HOGVORTS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOGVORTS

Something weird is going on? Isn't that our school motto?
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Preporucite knjigu

Ići dole 
+12
Milan Lupin
Joja Weasley
Lily Lovegood
Hermiona Dumbledore
Natally Umbridge
Tereza McLaggen
Tix Irvas Lestrange
Monika Half-Blood Prince
Jessica McLaggen-Fudge
Ivana Umbridge
Teja McLaggen
Ginny McLaggen-Black
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Marija Potter
Gryffindor 2nd year
Gryffindor 2nd year
Marija Potter


Broj poruka : 109

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Preporucite knjigu - Page 2 Barl25/100Preporucite knjigu - Page 2 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Preporucite knjigu - Page 2 Barl30/16Preporucite knjigu - Page 2 Barempty3  (0/16)

Preporucite knjigu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preporucite knjigu   Preporucite knjigu - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 06 2010, 18:50

ja preporucujem kliku(clique) knjiga je mnogo dobro! ali samo za devojka! ja obozavam kliku!
a inace sumrak je isto extra i poslednji (najnoviji) deo Harry Potteraa! ^^
Nazad na vrh Ići dole
Marija McLaggen
Vidar
Marija McLaggen


Broj poruka : 1469

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Preporucite knjigu - Page 2 Barl25/100Preporucite knjigu - Page 2 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Preporucite knjigu - Page 2 Barl30/16Preporucite knjigu - Page 2 Barempty3  (0/16)

Preporucite knjigu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preporucite knjigu   Preporucite knjigu - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 06 2010, 21:46

Milan Lupin ::
Hari poter su extra knjige...xD
To bre, preporuci mi HP knjige na Hogvorts forumu. hahha Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.twilightboys-serbia.com
Milan Lupin
Gryffindor 2nd year
Gryffindor 2nd year
Milan Lupin


Broj poruka : 1026

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Preporucite knjigu - Page 2 Barl25/100Preporucite knjigu - Page 2 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Preporucite knjigu - Page 2 Barl30/16Preporucite knjigu - Page 2 Barempty3  (0/16)

Preporucite knjigu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preporucite knjigu   Preporucite knjigu - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 07 2010, 13:37

pa znam xD svi pricaju oa nekim tretama mrtama bratwe daj mi harry pottera da se nacitam...xD hahaha
Nazad na vrh Ići dole
Gatorix McLaggen
Important Wizard
Gatorix McLaggen


Broj poruka : 156

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Preporucite knjigu - Page 2 Barl25/100Preporucite knjigu - Page 2 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Preporucite knjigu - Page 2 Barl30/16Preporucite knjigu - Page 2 Barempty3  (0/16)

Preporucite knjigu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preporucite knjigu   Preporucite knjigu - Page 2 Icon_minitimePet Okt 08 2010, 19:58

Blizi se beogradski sajam knjiga pa evo par predloga:

1. Surova osveta i Lazan utisak od Dzefrija Arcera: napeti trileri sa vrlo dinamicnom i zanimljivom radnjom. Knjige koje se ne ispustaju iz ruke dok se ne procitaju.

2. Knjige Harlana Kobena: Nikom ni reci ili Nestao zauvek npr... Po zanru slicne gore pomenutim.

3. Devojka iz dvadesetih od Sofi Kinsele: Odlicna komedija, kao i sve Kinseline knjige. Knjiga "za jedno popodne".

4. Sve knjige Gijoma Musoa (Zato sto te volim, Samo budi ovde i Kako bih bez tebe): Prosto FENOMENALNE knjige. Zanr: tesko je odrediti. Neka cudna mesavina trilera, ljubavnog romana i naucne fantastike. Malo podsecaju na dela Tonija Parsonsa (ko je citao, zna o cemu pricam (pisem)). Very Happy

Nazad na vrh Ići dole
Aleksandar I
Unsorted
Aleksandar I


Broj poruka : 1

Preporucite knjigu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preporucite knjigu   Preporucite knjigu - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 24 2011, 19:13

meni su se veopma svidjele sve knjige o Hari Poteru,,,preporucio bih knjigu Grimpov Nevidljivi put,,,ova knjiga je veoma dobra i zanimljiva
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Preporucite knjigu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preporucite knjigu   Preporucite knjigu - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Preporucite knjigu
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HOGVORTS :: Knjizevnost-
Skoči na: