HOGVORTS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOGVORTS

Something weird is going on? Isn't that our school motto?
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 ***GirlS juSt waNna HAve fuN***

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Jessie L. Slytherin
Slytherin Head
Slytherin Head
Jessie L. Slytherin


Broj poruka : 838

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***GirlS juSt waNna HAve fuN*** Barl25/100***GirlS juSt waNna HAve fuN*** Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***GirlS juSt waNna HAve fuN*** Barl30/16***GirlS juSt waNna HAve fuN*** Barempty3  (0/16)

***GirlS juSt waNna HAve fuN*** Empty
PočaljiNaslov: ***GirlS juSt waNna HAve fuN***   ***GirlS juSt waNna HAve fuN*** Icon_minitimePet Jun 11 2010, 22:27

pa ovo je moj dnevnik xD
[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji put izmenio Jessie Lovegood dana Uto Avg 10 2010, 11:38, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Jessie L. Slytherin
Slytherin Head
Slytherin Head
Jessie L. Slytherin


Broj poruka : 838

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***GirlS juSt waNna HAve fuN*** Barl25/100***GirlS juSt waNna HAve fuN*** Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***GirlS juSt waNna HAve fuN*** Barl30/16***GirlS juSt waNna HAve fuN*** Barempty3  (0/16)

***GirlS juSt waNna HAve fuN*** Empty
PočaljiNaslov: Re: ***GirlS juSt waNna HAve fuN***   ***GirlS juSt waNna HAve fuN*** Icon_minitimePet Jun 11 2010, 22:36

Dragi dnevnice,
Danas je dan biooo LUUUUUD! Very Happy Petar,Bella , Daki, Slaza i ja ishli smo na mars i naravno poneli smo paradajz xD Leteli smo turbo porsheom 2000. Ja sam vozila, nekolicinu sam ubila al uglavnom sam ubijala samo machke xD Msm ionako sha ce nam machke?! Nisu one tako ni ukusne xD. Nego da se ja vratim na temu, bili smo na marsu satima, onda smo otishli na mesec gde su petar i slaza pravili reklamu HOGWORTS.tk sa svojim alatkama :] . Nas 3 devojke smo gledali zatvorenim ocima u alatke.... xD Reklama je lepo ispala [pogledajte u mesec] xD
Jadan slaza je osto na mesecu... Msm da je zaglavio tamo u nekemo wc jer je jeo neki Buritos xDmi ga nismo mogli cekati pa smo ga osawili.. Pametan je laza snace se on xD Bella je isto ostala na mesecu da stopira [al ona nezna da na mesecu vanzemaljci su jako perverzni xD] xD Petar , daki i ja smo se vratili na zemlju, u ludaru... xD
to je to za danas dragi dnevnice...sutra cu ti smisli ti ime xD Pozzz <3
Nazad na vrh Ići dole
Lujka Lestrange
Slytherin 2nd year
Slytherin 2nd year
Lujka Lestrange


Broj poruka : 762

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***GirlS juSt waNna HAve fuN*** Barl25/100***GirlS juSt waNna HAve fuN*** Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***GirlS juSt waNna HAve fuN*** Barl30/16***GirlS juSt waNna HAve fuN*** Barempty3  (0/16)

***GirlS juSt waNna HAve fuN*** Empty
PočaljiNaslov: Re: ***GirlS juSt waNna HAve fuN***   ***GirlS juSt waNna HAve fuN*** Icon_minitimeNed Jun 13 2010, 22:00

a to se putuje bez mene strasnoo...hahahaha sry sto zvrljam
Nazad na vrh Ići dole
Jessie L. Slytherin
Slytherin Head
Slytherin Head
Jessie L. Slytherin


Broj poruka : 838

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***GirlS juSt waNna HAve fuN*** Barl25/100***GirlS juSt waNna HAve fuN*** Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***GirlS juSt waNna HAve fuN*** Barl30/16***GirlS juSt waNna HAve fuN*** Barempty3  (0/16)

***GirlS juSt waNna HAve fuN*** Empty
PočaljiNaslov: Re: ***GirlS juSt waNna HAve fuN***   ***GirlS juSt waNna HAve fuN*** Icon_minitimeUto Avg 10 2010, 12:05

zvrljaj lule, zvrljaj xDD


Proshlo je vishe od 14 godina od kad sam prvi put ugledala Hogvorts skolu, bila sam ucenica sad sam profesor i Glavesina slitherina, NIsam ocekivala da cu stici do te pozicije jer sam ipak bila ucenica Ravenclawa.Drago mi sto sam ostala u kontaktu sa nekim osobama toliko godina: Nicholas R.,Jane,Amy,Angi,Pera,Lujka,gloomy,jessica...Smile S njima najcesce vreme provodim, i zezamo se kao shto i nekad...Puno je lepih pak i onih ruznih uspomena, o to me cu drugi put jer sad zurim na predavanje ^^
Bay <3
Nazad na vrh Ići dole
Jessie L. Slytherin
Slytherin Head
Slytherin Head
Jessie L. Slytherin


Broj poruka : 838

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***GirlS juSt waNna HAve fuN*** Barl25/100***GirlS juSt waNna HAve fuN*** Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***GirlS juSt waNna HAve fuN*** Barl30/16***GirlS juSt waNna HAve fuN*** Barempty3  (0/16)

***GirlS juSt waNna HAve fuN*** Empty
PočaljiNaslov: Re: ***GirlS juSt waNna HAve fuN***   ***GirlS juSt waNna HAve fuN*** Icon_minitimeUto Sep 07 2010, 22:14

Evo me dragi dnevnice, izdovojila sam malo vrmena i da ti nesto napisem.
Puno je novih ucenika na Hogvortsu, stalno im i raste broj-sto nije nimalo lose Wink Upaznala sam ih i videla kako rade, mnogi se trude (necu pominjati izuzetke) i stalo im je do skole (phahaha).Uskoro pocinje skolska godina,mnogo ima posla no necu da te umaram time, dnevnice. Sinoc sam bila sam mojim kolegom (tata-seljom) Nicholasom na jezeru, upala mu je bila ( ***GirlS juSt waNna HAve fuN*** 92190 )cipela u vodu, pokusavao je stapom da privuce cipelu i uspeo je, smejala sam mu se ko i uvek jer stalno mu se desavaju gluposti. ( boze sacuvaj koje palmudisanje xD) Jane je otisla na jedno duze putovanje i svim kolegama nedostaje, nevidjam ni Jessicu ni Pensi...Fale mi <3 <3 :/ pa idem sad Honey <3 baY !
Nazad na vrh Ići dole
Milan Lupin
Gryffindor 2nd year
Gryffindor 2nd year
Milan Lupin


Broj poruka : 1026

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***GirlS juSt waNna HAve fuN*** Barl25/100***GirlS juSt waNna HAve fuN*** Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***GirlS juSt waNna HAve fuN*** Barl30/16***GirlS juSt waNna HAve fuN*** Barempty3  (0/16)

***GirlS juSt waNna HAve fuN*** Empty
PočaljiNaslov: Re: ***GirlS juSt waNna HAve fuN***   ***GirlS juSt waNna HAve fuN*** Icon_minitimePon Sep 27 2010, 11:36

ahaha super ej..xD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





***GirlS juSt waNna HAve fuN*** Empty
PočaljiNaslov: Re: ***GirlS juSt waNna HAve fuN***   ***GirlS juSt waNna HAve fuN*** Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
***GirlS juSt waNna HAve fuN***
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Boys Like Girls

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HOGVORTS :: Dnevnici-
Skoči na: