HOGVORTS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOGVORTS

Something weird is going on? Isn't that our school motto?
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Life Starts Now -By Igor McLaggen

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Freddy McLaggen
Unsorted
Freddy McLaggen


Broj poruka : 355

Life Starts Now -By Igor McLaggen Empty
PočaljiNaslov: Life Starts Now -By Igor McLaggen   Life Starts Now -By Igor McLaggen Icon_minitimeUto Maj 11 2010, 15:26

Zdrawo moj nowi dnewniche bez izlizanih stranica Very Happy...
Danas sam te napravio i redowno cu da te dopunjujem (nadam se)
E sad pochinjem....
Malo sa zakashnjenjem ali dobro meni je danas poplawio stan tj ne danas nego 3.maja pa sam se preselio ... Dolazicu na forum kad budem mogao ...Voleo bih da postanem poruga ili duh tako da nebi opet dobio ispisnicu sa Hogvorts-a ali mi se forum mnogo svidja
toliko od toga za danas




=Igor McLaggen=


Poslednji izmenio Igor McLaggen dana Uto Jun 01 2010, 16:02, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Freddy McLaggen
Unsorted
Freddy McLaggen


Broj poruka : 355

Life Starts Now -By Igor McLaggen Empty
PočaljiNaslov: Re: Life Starts Now -By Igor McLaggen   Life Starts Now -By Igor McLaggen Icon_minitimeUto Jun 01 2010, 16:01

Zdravo dnevniče, danas te dopunjujem po 2. put ne znam ni sam zašto sam napravio svoj dnevnik kad nije to za mene, pa kad svi imaju moram i ja! xD
Pa, danas me je Amy pozvala na njen novi forum o seriji Čari, hmm izgledao sam zadovoljno, pošto su svi u HH forum je pustinja u ovom trenutku LoL.Nadam se da će barem neko doći, voleo bih da dođe sakura <3.To bi bilo to za danas.




*Igor McLaggen*
Nazad na vrh Ići dole
Freddy McLaggen
Unsorted
Freddy McLaggen


Broj poruka : 355

Life Starts Now -By Igor McLaggen Empty
PočaljiNaslov: Re: Life Starts Now -By Igor McLaggen   Life Starts Now -By Igor McLaggen Icon_minitimeUto Jun 01 2010, 21:04

Eh, dragi dnevnicxe ja te sada dopunjujem zato sxto sam se smorio Smile
Na fejsu svi retardi, devojcxica me smara da se smuvamo..slatka mala xD
Pa tako to je to za danas odoh da vidim sxta se radi u WildOnes i malo do Charmed foruma.Pozz :-Peace-:


*Igor McLaggen*
Nazad na vrh Ići dole
Bella Cullen
Profesor Čini
Profesor Čini
Bella Cullen


Broj poruka : 144

Life Starts Now -By Igor McLaggen Empty
PočaljiNaslov: Re: Life Starts Now -By Igor McLaggen   Life Starts Now -By Igor McLaggen Icon_minitimeUto Jun 01 2010, 22:16

Sad cu ja tebi da zvrljam po dnevniq...hahaha LoL cim se Razz Razz
Nazad na vrh Ići dole
Freddy McLaggen
Unsorted
Freddy McLaggen


Broj poruka : 355

Life Starts Now -By Igor McLaggen Empty
PočaljiNaslov: Re: Life Starts Now -By Igor McLaggen   Life Starts Now -By Igor McLaggen Icon_minitimeSre Jun 02 2010, 07:43

E pa dnevniče evo me opet, na četu je smor nema nikog svi u HH, jedva čekam da se završi HH, eh samo tebi da kažem Moj favorit je Jane C. Mayflower nemoj da si ikome rekao *Yes, sir* xD, odoh malo do fejsa da vidim ima li ikoga na četu u ovo doba xD i malo da svratim do charmed foruma i tako ... Pozz

*Igor McLaggen*
Nazad na vrh Ići dole
Lujka Lestrange
Slytherin 2nd year
Slytherin 2nd year
Lujka Lestrange


Broj poruka : 762

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Life Starts Now -By Igor McLaggen Barl25/100Life Starts Now -By Igor McLaggen Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Life Starts Now -By Igor McLaggen Barl30/16Life Starts Now -By Igor McLaggen Barempty3  (0/16)

Life Starts Now -By Igor McLaggen Empty
PočaljiNaslov: Re: Life Starts Now -By Igor McLaggen   Life Starts Now -By Igor McLaggen Icon_minitimeSre Jun 02 2010, 18:43

hahaha tanja....sad cu i ja da mu skrabuckam msm ipak je on moj bivsi muz....xD...
Nazad na vrh Ići dole
Bella Cullen
Profesor Čini
Profesor Čini
Bella Cullen


Broj poruka : 144

Life Starts Now -By Igor McLaggen Empty
PočaljiNaslov: Re: Life Starts Now -By Igor McLaggen   Life Starts Now -By Igor McLaggen Icon_minitimeSre Jun 02 2010, 18:52

Hahahaha...lujka evo ja cu jos maloooooooooooooooo......malo viseeeeeee..... Razz
Nazad na vrh Ići dole
Lujka Lestrange
Slytherin 2nd year
Slytherin 2nd year
Lujka Lestrange


Broj poruka : 762

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Life Starts Now -By Igor McLaggen Barl25/100Life Starts Now -By Igor McLaggen Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Life Starts Now -By Igor McLaggen Barl30/16Life Starts Now -By Igor McLaggen Barempty3  (0/16)

Life Starts Now -By Igor McLaggen Empty
PočaljiNaslov: Re: Life Starts Now -By Igor McLaggen   Life Starts Now -By Igor McLaggen Icon_minitimeSre Jun 02 2010, 19:40

e sry al moram i ja o5...hehe e tanja moja zadnja
Nazad na vrh Ići dole
Bella Cullen
Profesor Čini
Profesor Čini
Bella Cullen


Broj poruka : 144

Life Starts Now -By Igor McLaggen Empty
PočaljiNaslov: Re: Life Starts Now -By Igor McLaggen   Life Starts Now -By Igor McLaggen Icon_minitimeSre Jun 02 2010, 19:43

Mojaaaaaaaaaaaaa
Nazad na vrh Ići dole
Freddy McLaggen
Unsorted
Freddy McLaggen


Broj poruka : 355

Life Starts Now -By Igor McLaggen Empty
PočaljiNaslov: Re: Life Starts Now -By Igor McLaggen   Life Starts Now -By Igor McLaggen Icon_minitimeČet Jun 03 2010, 12:59

Ma baš vam hvala xDD
-----------------------------
E moj dnevniče da ti ispričam moje događaje danas..xD
Jutros se spremio za školu mada mi se nije išlo....napokon sam ozdravio, to je ujedno i dobra i loša vest, dobra je što sam sad zdrav a loša je što će svi nastavnici da me pitaju biće Loodnica...xD.E pa danas sam dobio 2 iz fizike xD Hejjj pa to je dobro imaću zaključenu trojku xDD Malo pre sam došao iz škole i odmax pošao za komp.E pa to je to vidimo se sutra dnevniče...xD

------------------------------
*Igor McLaggen*
Nazad na vrh Ići dole
Freddy McLaggen
Unsorted
Freddy McLaggen


Broj poruka : 355

Life Starts Now -By Igor McLaggen Empty
PočaljiNaslov: Re: Life Starts Now -By Igor McLaggen   Life Starts Now -By Igor McLaggen Icon_minitimePet Jun 04 2010, 16:11

Zdravo dnevniče, znači danas mi je najsrećniji dan u životu, dobio sam profesora Istorije Magije, to nisam ni sanjao da će biti ...Veoma sam srećan nadam se da si i ti takođe srećan samnom...To bi bilo sve za danas...

*Igor McLaggen*
Nazad na vrh Ići dole
Lujka Lestrange
Slytherin 2nd year
Slytherin 2nd year
Lujka Lestrange


Broj poruka : 762

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Life Starts Now -By Igor McLaggen Barl25/100Life Starts Now -By Igor McLaggen Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Life Starts Now -By Igor McLaggen Barl30/16Life Starts Now -By Igor McLaggen Barempty3  (0/16)

Life Starts Now -By Igor McLaggen Empty
PočaljiNaslov: Re: Life Starts Now -By Igor McLaggen   Life Starts Now -By Igor McLaggen Icon_minitimeSre Jun 09 2010, 21:42

hahha e malko ti skrabam....ipak ti najvise das da se skraba...hihihi
Nazad na vrh Ići dole
Freddy McLaggen
Unsorted
Freddy McLaggen


Broj poruka : 355

Life Starts Now -By Igor McLaggen Empty
PočaljiNaslov: Re: Life Starts Now -By Igor McLaggen   Life Starts Now -By Igor McLaggen Icon_minitimeČet Jun 10 2010, 10:54

Kako podlo Lujkice Smile
Nazad na vrh Ići dole
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Life Starts Now -By Igor McLaggen Barl25/100Life Starts Now -By Igor McLaggen Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Life Starts Now -By Igor McLaggen Barl30/16Life Starts Now -By Igor McLaggen Barempty3  (0/16)

Life Starts Now -By Igor McLaggen Empty
PočaljiNaslov: Re: Life Starts Now -By Igor McLaggen   Life Starts Now -By Igor McLaggen Icon_minitimeČet Jun 10 2010, 12:17

E malko ti skrabam!
2 iz fizike?? Ja imam 5 Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Freddy McLaggen
Unsorted
Freddy McLaggen


Broj poruka : 355

Life Starts Now -By Igor McLaggen Empty
PočaljiNaslov: Re: Life Starts Now -By Igor McLaggen   Life Starts Now -By Igor McLaggen Icon_minitimeČet Jun 10 2010, 12:27

Ajde nemojte da škrabate...
Nazad na vrh Ići dole
Freddy McLaggen
Unsorted
Freddy McLaggen


Broj poruka : 355

Life Starts Now -By Igor McLaggen Empty
PočaljiNaslov: Re: Life Starts Now -By Igor McLaggen   Life Starts Now -By Igor McLaggen Icon_minitimeSub Jun 12 2010, 14:34

E dragi dnevniče...Danas mi se desilo puno lepih stvari...A najlepše je to što sam Hufflepuff Head i profesor!!!!!! Da...Smile)))

Pa to je to za danas Čujemo se!! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Life Starts Now -By Igor McLaggen Empty
PočaljiNaslov: Re: Life Starts Now -By Igor McLaggen   Life Starts Now -By Igor McLaggen Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Life Starts Now -By Igor McLaggen
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ,,My stupid fuck*ng life''
» Tereza McLaggen
» Life in Snake house at Hogwarts
» <3 The Story of My Life <3
» Suite life on Deck

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HOGVORTS :: Dnevnici-
Skoči na: