HOGVORTS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOGVORTS

Something weird is going on? Isn't that our school motto?
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ahhh.....tigurdikoreni!!!

Ići dole 
+5
Jessie L. Slytherin
Tix Irvas Lestrange
Freddy McLaggen
Bella Cullen
Lujka Lestrange
9 posters
AutorPoruka
Lujka Lestrange
Slytherin 2nd year
Slytherin 2nd year
Lujka Lestrange


Broj poruka : 762

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barl25/100Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barl30/16Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barempty3  (0/16)

Ahhh.....tigurdikoreni!!! Empty
PočaljiNaslov: Ahhh.....tigurdikoreni!!!   Ahhh.....tigurdikoreni!!! Icon_minitimePon Apr 12 2010, 22:35

Pa kad svi pisuu e vala cu i ja....xD.....
Hm..odakle da pocneem.....pa evo od pocetka Razz
pa sa ima ba...??? evo skoro ce godinu dana otkad sam na ovom LUDOM 4umu.Svasta je obelezio taj 4um i dobro i lose......ali sve u svemuuu extra je skolaa!!!

Hm citajuciii ove dnevnike,koji su otkaceni/svaki na svoj nacin,uvidela sam da odje vlada zbunjenost shvatljivost.Uvideh da ovde ima smarajucih,debilnih i degenskih ljudi i da neke neko nervira i da vise nije isti 4um!...pa iskreno receno slazeem se sa tim ali ja jos nzm ko su ti lepo opisani ljudiii...kad budem sama sebi saznalo ko su javicuu ti.

Iskreno ovde samo jedem,smejem se i kuliraam..to su 3 zivotna paravila....i bas me briga za sve! :-P: ....nadam se da ovo ne citaju profani al niti idem na casove niti radim domaci :Peace::: e da i pisiraam

E da da jos kazeem da u posledje vreme smo u zalostii>pa prvo je nas gatko oso iz poznato nepoznatih razloga......a sada je osla moja medju NAJOMILJENIJIMA DRUZBENICAAA MOJAAAA Ahhh.....tigurdikoreni!!! 19798

eto to je ukratkoooo sledecuuu stranu ocekujte danas il sutraa
Nazad na vrh Ići dole
Lujka Lestrange
Slytherin 2nd year
Slytherin 2nd year
Lujka Lestrange


Broj poruka : 762

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barl25/100Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barl30/16Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barempty3  (0/16)

Ahhh.....tigurdikoreni!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ahhh.....tigurdikoreni!!!   Ahhh.....tigurdikoreni!!! Icon_minitimePon Apr 12 2010, 22:47

Ahhh evoo me mora da sam ti nedostajala....hm pa evo u proslom listu sam ti ispricala ovako neke glupostii u ovom cu ti malko ozbiljnije glupostii.....xD........

P a evo jos jedan dan u ovoj skoli..neko bi posmislio kako obozavam skolu...pa ne volim skolu ali ovakva skola ko je ne bi voleoo.....ovde je sve zbunjujuce shvatljivoo...mada niko ne shvata sat je to zbunjujujuce shvatljivo ali ce shvatiti da se zbunio.......Pa takodje ovde se nastavnici tj pojedeini bave neki radnjama pomocu kojih se dobijaju deca..ccc....hm takodje ovde se pijanciii po cemu smo poznate amy i ja Ahhh.....tigurdikoreni!!! 233542 takodje i po putovanjima sa svojima druzbenicima o trenucii istine su neizostavniiiii!!!
E da bila su i vencanja neka uspela a neka neuspela al ti nemaju sportske...ahahha.......etoo ukratko nase aktivnostiii al najvece je ZAJBANCIJEEEE......i samo se smejeem!!!

sled. stranica je o osobama na 4umu :wow:
Nazad na vrh Ići dole
Lujka Lestrange
Slytherin 2nd year
Slytherin 2nd year
Lujka Lestrange


Broj poruka : 762

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barl25/100Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barl30/16Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barempty3  (0/16)

Ahhh.....tigurdikoreni!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ahhh.....tigurdikoreni!!!   Ahhh.....tigurdikoreni!!! Icon_minitimePon Apr 12 2010, 23:04

Pa na u ovoj skoli sam susrela mnogo djaka i profana....iskreno svi su extra...ni sa kim nisam u svadjii niti nameravam ako..e da ja sam fenomen imam cak 3 vrh najbolje drugarice odje....pa da pocneem:

1.Amy hm..pa ona je moja pijandura i moja druzbenica na putovanjimaaa...jedna extra osoba i jedna od najboljih drugarica odje voleem je punoo <3 ..secam se kako smo se upoznalee a uspomene!!!
2.Ah Boki...ma nju sam upoznala posle HH/a uu takodje je extra i 2. najbolja drugarica takodje moj znojavi poligraf u trenucima istine i moj gurac u bazen ahahaahaahaha!
3.Angiiii ona je vljad ovde najludja ahahhahahah supeer je extra ma nema reciiiiii...moa bicarkaaaaaa <333333333333 pliiiz vrati se da idemo u italiju na svajcarsku ahahhahahaa
4.O pa imamo Tiki ahaaha ma ona je super i treba samo da kulira......takodje i njena sestra suppppp
5.Ivana ma ona je opaljena i luda i bas zbog toga je obozavam
6.Mara moja sekaa ahahahah ma ona nema dlake na jezikuuu...u ima nekih koji imaju kosuu na jeziku...ahahaah extra i luda sto je neophodno odje
7.Teja moa kevaa....hm super cool smirena osoba...samo takoo <3
8.Bella luda ko struja jos kad se nadje jajomir i ona tu nema spasa...ahahahhahahhaahah
9.Ariana i Lunny moe somborke extra suu pokokicari jedniii
10.Penssi ahahahah kad pocne lupat ne mze stat ona a tek ja od smejanjaa ahaha
11.Jass ahh tek sad sam je upoznala i saznala da je
skroz cool
12.Jane hm jos malo upoznavanja aliii samo cool <3
13.Daki moa ceraa ahahah kakva keva taka cera
14.Pipi najstarija ali otkacena......
eto to su bile one koje najbolje znam sry ako sam zabb nekog koga znaam eto posto smo u carstvu bicara ovo su bile bicarkeeee
sledeci list su bicarciii ahahaahaha
Nazad na vrh Ići dole
Lujka Lestrange
Slytherin 2nd year
Slytherin 2nd year
Lujka Lestrange


Broj poruka : 762

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barl25/100Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barl30/16Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barempty3  (0/16)

Ahhh.....tigurdikoreni!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ahhh.....tigurdikoreni!!!   Ahhh.....tigurdikoreni!!! Icon_minitimeČet Apr 15 2010, 22:35

E hahahhaha sad cu preskocit bicarce pa cu ih u sledecem listu napisatiii....nemoj se brinuti dnevnice.....opisacu ti i njih tj. sa kojima sam na skoli i 4umu!
Danas je specijalni dan jer je dosla moa BBFF!!!TOTALNO HAPPY........omg.....e da i tak sad sam dosla na 4um nema me cak 1 dan..c...c...c...i tak nikog nisam zatekla ali tebra je smoooor....e da nis mi se nije posebno desilo....amy,penssi i bella su tu bile i tak isicirali smo se......eto vidimo se uuuu nzm kad.....ahahahahha
Nazad na vrh Ići dole
Lujka Lestrange
Slytherin 2nd year
Slytherin 2nd year
Lujka Lestrange


Broj poruka : 762

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barl25/100Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barl30/16Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barempty3  (0/16)

Ahhh.....tigurdikoreni!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ahhh.....tigurdikoreni!!!   Ahhh.....tigurdikoreni!!! Icon_minitimeSub Maj 29 2010, 14:27

uf ljudusi moji pa ja zabb na moj dnevnik.....uf

kolko sam imala tema za pisanje...al uvek zabb a tek sad mi se ne daju pisat...ma nacu ja vremena....trenutno sam bila u HH/u al sad nzm dje sam jer neam onaj glavni chat i nzm ocu li se vratiti u kucicu srece hahhaahha.....inace ove moje ludane nisam videla jer nisam bila odje nedelju dana......

kao sto znate 28.05.2010. tj. u petak..juce....zavrsila sa skolu osnovnu...bilo je ludilo pevali smo plesali urallai...i na lraju smo se prskali...po mom misljenju najbolji dan...uf nmg ga zaboravit....ako me nikad niste videli odma biste shavtili koja sam.....poludela sam..malko cugnula nes i poludela ma prava lujka.....i tak citava nedelja je prosla u zezanju...uf..a sad leto i zabava.....


eto to se deslio prosle nedelje prskanje zezanje i zavrsavanje skole a ovde trenutno nzm nisam bila u toku...hm....nedostaju mi svii.....eto nadam se da amy malko pije
pera da koristi alat svoj takodje da pokazuje pejzaze greota ne pokazat....xD
bella nadam se da zapinje
uf nzm za druge al 100000% su ludi......
Nazad na vrh Ići dole
Bella Cullen
Profesor Čini
Profesor Čini
Bella Cullen


Broj poruka : 144

Ahhh.....tigurdikoreni!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ahhh.....tigurdikoreni!!!   Ahhh.....tigurdikoreni!!! Icon_minitimeNed Maj 30 2010, 12:29

Da,zelja ti se ispunila, Bella se saplice i zapinje i sve pomalo...
Nazad na vrh Ići dole
Lujka Lestrange
Slytherin 2nd year
Slytherin 2nd year
Lujka Lestrange


Broj poruka : 762

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barl25/100Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barl30/16Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barempty3  (0/16)

Ahhh.....tigurdikoreni!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ahhh.....tigurdikoreni!!!   Ahhh.....tigurdikoreni!!! Icon_minitimeSre Jun 02 2010, 18:50

heeey dnevnice.....pa sta da ti kazem ne dolazim jer sam imala previse obaveza kao npr..

zavrsetk skole i zajebavnje i banket...uf tu imam pricat milion stvari......sve je bilo super djuskla sam urlala sam svi su mislsi da sam pijana al ne znaju da sam lujka...al uverili su se....uf od 8 navece pa do 8 ujutro plesanje poneko muvanje <3 tracanje i voznja taksijem..extra

na sledecim stranicama cu da vam sve detaljno opisem...xD...... i tak...

muzu moj nzm jel si ispo il nisi al navijam za TEBE...ljubi te lujka.....uf ne dostaje mi al ocu sa nekim da BIDNEM.....ako se uskoro ne pojavi....uf

samo da mi niko ne prilazi jer sad sam vrlo klimava..ko prosli put nema mi severusa i ja opa za drugog.....tako da marko brze se vrcaj...

i tak ljubi vas sve...ko god cito

tanja bella ostavi mi dzoniku da ti ne bi zabiola ruzu u cmar....hhehe naravno za maldju od 18 godina da ne citaju fala..xD
Nazad na vrh Ići dole
Bella Cullen
Profesor Čini
Profesor Čini
Bella Cullen


Broj poruka : 144

Ahhh.....tigurdikoreni!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ahhh.....tigurdikoreni!!!   Ahhh.....tigurdikoreni!!! Icon_minitimeSre Jun 02 2010, 18:53

Hahahaha ostavi ti moju ruzu!!!! A ja Dzonija necem..... Razz
Nazad na vrh Ići dole
Freddy McLaggen
Unsorted
Freddy McLaggen


Broj poruka : 355

Ahhh.....tigurdikoreni!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ahhh.....tigurdikoreni!!!   Ahhh.....tigurdikoreni!!! Icon_minitimeČet Jun 03 2010, 13:13

LoL Lujka, mene morash naciii xD
Nazad na vrh Ići dole
Lujka Lestrange
Slytherin 2nd year
Slytherin 2nd year
Lujka Lestrange


Broj poruka : 762

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barl25/100Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barl30/16Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barempty3  (0/16)

Ahhh.....tigurdikoreni!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ahhh.....tigurdikoreni!!!   Ahhh.....tigurdikoreni!!! Icon_minitimeČet Jun 03 2010, 23:04

hohoh stara ljubav zaborava nema hihhih
Nazad na vrh Ići dole
Freddy McLaggen
Unsorted
Freddy McLaggen


Broj poruka : 355

Ahhh.....tigurdikoreni!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ahhh.....tigurdikoreni!!!   Ahhh.....tigurdikoreni!!! Icon_minitimePet Jun 04 2010, 16:05

U pravu si Smile))
Nazad na vrh Ići dole
Lujka Lestrange
Slytherin 2nd year
Slytherin 2nd year
Lujka Lestrange


Broj poruka : 762

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barl25/100Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barl30/16Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barempty3  (0/16)

Ahhh.....tigurdikoreni!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ahhh.....tigurdikoreni!!!   Ahhh.....tigurdikoreni!!! Icon_minitimePon Jun 07 2010, 15:18

heey bicarski dnevnice uf nije me bilo 5 dana na netu....strasno hahha svet se skoro srusio..xD....salim se naravno...

hehe vidjelas sam slidze sa banketa super su..ko ocve da ih vidi na mom su profilu(face)...i tak..

u subotu je bila repriza banketa bilo je ludo kao i uvek i tak....

nisam se ni sa kim sa 4uma cula nikao da ih ufatim <3 e da cula da mi muz izaso olee....heeh
Nazad na vrh Ići dole
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barl25/100Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barl30/16Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barempty3  (0/16)

Ahhh.....tigurdikoreni!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ahhh.....tigurdikoreni!!!   Ahhh.....tigurdikoreni!!! Icon_minitimeČet Jun 10 2010, 12:19

E evo i ja tebi mlko da skrabam! Irvasu! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Lujka Lestrange
Slytherin 2nd year
Slytherin 2nd year
Lujka Lestrange


Broj poruka : 762

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barl25/100Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barl30/16Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barempty3  (0/16)

Ahhh.....tigurdikoreni!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ahhh.....tigurdikoreni!!!   Ahhh.....tigurdikoreni!!! Icon_minitimeSre Jun 16 2010, 20:58

....ej dnevnice jedne bicarke sry al zabb ja na tebe..hehehe

pa sta da ti kazem sve je supp raspust,zavrsena skola i najvaznije sto sam vukovac i sto sam dobila specijalne diplome iz srpskog i istorije...

narafski odma sam osla da se kupam hahha billo je ludoo..posto me druzbenica moja nije znala vozit na kormanu morala sam kod jednog koji ima 2 sa 2cm paktreger ode mi dupe i papuca hahaha a on juri kroz travurinu i nizbrdicuu jos i promasio mesto pa mi odosmo ohoho pa smo se morali vratit....al najzanimljivije je da je on skocio sa bvajsa a ja ljetiim na travuu..hahha

nisam se htela kupat al kad njih petorica na tebe nema sanse....bilo je ludo kao i uvek.....

mrzim prijemni svi na raspustu a jastrebam jooj...a pre 3 nedelje sam likovala jer sam na raspustu oni moraju da strebajuu jbt...i tako svaki dan pripreme pa onda kuci strebanje strasnoo al proce i to....


ha a sta se to odje desavalo...pa samo mogu reci bicarenje... hahaa
msm vrlo sam srecna jer o5 ljudusa ima na chatu i sto se zajebavamo vrlo pohvalno <3 takdj nasa 4umska pricica napreduje upravo sam otkrila da sam sa nikom ali i sa mrakom o5 bigamija...al kad smo kod toga pojavila se i penssi sa njenom anakondom ups pitonom hahah pazite dupeta msm moj bigamista kad nabicari heeeh i to je to...neki oce muza neki oce da se rzvedu a neki se muvaju tako vam je to u crastvu bicara....

eto o5 ti se javljam....e da bio je marin rodjus tak da maroo happy B/day <3 iako je odavno proso....xD....moja seka nadam se da uziva sa perom u pejzazima...a pera da koristi svoj alat..hehehhe

zzzz <3 :Peace::
Nazad na vrh Ići dole
Jessie L. Slytherin
Slytherin Head
Slytherin Head
Jessie L. Slytherin


Broj poruka : 838

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barl25/100Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barl30/16Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barempty3  (0/16)

Ahhh.....tigurdikoreni!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ahhh.....tigurdikoreni!!!   Ahhh.....tigurdikoreni!!! Icon_minitimeSre Jun 16 2010, 21:18

Ihahahah sad ja tebi da skrabam..xDD ihhihihi xDDD
Nazad na vrh Ići dole
Lujka Lestrange
Slytherin 2nd year
Slytherin 2nd year
Lujka Lestrange


Broj poruka : 762

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barl25/100Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barl30/16Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barempty3  (0/16)

Ahhh.....tigurdikoreni!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ahhh.....tigurdikoreni!!!   Ahhh.....tigurdikoreni!!! Icon_minitimePet Jun 18 2010, 21:34

..msm ovakoo sve je super i ono mada me malko nervirate da budem tacnija oni koji kao idu..ustv skoro sviii..

msm koji vam je bic....ovako znaci svako nesto sere > kao jao bas sam tuzan,jao sve mi nes ide protiv mene,i tako dalje,onda slusate neke tuzne pesme,,onda padate u depruu i kao ono odlazim..ne zelim da sirim neku enrgiju negativnu pa nzm zasto idem jednostavno moram..ko da vam je dosta zivota nzm ni kako da opisem ko da se ocete ubit..msm ne kontam vas

JEDAN TE ISTI SCENARIJO SAMO DRUGA BUDALA GA GOVORII....mms sryy al stvarnoo sta je sad to neki fazon..pa ajmo ono msm ako to sad se to radii..stv vas ne shvacam..znaci nikad nisam bila na nikog ljuta i niko me nije nerviro al sad pocinjete...xD....
Nazad na vrh Ići dole
Lujka Lestrange
Slytherin 2nd year
Slytherin 2nd year
Lujka Lestrange


Broj poruka : 762

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barl25/100Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barl30/16Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barempty3  (0/16)

Ahhh.....tigurdikoreni!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ahhh.....tigurdikoreni!!!   Ahhh.....tigurdikoreni!!! Icon_minitimePet Jun 18 2010, 23:03

msm ono stvarno su jadnici i ja zasto se nerviraam pa iditee sta cete nam...hehe kad ne znate da se zabavljate idite...znte ovde sam godinu dana i msm boli me ko ide ko dolazii....ja ga necu napustit

e da sad idu pera i njegova latka,tiki,jass i jos nekii..

al dosla je cissa sto me je obradovaloo...xD..I SVE SE POCELO RUSIT OTKAD JE GATKO NAPUSTIO 4UM....moje misljenjeee
Nazad na vrh Ići dole
Jessica McLaggen-Fudge
Ministarstvo Magije
Jessica McLaggen-Fudge


Broj poruka : 624

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barl25/100Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barl30/16Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barempty3  (0/16)

Ahhh.....tigurdikoreni!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ahhh.....tigurdikoreni!!!   Ahhh.....tigurdikoreni!!! Icon_minitimeSre Jun 23 2010, 11:02

lujkaa dje s' muvoo mojaaa.........ja malo da ti naskrabam,.....reko da vidim sta mi radis... Very Happy

P.S. JA NIDJE NEIDEM..HEHE IPAK ME SE NECETE TAKO LAKO OTARASITI...
Nazad na vrh Ići dole
Amy Fuxily
Ravenclaw Head
Ravenclaw Head
Amy Fuxily


Broj poruka : 941

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barl25/100Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barl30/16Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barempty3  (0/16)

Ahhh.....tigurdikoreni!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ahhh.....tigurdikoreni!!!   Ahhh.....tigurdikoreni!!! Icon_minitimeSre Jun 23 2010, 12:02

to je i moje mishljenje lujka...dok je gatorix bio tu ovo je bio forum koji se samo pozeleti moze...a sada......bolje da ne ocenjujem...
Nazad na vrh Ići dole
Petar McLaggen
Profesor Napitaka
Profesor Napitaka
Petar McLaggen


Broj poruka : 1346

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barl25/100Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barl30/16Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barempty3  (0/16)

Ahhh.....tigurdikoreni!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ahhh.....tigurdikoreni!!!   Ahhh.....tigurdikoreni!!! Icon_minitimeSre Jun 23 2010, 12:08

Pa, oterase Gatku . . . Ja se trudim, ali . . . Nema veze . . .
Nazad na vrh Ići dole
Leslie Burke
Gryffindor Head
Gryffindor Head
Leslie Burke


Broj poruka : 2073

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barl25/100Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barl30/16Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barempty3  (0/16)

Ahhh.....tigurdikoreni!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ahhh.....tigurdikoreni!!!   Ahhh.....tigurdikoreni!!! Icon_minitimeSre Jun 23 2010, 13:20

-.-
Nazad na vrh Ići dole
Lujka Lestrange
Slytherin 2nd year
Slytherin 2nd year
Lujka Lestrange


Broj poruka : 762

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barl25/100Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barl30/16Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barempty3  (0/16)

Ahhh.....tigurdikoreni!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ahhh.....tigurdikoreni!!!   Ahhh.....tigurdikoreni!!! Icon_minitimePet Okt 15 2010, 14:27

Ooooj dnevnicee mooj...pa eto me fala bogu...

Pa odakle da pocnem?hmm..pa necu bas iposcetka jer ima tona da se kaze..pa cu samo glavne crte..xD

Jos dok sam bila redovna na hogiju a to jebilo do do prve nedelje skole...nisam bas cesto pisala dnevnik..jer me je iskreno smorilo..hehe

Ovako ja nisam ni zamisljala da necu redovno doalzit..posto vec od formiranja 4uma..dobro mozad meces dva od formiranja foruma...pa do danas..bila sam uvek redovna..mozda me nije bilo 2-3 dana al sad cak mesec ipo dana... iskreno nzm sta mi je...ni na komp..net..face ostale 4ume ne idem..nmz sto...ah rastem hahaah sala mala Razz

Nmz sta se tacno desava na 4umu..ko je koga tukso..ko je koga ljubio..ko je otisao a ko dosao...al dobro uvaticu ja ritam..ne mogu obecat da cu biti od sad redovna....
Narafski odma sam se dovatila Marinog dnevnika..tu mozete da citate i cudite se..al onda kontam situaciju na 4umu...
Maro castis me..reklamiram ti dnevnik...i eto staso drustvo nedostaje..jos vise jer ih pola znam..LETO-->BEOGRAD-->HOGVORTS.TK---> svi na jednom mestu u jednom danu...i kad nekog upoznas onda ti vise nedostaje...tako da ljudiiiii cisto da vidite da sam ziva.....



Ljubi vas Lujka u celo!!! <3
Nazad na vrh Ići dole
Lujka Lestrange
Slytherin 2nd year
Slytherin 2nd year
Lujka Lestrange


Broj poruka : 762

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barl25/100Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barl30/16Ahhh.....tigurdikoreni!!! Barempty3  (0/16)

Ahhh.....tigurdikoreni!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ahhh.....tigurdikoreni!!!   Ahhh.....tigurdikoreni!!! Icon_minitimePet Okt 15 2010, 15:13

Uuuh ev mene o5...znam da si u soku..prvo ne pisem 100 godina a onda cak 2 puta u jednom danu..hehe imam igovor luda zena Very Happy

Pa samo da napisem neke komentare hehe o dnevnicima...Iskreno mene je ufatila citomanija..tj ja otkad znam za sebe citam..i obozavama(ahh moram se faliit,sta cu) ali onda je dosao perido leta kad jednostavno nije mi se dalo..sto je svima bilo cudno...i eto ga sad o5 mi se cita..sve zivo citam..kao i pismene mojih drugova..koje nikad nisam citala...mada sada da se manemo..uvek prelazim sa teme na temu..ko moje babe,dede i profani... xD

Vidim da malo vas pise kao price i bajke(sto je bilo u pocetku popularno)..cak i ne piseste kao pravi dnevnik..tj malo najkrace crte vase nedelje ili meseca mozda i dana..sada svi pisu o njihovim osecanjim na 4umu...nmg da vam objasnim tj da vam kazem rec jer nmz..evo vam primer MarA i Jana i jos neki...
Sto mi je jaako cudno...da li vam je puko film il jednostavno vas 4um nervira..ali otom potom...istracaricete se vi meni Razz


Ljudii..da malo ne strasite nove clanove? al dobro kulijana svima.. xD i ljudii saljite mi ili mi govorite nova desavanjaa

Ja volim vozove!
Nazad na vrh Ići dole
Bella Cullen
Profesor Čini
Profesor Čini
Bella Cullen


Broj poruka : 144

Ahhh.....tigurdikoreni!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ahhh.....tigurdikoreni!!!   Ahhh.....tigurdikoreni!!! Icon_minitimeNed Okt 17 2010, 09:32

"Pismene mojih drugova"....jel ti poznato ovo: Vreme je prolazilo kao pobesnele ptice koje zude da udare u nesto? I Steljano Tarzan? Ahhh.....tigurdikoreni!!! 92190 Budala
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ahhh.....tigurdikoreni!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ahhh.....tigurdikoreni!!!   Ahhh.....tigurdikoreni!!! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ahhh.....tigurdikoreni!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HOGVORTS :: Dnevnici-
Skoči na: