruka : 1026

Novčanik
Galeona u novčaniku:
HP-Vasi najbolji i najgori likovi Barl25/100HP-Vasi najbolji i najgori likovi Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
HP-Vasi najbolji i najgori likovi Barl30/16HP-Vasi najbolji i najgori likovi Barempty3  (0/16)

HP-Vasi najbolji i najgori likovi Empty
PočaljiNaslov: Re: HP-Vasi najbolji i najgori likovi   HP-Vasi najbolji i najgori likovi Icon_minitimePon Sep 27 2010, 11:19

Knjige su super...xD
Nazad na vrh Ići dole
Severus M. Snejp
Ravenclaw 2nd year
Ravenclaw 2nd year
Severus M. Snejp


Broj poruka : 30

Novčanik
Galeona u novčaniku:
HP-Vasi najbolji i najgori likovi Barl25/100HP-Vasi najbolji i najgori likovi Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
HP-Vasi najbolji i najgori likovi Barl30/16HP-Vasi najbolji i najgori likovi Barempty3  (0/16)

HP-Vasi najbolji i najgori likovi Empty
PočaljiNaslov: Re: HP-Vasi najbolji i najgori likovi   HP-Vasi najbolji i najgori likovi Icon_minitimeNed Okt 24 2010, 22:39

Sve sve...ali Severus Snejp je najbolji lik.......i najhrabriji.....toliko je izdrzao pored Voldemorta i tek posle Snejpove smrti Voldi je saznao da je on bio spijun....Hrabro...veoma.... Smile)))))
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





HP-Vasi najbolji i najgori likovi Empty
PočaljiNaslov: Re: HP-Vasi najbolji i najgori likovi   HP-Vasi najbolji i najgori likovi Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
HP-Vasi najbolji i najgori likovi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Najbolji par u Naruto Shippudenu?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HOGVORTS :: Knjizevnost-
Skoči na: