HOGVORTS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOGVORTS

Something weird is going on? Isn't that our school motto?
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 cause I got nerve

Ići dole 
AutorPoruka
Jebajuca Xendza
Ghost
Ghost
Jebajuca Xendza


Broj poruka : 119

cause I got nerve Empty
PočaljiNaslov: cause I got nerve   cause I got nerve Icon_minitimeSub Maj 01 2010, 01:47

paaaaa...vidim da je vecina otvorila dnevnike pa reko i ja. mada nije da se ugledam na vecinu ovdje ! to definitivno ne ! mala manjina je ovdje normalna. to sam mogla da vidim od kad sam se vratila na 4um. cast izuzecima stvarno ! inaceeee,nema mi mareee i save pa ne znam sta da radim na 4umu,bez da pisem ovdje i jadikujem i zalim se kako mi nedostaje stara ekipa:raven,andjela,pensi,emma,jecaaa,pipilota itd...Sad pisacu kada stignem,ne zato sto nemam vremena vec zato sto mi nije net u vjek pri ruci ! a grrr Razz -.- al ok snaci cu se,uostalom kao i uvjek Very Happy i inace ovdje ce da bude mnogo SOCNIH traceva i ogovaranja pa vam je bolje da me pratite redovno ! Very Happy
lav u! <3 do sledeceg puta,ostajte mi zdrao !
Nazad na vrh Ići dole
Jebajuca Xendza
Ghost
Ghost
Jebajuca Xendza


Broj poruka : 119

cause I got nerve Empty
PočaljiNaslov: Re: cause I got nerve   cause I got nerve Icon_minitimeSub Maj 01 2010, 12:18

eheeej,
ja reko da se javim cisto da budem ljubazna. -.- ovaaaj na 4umu nigdje nikog,normalnog Razz na chatu isto,ali ja ipak nalazim zanimaciju.gledam u tudje dnevnike i previjam se od smijeha nekim budalama sto pisu.za ludaru su definitivno ! ahahahahahhahahahhah
Very Happy e qq...inace nista specijalno osim to sto planiram MOZDA da napustim 4um jednom zauvjek...iz jednostavnog razloga...TOTALNO JE SRANJE ! msm nije da je to uvjek bio,naravno da ne.nekad smo se stvarno zabavljali ovdje ali vise izgleda ne...Razz nema ravena,jelene,pipilote,andjele niti emme...tu su jedino marija i sava koji odrzavaju ovaj 4umu zivim Razz ostali,ne zelim da komentarisem jer ce mi skocit pritisak -.- niko ne umije da se zaebava a kamoli da shvati salu.4um je pun maloumnih jebaca koji mi skoro svaki put doooobroooo izjebu mozak na chat :/ al ajde...prezivljavam -.- kako,tako!
do sledeceg jebenog vidjenja,
ostajte mi zdrao(koliko god je to moguce)
vasa,
Jecajuca Xendza -.-
Nazad na vrh Ići dole
Jebajuca Xendza
Ghost
Ghost
Jebajuca Xendza


Broj poruka : 119

cause I got nerve Empty
PočaljiNaslov: Re: cause I got nerve   cause I got nerve Icon_minitimeSub Maj 01 2010, 15:43

heeejoooou!
eo ja ti pisem po srugi put danas,stvarnop sam <3
pa ovakoooo,STVARNO MI JE PUKAO FILM VISE OD OVIH nizih bica bez mozga(novajlija)! misle da vladaju 4umom...muahahahahahahahha,nece moci ! jos vi niste upoznali Jecajucu Xendzu! ko se njoj zamjeri,pravo na kolac ga nabije ! ahahahahhah ! Very Happy negooo,ovo danas popodne je bila kap koja je prelila casu! DEFINITIVNO ! ja danas popdne dosla na chat kad vidim tamo : Nicholas Lestrange, Penssi McLaggen, Steffan Ravenclaw ! reko daj da im dam sansu da se dokazu mozda nisu toliki maloumnici kao ovi drugi ! ;D boze stvarno sam <3
ali,medjutim,guess what? ne samo da nisu kao oni nego su i 100000 puta gori! ahahahahhaha...oni su prave mala,niza,bespomocna bica bez mozga koja pomkusavaju da se uklope u ovaj okrutni svijet ! ahahahahha,ali im nesto ne ide muahahahahahah! e ljudovi(msm na sve novajlije) ako zelite da se uklopite u ovaj okrutni svijet oko vas jedino sto trebate jeste da budete okrutni,bez srce i dlake na jeziku bas kao ja ! muahahahahhahahaha Very Happy ali vi posto nemate mozga i posto ste polumutavi to vam svakako ne ide ! NIKAKO,bolje reci,NIKAKO ne ide ! muahahahahahahhahah!
negoooo,sada slusajte ovo i placite !
nekada,davno to bjese...ja sam dosla na 4um...sve je bilo rajski:ekipa,casovi pa vak i sam admin ;D (savice samo se salim)
bili su tu svi : ines,andjela,emma,pipilota,pensiii,jelena,marija,raven,blood girl itd (izvinjavam se ako sam nekoga izostavila)
ova ekipa je znala da bude danima na 4umu bez prestanka i guess what ni u jednom trenutku nam n ije bilo dosadno ! i na zalost posle nekoliko predivnih mjeseci na 4umu meni nestane net...i ja se vratim posle 2,3 mjeseca o5 na 4um ali nigdje nikog...sve neki novi retardi...Razz omg...nigdje nikog od stare ekipe ! ;( ali rekla sam necu da se zalim daj da dam sansu ovim novim...i tada se desilo ovo ! omg ! to je sve sto imam da kazem...i sada pisem ovaj dnevnik mozda po poslednji put,ali sta da se radi.Savice izvini ali ti se 4um raspada ! sad idem tuzna da bi razmisljala o starim dobrim vremenima !
citajte i placite vi mala niza bica bez mozga ! citajte i placite zato sto ste nam unistili 4um!
do sledeceg gledanja (ako ga bude)
ostajte mi zdrao,koliko god to mozete !
Vasa,sa puno ljubavi,
Jecajuca Xendza.
:*************************************************************************************************************************
SVE STO ZELIM JE SVE,JER JA TO ZASLUZUJEM!


Nazad na vrh Ići dole
Jebajuca Xendza
Ghost
Ghost
Jebajuca Xendza


Broj poruka : 119

cause I got nerve Empty
PočaljiNaslov: Re: cause I got nerve   cause I got nerve Icon_minitimeSub Maj 01 2010, 16:38

ima nekoliko gresaka u textu gore... Very Happy
*drugi
*stvarno
*popodne
*prava
otprilike je to to.
do sledeceg gledanja
ostajte mi zdrao(koliko god mozete)
Vasa,sa puno ljubavi,
Jecajuca Xendza.
p.s nemojte pogresno da me shvatite,ja samo iznosim svoje misljenje i bolje ovako nego da vas ogovaram iza ledja zar ne? Very Happy muahahhahah !
p.p.s ima nekoliko novajlija koje su normalne a medju njima je i angelina carow,msm da joj je tako nick,mnogo dobra osoba Very Happy :* je ! <3 ima jos nekoliko njih ali ok Very Happy

SVE STO ZELIM JE SVE,JER JA TO ZASLUZUJEM!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





cause I got nerve Empty
PočaljiNaslov: Re: cause I got nerve   cause I got nerve Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
cause I got nerve
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HOGVORTS :: Dnevnici-
Skoči na: