HOGVORTS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOGVORTS

Something weird is going on? Isn't that our school motto?
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl25/100***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl30/16***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty3  (0/16)

***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Empty
PočaljiNaslov: ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***   ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Icon_minitimeČet Apr 08 2010, 12:46



Cao svima...Ovdje cu pisati svoj dnevnik...Ko hoce neka cita...Ko nece....Isto neka cita...

[You must be registered and logged in to see this image.]



Uzivajte!!! Razz


Poslednji izmenio Tijana McLaggen-Fudge dana Pet Apr 23 2010, 13:27, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl25/100***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl30/16***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty3  (0/16)

***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Empty
PočaljiNaslov: Re: ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***   ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Icon_minitimeSub Apr 10 2010, 16:04

I DEO...(DIO)

E cao dragi dnevnice......posto se prvi put srecemo mislim da bi trebalo da ti dam ime...
Pa kako ces da se zoves?? [You must be registered and logged in to see this image.]
Da li ti se svidja Cole? Ne,ne ne ne valja to ime....a sta kazes na Tom??Da ni to ne valja....A da znam!!! Mozes da se zoves Leo!!!
Svidja ti se???Da i meni se svidja.....
Dobro onda....
Dragi Leo......
Danas nisam isla na casove....bolio me je stomak....Sumnjam na onu djevojcicu Amy Lestrange.....Iz [You must be registered and logged in to see this image.] .....

Dosla je juce za mojim stolom....i sjela....zatim mi je rekla da pogledam u pravcu Domara Flica!!!I kad sam se okrenula nije ga bilo a ona mi je na to rekla da se salila......
I naravno otisla je....Kad sam popila sok od bundeve imao je cudan ukus veoma veoma cudan.....i od tad me boli stomak....To je bilo kad smo vecerali...I sad me jos boli....Sigurno mi je nesto usula u sok.......Ali dobro....platice ga ona meni....sad moram da radim domaci iz Istorije magije tj iz mog omiljenog predmeta....


Tvoja Tixi

II DEO....(Dio) (Nastavak)

Cao moj dragi LEO!!!!!!
E da vise me stomak ne boli, prosao mi je....A ona djevojcica sto sam je okrivila nije kriva...Amy..pricala sam ti za nju....Madam Pomfri me je izlijecila dala mi je neki lijek protiv...ne znam ni ja cega...No dobro..
Casovi u skoli se ne odrzvaju i nesto jako cudno se desava....Ne znam jos sta...Ali znam da nastavnica herbe mozda odlazi... Sad Ali se nadam da nece....Ko li ce nam predavat.....Ona je bila OK nastavnica iako sam bila samo na jednom njenom chasu....No dobro...Dobila sam I iz astronomije.....A ostale ocjene ne znam sto je najgore...vise ne mogu da cekam....Domaci su uzasno teski a mogu mislit kakvi ce biti ispiti...uh...ne daj boze...Malo sam se zblizila sa Lujkom Snape i sa Bellom Wesley.....A sad zelim malo da odspavam jer sam celi dan po skoli trcala....


Tixi


Poslednji izmenio Tijana McLaggen-Fudge dana Pet Apr 23 2010, 13:24, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Eto tako mi je doslo...Imas kakvih problema??? :PP)
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl25/100***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl30/16***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty3  (0/16)

***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Empty
PočaljiNaslov: Re: ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***   ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Icon_minitimeNed Apr 11 2010, 10:08

Hm...Cao Leo...
Kao sto vidis...nisam dobro raspolozena...No dobro..
Svi pisu dnevnik...tj. oni prepricavaju situaciju na forumu....jedina ja pricam izmisljene stvari....I osecam se kao budala...Tako da cu i ja poceti kao oni...
Dragi Leo....
Sinoc je trebalo da bude mooje vencanje...ali ga je naravno Jajomir upropastio...Fura neki fazon ono kao da nikoga ne mrzi...a mogu da se kladim da bi volio kada bih ja nestala sa foruma...Mozda bo to jos neko volio...Tacno je sve...Covek psuje, pa psujem i ja ali ne toliko...i u to psovanje ti spominje majku....ajde jbt pa spomeni nekog drugog...Tacno je i da mu vratim ja istom mjerom...mozda i ja nekad prva pocnem...ali zasto da se mucim da pisem i to o njemu...pff bogami necu...
Jedine kvalitetne osobe na ovom forumu..sa kojima ja komuniciram su: Amy Lestrange, Ron Weasly95, Gloomy, Angelina Carrow, Marija McLaggen, Petar McLaggen, Dajana Granger, Jassica Gong...Bella Weasly, Stefan,e LUJKU sam zaboravila....I naravno moja sestra Jelena Granger...I moj muz Coni <3
Sorry ako sam nekoga zaboravila....Znas sad je doslo vrijeme da se nemozes nasmijati...Kao ono mi smo debili koji se smijemo a nista nije smijesno...Govorim u globalu...Pa sta ako se smijemo posle sat vremena????
znas kako kazu: KO SE ZADNJI SMEJE NAJSLADJE SE SMEJE....
Vazno je da je covek shvatio sta je smijesno..Trenutno cekam nastavnika astronomije Petra McLaggena koji kasni..

tixi
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl25/100***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl30/16***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty3  (0/16)

***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Empty
PočaljiNaslov: Re: ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***   ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Icon_minitimePon Apr 12 2010, 09:27

Cao Leo....
Ne donosim bas lepe teme danas....Okrivljena sam da sam pravila lazne profile...Mislim svi su u to povjerovali....Ali juce oko 9 ipo Tijana McLaggen,Jelena McLaggen i Pavle McLaggen su se pridruzili catu.......Ali niko nije obracao paznju na to....Niti je rekao: ,,Ups Tixi okrivili smo te bez razloga" no dobro...Cujem da neke osobe pocinju da me mrze....malo o tome znam....ali kad malo vise saznam...javicu ti...Sinoc sam se javno izvinila Savi...tj on je sad DAVID VECTOR...Cini mi se nisam sigurna...Mama me je lepo opisala u svom dnevniku....ali ne zamjeram joj...stavise hvala joj na savjetu....Uzor treba da mi bude Gloomy....Tacno tacno....Decko samo kulira...sto je najbolje....tako sad i ja pocinjem...
I mama da ti kazem nisam dosla prije mesec dana....nego prije 3 mjeseca....bar se meni tako cini...ali bez obzira kad sam dosla tacno je da nemam pravo da dajem svoje misljenje o nekome koga ne znam....Amy moja uteha se napokon vratila i dosla na forum <3 .....Ajmo sad na vedrije teme....
Sinoc sam dobila dedu....a moja deca pradedu...Samo kad cuju bit ce presrecni....
Juce kao sto sam rekla u prethodnoj stranici nismo imali astronomiju....i ne znam kad je o5 imamo...Bila sam po prvi put na casu Mitova...Nastavnik je OK....Ali jebote kad sam kopirala lekcije morala sam u dva prozora mikrosofta.....
Casovi su interesantni.....Ali se ona devojka...cek cek...kako se zove... A da! Jane C. Mayflower ona se muva sa nastavnikom......Cak mu je i slala poljupce za vreme casa a kada sam je gadjala olovkama on je izgovorio neku cin i one su pale....pff....A da je mene neko krenuo da gadje on bi sigurno rekao toj osobi: ,,Gadji slobodno...dabogda joj oci ispale".....ahhaahahhaah....Morala sam da se nasmijem....Ali je na kraj casa morao i David da dodje i pomalo vaspitana pitanja postavi.....hahahahahahaha...

Aj sad cao ne mogu vise da pisem pa se cujemo mozda o5 u toku dana...Posto je sada jutro.......
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl25/100***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl30/16***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty3  (0/16)

***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Empty
PočaljiNaslov: Re: ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***   ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Icon_minitimeČet Apr 15 2010, 16:32

Cao LEO....
Shvatila sam da je moj zivot propast......Iz odjeljenja me svi mrze....Djecaci ne...Samo me oni vole.....A najgore mi je sto su me moje bivse bff izdale i okrenule cijelo odjeljenje protiv mene.....Osim djecake......Jer su oni jednini pametni....Naravno....Cak su me i drugovi pozvali da sa niima idem na odmore...Ali me je muka.....Znate vec o cemu pricaju djecaci pa me malo muka....Ali sta cu...Ceo zivot sam se ponasala kao djecak i sad cu....Naucicu sve o igricama i tome,.....Samo da me neko prihvati......Totalno sam usamljena...Osecam se kao ruzno pace(ali sam lijepa XD)
Cak idem iz ove skole.....Ne mogu da vjeruejm....
Ali je to moja zelja naravno....
Zelim da idem....Nadam se da ce to biti neka druga zemlja....Ili Mars....Zelim da probam noce destinacije.....Da se uvjerim da postoje ljudi koji su dobri i koji nisu izdajice....Ali naravno da sam se uvjerila jer me na forumu neke osobe odusevljavaju!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl25/100***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl30/16***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty3  (0/16)

***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Empty
PočaljiNaslov: Re: ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***   ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Icon_minitimeČet Apr 15 2010, 16:58

Nastvak....

Eo ja da nastavim.....Strasnos am pogrijesila sto se Davida Vectora tice.....Znas sta sam sve pisala za njega.....Ne boh da se secam....Ali se kajem....I ja sam jedna od osoba koja ume da kaze ,,IZVINI".....I ako mnoge osobe to ne umeju.....Jao pocela sam ekavski da pisem....Pa sta cu kad su svi sa foruam iz srbije....pff....Mora se nesto i pokupit...
Cula sam da me mama spomenula u svome dnevniku.....Rekla je nesto u smislu: ,,Tijana cero - UVEK ostani iza svog misljenja i onoga sto si rekla, nemoj da ga menjas zato sto ja ovde tako kazem - nema potrebe za tim."
Pa da ostacu iza svoga misljenja ali ako se pokajem...Mogu da ga promijenim....Mislim.....Pff.....
Naravno da sam dosla na catu i rekla: ,,Savo izvini" To je lijepo....Barem ja tako mislim.....I ne secam se da sam ja rekla: ,,Promijenila sam misljnje"....Mozda jesam....Posto sam u zadnje vrijeme postala senilna.....Ali sta cu....
Znaci sto se Davida tice...
Totalno sam promijenila misljenje....Ali totalno i mama je bila u pravu kada je rekla: ,,Tijana se*e da je nervira Sava. Ona zapravo ne zna koliko je on dobar."
Totalno je bila u pravu nisam znala kolko je on dobar...Ali Gloomy nastavlja da bude moj uzor...

SAD ME JE BIVSA BFF ZVALA NA NJEN RODJENDAN!!!!ZAMISLI TI MOZGA!!!!I MOJ ODGOVOR JE NARAVNO BIO NE!!!!PFF....

A SAD IDEM DA JEDEM I DA SPAVAM!!!

TIXI
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl25/100***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl30/16***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty3  (0/16)

***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Empty
PočaljiNaslov: Re: ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***   ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Icon_minitimePet Apr 16 2010, 13:41

Cao Leo...
Danas mi je jedan od najsrecnijih dana u zivotu....Jer....Napokon sam ansla prave prijetelje koji ce uvijek biti uz mene....Mislim na prijatelje u skoli...Jer na forumu mi su mi mnogi dokazali da na ovom uzasnom svijetu iam i dobrih ljudi....Ne mogu da vjerujem...Imam virtuelne prijatelje i oni su mi najbolji....NEko kad bude citao ce reci: ,,Cudno dete" kao sto je rekao Gloomy....Da tacno je da me u skoli zovu musko....I da mi prija....A znate zasto....Jer sam POPULARNA.....Salim se naravno....mislim ne salim se ali dobro....Ali ja sam bukvalno pukla od smijeha kada je Gloomy rekao da sam cudna! ahahahahahhahaha....Sto je to super....I ja bih volela da me zovete luda....Salim se....Pa sta ja jesam luda i nesto mi nije u redu sa mozgom ali sta cemo...Trebam kod psihijtra tj kod Amy i Jane.... XD Salim se naravno....Ja se stalno salim....
qq o cemu ja pisem....Smoricu ljude....Aja se cudim sto mi gledanost dnevnika pada....Sto se tice Davida Vectora....Sve najlepse....I dalje mi stoji isto misljenje....Ono pozitvno...od juce....Volela bih da vratim vereme da to ispravim ali nazalost....ne mogu....I strasno se kajem...
Jane hvala ti za savjete divna si....Mislim HVALA SVIMA....A sad ne mogu vise d apisem jer mi je muka a i catujem sa Davidom na chatu....To je sve od mene za sada....Cujemo se kasnije o5....

tixi
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl25/100***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl30/16***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty3  (0/16)

***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Empty
PočaljiNaslov: Re: ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***   ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Icon_minitimeSub Apr 17 2010, 22:17

Haj Leo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Whats up??
Danas sam stigla i bila sam na sve casove.....Tj na preobrazavanje i Hitory of magic......Samo iz istorije se spominjao neki BARON nesto....nisam razumjela nista....ali bas nista...I svi su milsila da nisam normalana...Ali me je Gloomy razocarao....Mozda i nije....Mozda je on bio takav od pocetka...znas kako kazu: ,,Iz mire djavoli vire"...Decko je tako hladan prema meni....Milsim heeejj???Zemlja zove Gllomy-ja....Koji je razlog...Da li je moguce da sam toliko antipaticna....Barem mi recite razlog i bit cu mirna....Napokon sam vidjela svoje kcerke....Tj Jenny i Jessicu...Duse mamine <3 ....
E onda se desava jos stvari na forumu...
Dolazi na chas istorije magije...niko drugi nego ,,AMY"...Sa izgovorom da kasni...I ok sve je to super....Dok na nes ne pita i Savo joj oduzme 15 poena ili vise....Ali Jenny je toliko pametna cura da je primijetila da Amy nije online...na forumu ofc...I to rekla Savi...Ali cini mi se da Sava nije obracao paznju....I znate sta???Ispostavilo se da je to Nick....Profesor cini....Izigrava Amy...I znate jos sta???
On je cak i glavesina Slyterina....O moj boze....Zar ne pise da je Mark McLaggen glavesina...Ali je on naravno neredovan na forumu i sad je Nick glavesina...A Nick to nije ni znao...on tako kaze.....Ali je Sava naravno sve vrijeme znao da je on izigravao Amy i zamalo oduzeo Slyterin-u 30 poena!!!!
Pa ok ima potpuno pravo....Ali ja,Gloomy,Salazar,Jelena i ostali slyterinci se mucimo da radimo domace i to....i on nam sad oduzme 30 poena....Ali ja mislim da to nije uradio....Neg da je oprostio ovaj put...Ali je rekao da drugi put nece....I da se vratimo na pricu....I Nick i prava Amy(kad je dosla na chat naravno) su cutali....Znam da Amy nije jista kriva a isto tako mislim da ni Nick to ne bi uradio....On jeste nestasan i to....ali ne bi on to nikad....Mozda i jeste....Mozda...Po mom misljenju......
A inace na forum je super situacija...Svi se grle vole....Eto samo me Gloomy malo neprijatno iznenadio...I dalje drzim svoje poziivno misljenje o Savi....JA sam onako....S obzirom sta se sve desilo proteklih nek dana.....
Gledala sam rodjendanske slike moje bivse bff....I znate sta???
Nekako mi je bilo krivo...Svi su tu...samo mene nema...Ali ja sam debil!!!JesAM NAJVECI debil na svijet....Zasto sam morala da joj gledam slike....da se rastuzim...Ipak one su me izdale....no dobro....
Pocela Jelena da me malo zezza...Kao u smislu da sam se zaljubila u Ron-a Weasly-ja.....E boze....Mi smo samo drugovi....I to super drugovi...bAREM On MENI...a ja njemu ne znam......

No sad mi je dosadno da pisem pa se cujemo sjutra.....


tvoja tixi :*

E da!!!Pocela je kcerka da mi ludi...Jer smo svi poceli Gloomy-ja da imitiramo....Svi pisemo : ,,HAJ" I SVI PISEMO ruzicastom bojom.... Very Happy...

tvoja tixi Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl25/100***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl30/16***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty3  (0/16)

***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Empty
PočaljiNaslov: Re: ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***   ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Icon_minitimePon Apr 19 2010, 15:46

Cao Leo...

Ovo je mozda zadnja stannica u ovom dnevniku ili zadnja syranica na ovom forumu stoja pisem.....jbg keva mi je takva....Ona misli da joj unosiu viruse(cuj virusi s foruma)....
Stavice pasword na komp....To najvjerovatnIje.....Ma ovo drustvo je super....Nemam reci....Cucemo se na FB....Oni koji me imaju za prijatelja a oni koji nemaju....nema potrebe da im dajem ime jer sam vec milion pita ponovila puno ime i prezime....Toliko korisnih savjeta...toliko sala...toliko ljubavi....Mislim....meni ovo tesko pada....Najgore je sto se necu sa tobom sresti LEO....Vise nikad....A ti si mi znacio....Tebi sam se jadala i pricala najnovije dogadjeje sa foruma....I dogodovstone....Toliko smeha....Toliko....ma ne mogu vise.....Ron i Jelena mi kazu: ,,Ne brini ici ces na net kad odes kod tate"....Alo!!!Jeste vi normalni....Ja bez vas ne mogu 2 dana.....ne 2nego 1dan...A tamo odem za vikend i ono 2 dana....Pff.... A sta cu da radim ostalih 5 radnih dana.....???......Da pucam od tuge???
Jbg meni ovo tesko pada....A kevi pricam kako mi je interesantno...ako me svi vole(morala sam da lazem...nesto da smislim)...i ona....nista....
Zao mi je nju....Najvise mi je zao nju....Sto ce da gleda kcerku kako joj place po ceo dan...i kak0 je moli....Ali jbg.....Ona to zeli....
Sto ja pisem o njoj???
Mislim kao da vas zanima ona....Mozda jednoga dana o5 dodjem na forumu....Mozda....Ako biste vi voleli ponovo da me vidite.... Sad
Necu da placem....dosta sam plakala u proteklih nekoliko dana....Dovoljnoje da vam kazem da mi se srce skamenilo....i nista vise....Nije mi sudjeno da budem srecna....Takav je moj zivot....Pun uspona i padova....Pomislim da sam srecna zovne me keva i kaze: ,,Samo da znas komp ce biti od sjutra zakljucan"....E pa sad zamislite moju reakciju........
Hmm....Pitanje je da li ce me pustiti na FB....i msn.....a danas sam krenula na skype da pravim to sto treba XD.....Da bih ga imala i ajde zdrao!
Zasto bih ga pravila kad ce ona svejedno ako sjednem za komp da gleda sta radim....Pff....Mislim heeeej!
Ja imam svoj zivot....Sta ona misli ko je....NAJGORE JE STO CE MOJ MUZ BITI SAMOHRANI OTAC!

Ovo je mozda poslednji pozdrav....i zelim da pozdravim sledece osobe:
Amy Lestrenge-Ma supp si osoba
Marija McLaggen-mama volim te
David Vector-zao mi je sto sam kasno shvatila da si supp osoba
Marko Lestrange-super drug
Jelena McLaggen-moja seka Smile
Jane C. Mayflower-srecno s Nicholasom
-Tina loodacxa- Weasley-samo napred
Jassica McLaggen - Fudge-sine moj..........
Nicholas Lestrange-dobar tip...ali mutis nesto Very Happy
Gloomy Hilton-jedna dobrica...
Teja McLaggen-supp osoba....
Cornelius McLaggen-Fudge-Volim te Corni <3
Sakura Bella Slytherin-ne znam te dobro ali si OK
Steffan Ravenclaw-Lud tip
Bella Weasley-nesudjena kumo
Petar McLaggen-tatice <3
Angelina Carrow-eto zamalo ode ti...a sad idem ja..
Jenny Tajsone-sine mamin..
Lujka Snape-supp osoba totalno luda...
Severus Snape-pozzzzz

E TO JE SVE OD MENE....LJUDI VOLIM VAS :KISS:
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Jelena McLaggen
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Jelena McLaggen


Broj poruka : 7

***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Empty
PočaljiNaslov: Re: ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***   ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Icon_minitimePon Apr 19 2010, 15:57

caos leo....
owo je prwi put da ti pisem...! ali sada sam stw morala nesto da napisem...! zao mi je tijanu jer joj je majka zabranila da ide na owom forumu..! nadam se da ce njena mama popustiti...NADAM SE...owo cu ukratko napisati jer moram da gledam seriju..! tiki je weoma dbr osoba,a prije swega iskrena ..malo looda al dbr..:DD jbg al ona mi je sestra i normalno je da cu joj pomoci...! niko nece dozwoliti da se tiki nikad wise ne wrati na owom forumu...! licno ja cu se potruditi da ostane..! OBECAWAM..e ako znam sto sam napisala bog me ubio...! al bar sam rekla swwe sto sam imala WALJDA..aj zoopp ...! pisacu ti i dalje sta je bilo..:DD :**
Nazad na vrh Ići dole
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl25/100***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl30/16***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty3  (0/16)

***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Empty
PočaljiNaslov: Re: ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***   ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Icon_minitimeČet Apr 22 2010, 15:18

Cao Leo...
Da znam da si totalno iznenadjen...Ali....PROVALILA SAM PASWORD!!! I sada sam ponovo s tobom i sa forumasima.....Inace sta se radi??
Upoznala sam neke nove ljude danas....Siriusa...Hm...Milsim decko mi je svasta rekao jer sam rekla da slusam narodnjake...ali bogami i ja njemu ako cemo pravo...Upoznala sam jos jednog super lika...Andrew White(mislim)...Decko je brat Anje Vukalovic...Moje cere....I iam dugu kosu...Hm...Mozda cak i bude razvoda o kojem sam pricala XD....Salim se...(ne salim se)...Znam da ce moja decica biti tuzna...Da ce moj cale biti razocaran....ali sta cemo...Sta je tu je! XD......
Danas sam imala jos jednu veliku provalu....Naime pitao me drug za koju italijansku ligu navijam a ja sam naravno ,,kao iz rukava" rekla :,,ZA BARSU"...
Znam znam...Provala godine ali sta cu....??...
Znam ja sam lik i ovo...i ono...
Dobila sam N iz probrazavanja...I sad se samo sjekiram:,,Sta ako ne polozim ispite"....Sta da radim...Necu vezu...necu da ucim....I stv ne znam kako to mislim da uradim..No dobro...Unajmicu ubicu da me ubije i onda cu da postanem duh....I da letim kroz teme na forumu... XDDD....i NECU NISTA morati da ucim...Jao sto iamm bujnu mastu....E moj boze..

Jeco hvala za ovu str sto si napisala....Veoma ti hvala!!Vidi se sta je i ko je prava seka!!
Jeco wtp nnsc!!Takodje i svim forumasima poljubac....I tebi Leo...takdje...A sad idem..


see ya
Tijana McLaggen Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl25/100***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl30/16***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty3  (0/16)

***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Empty
PočaljiNaslov: Re: ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***   ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Icon_minitimeSub Apr 24 2010, 09:11

Haj Leo...
What's up?
Ja uzivam...Subota je...alinisam kod tate....Pa sam ugrabila priliku da dodjem dok mi majka spava... Razz...
U Hogijevim odajama stoje iste stvari....
jeeeeeee!!!
Napokon sam saznala kako je Jecajuca Xenzda umrla!!!
Jeeee!!!!! Jeeeeee!!!.....I o5 jeee!!!
Pitacu Savu da me pusti sa mu objasnim i da mi poveca ocenu.....Nadam se da ce htjeti...
Ufff majka mi se budi cujemo se sutra...

P.S. Jesam li ti rekla da mi je tata poruga??Znaci li to onda i da sam ja???


Tixi <3

Uhh...Nastavila je da spava....Tako da mogu nastavit sa pricom....Jesam li ti rekla da Ang ne odlazi?? Very Happy ...Neko kad bude citao ce reci: ,,Dobro jutro".....Ali kako tako vaznu vijest da zaboravim...!!!!
Mislim...pff....
Amy nisam odavno gledala...Ni Dajanu...E da bravo!!
Dosla Dajana prije neki dan na forumu i kako sam ja rekla da me Corny zlostavlja ona pocela da me vredjea...Mislim vredja u smislu: Dajana se sprema da ubije Tijanu....Tijana lazes..(i to sve bez smajlica)....Ajd' razumjela bih ja da je smajli stavila...Ali nidje smajlija.....I sigurno je to ozb mislila...Hej!!!Zemlja zove Dajanu!!
Pa ovo je forum boze moj!! Pff....Ja se ne ljutim...Ali ne treba ni ona tako da pise...Sto se mene tice ona slobodno moze....
Meni ne smeta...Iskreno...
Uff sad sam 8 na listi najboljih poslanika!!!
Na prosli forum na koji sam bila mislim da je to ovaj [You must be registered and logged in to see this link.] ......Bila samnajbolji poslanik...Ali se forum naravno raspao...I tako...Da ne duzim....
Cujemo se sutra....Joj vidi tamo i dalje stoji da sam najbolji poslanik... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy....Sto je super...


Tixi XD
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl25/100***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl30/16***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty3  (0/16)

***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Empty
PočaljiNaslov: Re: ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***   ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Icon_minitimePon Apr 26 2010, 10:52

Hi my sweet little heart!!! (Ako znam sto sam napisala ubij me)

Cao Leo.. lol!
Kao sto vidi ja sam po prvi put raspolozena dosla!
Salim se...Ako je neko uspio da me zasmije u protekluh nekoliko dana koji su za moj zivot bili pakao..Onad je to David Vector...Ahahahahahahahhahahahahaahah kakav lik!! e qq...Kako sam mu se ismijala juce....Na casu astronomije....ahahha ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** 92190
Kaze David juce na casu astronomije

]David:,,Otvorite knjige"
Ja:,,Ja nemam pojela mi sova"
David:,,Oces da ja slyterinu pojedem 5 poena??"
hahahahahahahha ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** 92190 ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** 92190
Tu sam bukvalno prsla od smijeha....

A qq(mozda vama nije smijesno ali meni je presmijesno)
Sledeca anegdotu....

David:,,Znaci..otvorili ste knjige...Ok.Idemo"
Ja:,,A gde idemo"
Davd:,,Idemo da pescanika da slyterinu oduzmemo 5 poena"

ahahahahhahah ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** 92190 ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** 92190

I oduzeo mi 5 poena...
idemo sad na 3 i poslednju anegdotu....

David:,,Zna li neko da mi kaze ime neke poznate komete"
Ja:,,Znam ja"
David:,,Da Tijana kazi"
Ja:,,Ima jedna...Sto ima dugacak rep...Zove se dugorepa milsim...."
David:,,Sreco oces da ja tebi produzim rep"


ahahahhahahahha ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** 92190 ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** 92190

To je bilo to sto se tice mog smijanja....


E znate sto ima novo!!!
Ja mislila da mi cale odlazi Sad...JER su to svi pricali na pljeskavici....Ali je on samo bannovan sa cata....Kao ja kad sam se "pokacila" sa Davidom....I veoma mi je drago sto tata ne ide....Nadam se da se moja majka nece udati za onoga Chrisa.... Grrr!!!

Writte soon(Ovo stalno pisu u pismima pa evo cu i ja ali ne znam sat znaci)

Tixi <3


Poslednji izmenio Tix Irvas Lestrange dana Ned Apr 14 2013, 01:27, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl25/100***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl30/16***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty3  (0/16)

***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Empty
PočaljiNaslov: Re: ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***   ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Icon_minitimePet Apr 30 2010, 18:15

Cao Leo....
Kao prvo ne znam da li bi trebala da ti se javljam uopste....
Jer si ljut...Secas se ovoga datuma: Pon Apr 26, 2010 10:52 am...Da..To je bio zadnji put kada sam ti pisala...a danas je 30 april...Izvini bila sam na operaciji(isprave)...U Sent Mungu...
I znas sta??Niko ali niko nije dosao da me vidi Sad...Nisam nikome vazna...Samo sam videla Davida Vectora (Valjda Ministra magije)...Ali je on bio da vidi nastavnicu BOMS-a naravno a ne mene......
Jos jednom izvini..
E da...Moja keva promijenila pasword...Sad ga ne znam i kompjuter mi je zabranjen do daljnjeg-a....Da da..Pricaj mi o tome...
Saznala sam sta znaci:Write soon...To znaci pisi uskoro...ali ti meni ne mozes da pises jer si nepismen....Ti i mozes samo da citas Razz...E kako sam luda...
Ja dosla sa operacije i znas sta??
Polen me ZAJE*AVA!!!
JBM TI POLEN!!!
Moja mama ce da se uda za onoga morona od Crissa...I ako zna da tata ne ide sa foruma... Sad...Ali shvatice ona dfa je on debil....Nadam se....hahahahahahhaahhahahahAHAHAH nE pitaj zasto se smijem...David je kriv za to....ahahahahhahahah..
E moj Leo..
Zar tb ne interesuje po cemu si odbio ime??? (po kome)
e PA AKO NISI ZNAO JA OBOZAVAM seriju charmed....I jedan glumac u seriji se zove Leo...I ti dobio ime Leo!!!
Nadam se da ti je jasno...



tvoja tixi <3
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl25/100***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl30/16***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty3  (0/16)

***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Empty
PočaljiNaslov: Re: ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***   ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Icon_minitimeSub Maj 08 2010, 17:27

Caos Leo...
Odavno ti nisam pisala...Pa zabranjen mi komp 2000 godina...O moj boze...Trebam deste puta da umrem i o5 necu dovoljno ziveti da "naplatim" kaznu...A ne znam ni koja je....
Kao sto vidis....tj i ja vidim potpis mi je smanjen i ostavljena mi je poruka:

"Potpis smanjen od strane Marije McLaggen. (Tijana, ovo mozes da sklonis iz potpisa kad vidis xD"

ahahahaha Ja sam se presmijala kada sam videla...E moja mama....Luda kao i uvek...
Na forumu nisma bila 100 godina i idem samo preko vikenda....Kad odem kod tate...
Cini mi se da na forumu nema nista novo...Mozda i ima...Ali kad nisam u toku kako cu ti reci....Dosadno kao i uvek....Mislim ima mnogo toga novog...

Jos prosle nedelje kada je dosao moj tata Petar McLaggen......Primijetila sam da mi se ne obraca ili da je ljut...Pojma nemam...
Naime kada je prije nedelju dana dosao na chta bilo je mnogo njih...Steff,Amy,Jane,Jass,David,Gloomy.....I tako....Mozda neki od njih nisu bili...E da nastavim...O se javio svima da rekao je "Cao" I to se podrazumeva svima....Ali je kasnije svima posebno:Caos Amy,Jane.... I tako....A ja kao neka budala 100000 puta rekla:Cao tata on nista....

E sad da se ne shvati pogresno...Nisam ja ljuta...Uopste....Ali jbt ispalo je kaod ase obracam ko zna kome...Ali sta cemo...On je danas meni na chatu rekao da ne moze svima posebno da se javlja.....Nego da kaze : "Cao" i da to vazi za sve.....
Nisma ljuta...mislim zasto bih bila...Jesam nervozna ali daleko od toga da sam ljuta....
Uff...
A sada na vedrije teme
Qpila mi baba starke(koje me zuljaju) a toliko sam se bila obradovalaaa....I sta cu sad....Znas kako kazu: "Poklonu se u zube ne gleda"...Broj nije mali...41...Mozda je kalup mali...Ma sta cu...Menis se svidjaju pa sad...Zuljaju li ili ne....


E pa moj Leo nadam se da se ne ljutis sto ti se nedelju dana nisam javljala....Imam opravdanje(uvek)...

Do skorog vidjenja Tixi <3
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl25/100***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl30/16***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty3  (0/16)

***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Empty
PočaljiNaslov: Re: ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***   ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Icon_minitimeSub Maj 08 2010, 23:41

[23:25:08] Ron Weasley : haha :p

[23:29:02] Tijana McLaggen-Fudge : dosta ti je grada\???

[23:29:06] Tijana McLaggen-Fudge : jaoo...

[23:29:16] Tijana McLaggen-Fudge : sad lazes

[23:29:20] Tijana McLaggen-Fudge : ali nema zeve

[23:29:26] Ron Weasley : tijana dali sti nagovorila ami da me to pita

[23:29:31] Ron Weasley : ?!

[23:29:34] Tijana McLaggen-Fudge : ne

[23:29:37] Tijana McLaggen-Fudge : bo\ze

[23:29:39] Tijana McLaggen-Fudge : qq

[23:29:44] Tijana McLaggen-Fudge : nismo se ni cule

[23:29:51] Ron Weasley : hm...ok

[23:30:17] Tijana McLaggen-Fudge : e lazljivce Razz

[23:30:49] Ron Weasley : rekao sam ti razlog

[23:30:57] Ron Weasley : zbog cega mislis da lazem?

[23:31:29] Tijana McLaggen-Fudge : pa lazes

[23:31:45] Ron Weasley : a sto mislis da lazem?

[23:32:56] Tijana McLaggen-Fudge : hey hey you you i could be your girlfriend

[23:33:05] Tijana McLaggen-Fudge : Hej petre

[23:33:08] Tijana McLaggen-Fudge : Ti filipe

[23:33:17] Tijana McLaggen-Fudge : Ne znam ni sta pricam

[23:33:32] Tijana McLaggen-Fudge : Pa sad kazes amy da si se zasitio grada

[23:33:34] Ron Weasley : ovo mi postaje tako cudno

[23:33:39] Tijana McLaggen-Fudge : znaci svaku nocn ides

[23:33:41] Ron Weasley : tako cudno....

[23:33:47] Tijana McLaggen-Fudge : ahhaha

[23:34:00] Tijana McLaggen-Fudge : ne pokusavaj da me nasmijes jer ti to ne uspijeva

[23:34:11] * Tijana McLaggen-Fudge prskava od msijeha ali da je ron ne vidi

[23:34:15] Ron Weasley : govorim iskreno

[23:34:21] Tijana McLaggen-Fudge : e imas li na racun

[23:34:22] Tijana McLaggen-Fudge : ??

[23:34:43] Ron Weasley : telefon sam trenuntno dao starijoj sestri

[23:34:50] Ron Weasley : vratice mi ga za nedelju dana

[23:34:54] Ron Weasley : Sad

[23:35:36] Tijana McLaggen-Fudge : aaa

[23:35:40] Tijana McLaggen-Fudge : ja sve poruke saljem

[23:35:42] Tijana McLaggen-Fudge : qqqqqq

[23:35:47] Tijana McLaggen-Fudge : i to LJUBAVNE

[23:35:50] Tijana McLaggen-Fudge : hahaha

[23:35:57] Ron Weasley : kome?

[23:36:31] Tijana McLaggen-Fudge : tebi

[23:36:35] Tijana McLaggen-Fudge : cus kome

[23:36:38] Tijana McLaggen-Fudge : kurci mome

[23:36:40] Tijana McLaggen-Fudge : hahahaha

[23:36:46] Ron Weasley : HAHAHAHAHAHAHA

[23:36:47] Tijana McLaggen-Fudge : kurcu**

[23:37:04] Ron Weasley : meni od tebe u poslednjih 4,5 dana nije nista stiglo

[23:37:05] Ron Weasley : Razz

[23:37:42] Tijana McLaggen-Fudge : a ja svaku noc saljem

[23:37:47] Tijana McLaggen-Fudge : rone kako si

[23:37:58] Tijana McLaggen-Fudge : I ZASTO LAZES DA TI JE SESTRA UZELA

[23:38:03] Tijana McLaggen-Fudge : O boze

[23:38:10] Ron Weasley : HAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAHAHAHHA

[23:38:17] Tijana McLaggen-Fudge : ispalim mog decka zbog tebe i tako mi vracas

[23:38:26] Tijana McLaggen-Fudge : Ostavim ga

[23:38:27] Ron Weasley : tijana

[23:38:29] Ron Weasley : ja....

[23:38:30] Tijana McLaggen-Fudge : Razmilsim

[23:38:41] Ron Weasley : zao mi je

[23:38:43] Tijana McLaggen-Fudge : Jao kako je onaj ron weasly zgodan

[23:38:49] Ron Weasley : ti prosto ne razumijes

[23:38:54] Tijana McLaggen-Fudge : moram da ga smuvam,

[23:38:56] Ron Weasley : ne shvatas

[23:38:59] Ron Weasley je se dekonektovao Sub Maj 08, 2010 11:38 pm

[23:39:01] Tijana McLaggen-Fudge : hahaha

[23:39:09] Tijana McLaggen-Fudge : ODE COEK

[23:39:18] Tijana McLaggen-Fudge : ahhahahahahaovo moram da kopitam

[23:39:23] Tijana McLaggen-Fudge : kompiram*

[23:39:30] Tijana McLaggen-Fudge : ide copy paste

[23:39:32] Tijana McLaggen-Fudge : ahhahahahas

[23:39:38] Tijana McLaggen-Fudge : POBEZE JADNIK

[23:40:53] Tijana McLaggen-Fudge : ahhahaha



AHAHAHHAHAHAH qq kako je pobegao....qq ahahahahahhahahah

Moram ovo u dnevnik da stavim
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl25/100***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl30/16***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty3  (0/16)

***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Empty
PočaljiNaslov: Re: ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***   ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Icon_minitimeČet Maj 20 2010, 14:11

E cao Leo....

Net mi je idalje zabranjen....I to na 3000000 godina...Zhao mi je sto ne mogu da budem sa forumasima....I sto ne mogu da budem na forum...Ne znam kako ali udjoh na face i na forum i to preko
lapa koji je majka zakljucala....Ja ga samo upalila i...ne znam....

SAMO DA POZDRAVIM SVE FORUMASE...SALJEM IM BIG KISSS Kissssssss ....VOLIM VAS!!

Samo neznam kako sam uspjela da udjem u lap top koji je zakljucan...Boze....Sto me bog voli...
I forumasi samo da znate da vas nisam NAPUSTILA!!
I AKO MI JE NET ZABRANJEN I NE MOGU DA BUDEM S VAMA....JA VAS NOSIM U SRCU Very Happy qq sta pisem Razz ...

Danas idemo kod tate pa se cujemo o5 u toku dana(nadam se)...

P.S. YEAH ME!!! Very Happy

Moja keva bezobrazna mi zabranila net...pff....Ali sta cemo....Kakav bot...uff....
Idem sad da igram kantere...Cujemo se...

tixi
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl25/100***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl30/16***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty3  (0/16)

***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Empty
PočaljiNaslov: Re: ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***   ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Icon_minitimePon Maj 31 2010, 12:15

Caos Leo!!!!

What's up!!!??

Mama zaboravila da stavi pasword na lap top...Pa ja dolsa malo...Necu ti puno pisati jer sam slomila prst pa ne mogu sa jednom rukom.. Very Happy.....
Kakva je situacija na forumu??
Odavno nisaaam bila....I to bas kad dodjem nikoga na cat nema....Jesi gledao Eurosong??
Moram tu temu da otvorim u brbljaonici....
Naj pjesma je bila od Njemacke,Moldavije,Kipra,Francuske i Srbije naravno!

Moj Miki je bio 13!!! Very Happy
To je stv supeeer......Inace vidim da je pocela HH....Nadam se da ce moja cera pobediti..
Ako je jos unutra... :DDDD

To je sve od mene za sad...


by:Tixi <3

P.S.-Udajem se za Alexandra Rybak-a <3 Corny slobodan si!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Lujka Lestrange
Slytherin 2nd year
Slytherin 2nd year
Lujka Lestrange


Broj poruka : 762

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl25/100***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl30/16***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty3  (0/16)

***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Empty
PočaljiNaslov: Re: ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***   ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Icon_minitimePon Maj 31 2010, 14:57

hhaha evo malko ti zvrljam po dnevniku....hihi evrovizija konza grcak i francuska najbolje msm nasa je vrh.....xD...



alex je moj mrs odbij bicarko...hahhahahahhaha
Nazad na vrh Ići dole
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl25/100***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl30/16***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty3  (0/16)

***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Empty
PočaljiNaslov: Re: ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***   ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Icon_minitimeUto Jun 01 2010, 21:10

e NIJE Luna alex je moj!!

I upoznacu ga za ljetnji raspust Very Happy (ozbiljno)
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Lujka Lestrange
Slytherin 2nd year
Slytherin 2nd year
Lujka Lestrange


Broj poruka : 762

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl25/100***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl30/16***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty3  (0/16)

***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Empty
PočaljiNaslov: Re: ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***   ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Icon_minitimeSre Jun 02 2010, 19:37

aaaaa ne zezaj....heheh idem stobom...kako?
Nazad na vrh Ići dole
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl25/100***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl30/16***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty3  (0/16)

***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Empty
PočaljiNaslov: Re: ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***   ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Icon_minitimeČet Jun 03 2010, 21:48

Moje tetke zive u Svedsku....Ali jedna ide u Norvesku kod decka koji me obozava!!
I poznaje Rybak-a! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl25/100***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl30/16***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty3  (0/16)

***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Empty
PočaljiNaslov: Re: ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***   ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Icon_minitimePet Jun 04 2010, 16:59

Haj Leo..

What's up? Very Happy Meni napokon ukinuta kazna...A jel znas zasto??
Zato sto sam dobila 5 iz Geosa!! Yeah me!

I sad mi keva dala net i kaze ona: Radi sta hoces..
A kazem ja:Super idem na forum!
A ona pizdi Very Happy.....I sad vise ne moram svakog vikenda kod tate da idem...Neko ce pomisliti da samo zbog toga idem kod tate ali nije...Uglavnom jeste...
A ja sam 100% sigurno da tebe zanima sta je sa mojim bivsim BFF...
E sad cu ti ispuniti zelju pa cu ti reci...

1)Postale su najgori djaci u odjeljenje
2)Cijelo odjeljenje ih mrzi
3)One su Irvasi

hahahah znam da je ovo 3 glupo...ali mi je to postala uzrecica...I u pozitivnom i u negativnom smislu.. Very Happy

Znas da su one pocele da mi se rugaju....Naime ja se ludacki smijem...Pa sta??Ko su one?? IRVASI JEDNI!
onE meni da kazu...boze...

Tek sada vidim na sta sam ja bacila 5 godina...dRUzeci se s' pogresnim osobama...Uzas...Sada napokon imam prave drugare i svi su mrtvi srecni i zadovoljni (except my former BFF)-----> Ovo sam sa google translate Very Happy Nadam se da je dobro Very Happy


by:Tixi

Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Lujka Lestrange
Slytherin 2nd year
Slytherin 2nd year
Lujka Lestrange


Broj poruka : 762

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl25/100***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl30/16***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty3  (0/16)

***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Empty
PočaljiNaslov: Re: ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***   ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Icon_minitimePon Jun 07 2010, 15:12

to tiki kraljino bicara hahaha....sry sto ti skrabam al evo ti moja moralna podrska.. <3
Nazad na vrh Ići dole
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl25/100***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barl30/16***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Barempty3  (0/16)

***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Empty
PočaljiNaslov: Re: ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***   ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Icon_minitimePon Jun 07 2010, 21:42

Ma nista <3 Slobodno...Kad se ne mozemo naci na chat...Ovako je bolje :***
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Sponsored content





***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Empty
PočaljiNaslov: Re: ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***   ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HOGVORTS :: Dnevnici-
Skoči na: