HOGVORTS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOGVORTS

Something weird is going on? Isn't that our school motto?
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 "Hey did you just.." "No." "But you just.." "Nope." "But I saw you.." "No."

Ići dole 
AutorPoruka
Laurence McLaggen
Profesor Zmajologije
Profesor Zmajologije
Laurence McLaggen


Broj poruka : 260

Novčanik
Galeona u novčaniku:
"Hey did you just.." "No." "But you just.." "Nope." "But I saw you.." "No." Barl25/100"Hey did you just.." "No." "But you just.." "Nope." "But I saw you.." "No." Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
"Hey did you just.." "No." "But you just.." "Nope." "But I saw you.." "No." Barl30/16"Hey did you just.." "No." "But you just.." "Nope." "But I saw you.." "No." Barempty3  (0/16)

"Hey did you just.." "No." "But you just.." "Nope." "But I saw you.." "No." Empty
PočaljiNaslov: "Hey did you just.." "No." "But you just.." "Nope." "But I saw you.." "No."   "Hey did you just.." "No." "But you just.." "Nope." "But I saw you.." "No." Icon_minitimePon Okt 11 2010, 22:47

Ovo je moj ne-carobnjacki dnevnik,ondnosno ne dnevnik o mom zivotu i takvim sranjima..

Danas bi pisao o glupostima koje ljudi pisu po dnevnicima ovde..Gube se!

Izdvojio bih moga druga Rona:

Citat :
Sawa rece:,,Vidis imaju glasine da osoba koja je ubila profesoricu Sinistru,oce da ubije tebe,tako da ce te motriti profesori da ti se nesto ne bi dogodilo,,
Ja rekoh:,,Aha dobro (mada mi se to da me profesori ,,motre,, nije svidjelo)znao sam da Sawa izbjegava da kaze da je ta osoba mozda ubila moju porodicu i prijatelje Vizlijeve,,
Upitao sam:,,Da li je tacno da je ta osoba na Hogvortsu,,?
Direktor:,,Moguce,,
Ja:,,Osoba koja je pobila moju porodicu,,
Direktor oprezno rece:,,Da,,
Uhvatio me bijes na tu mogucnost da je ta osoba pobila moju porodicu Vizlijeve.Osjecao sam se kao da mi stomak gori (takav osjecaj mi se pojavio samo jednom,i to na dan kad je ubica pobila moju porodicu)

Dečko... NE SERI!

Ispade da je Hari Poter!Ali bukvalno!Presrao ga je ko Skillet!A,kada smo kod Skileta,zna li neko šta o njemu?Jel' živ!?

Izdvojio bi sledeće:

Citat :
Danas je moj najgori dan u celom zivotu... Cele noci sam gledao dole niz kule misleci neke stvari koje ne bi trebalo.... Sta da sam se nekako okliznuo i pao? Posle bi otisao u pakao... Ionako raj ne postoji...

Ceo dan sam izbegavao casove...Nekako sam uspeo svakog izbeci...Nisam bio da rucam...Uopste nisam bio gladan danas. Najvaznija je bila stvar da svakog izbegavam...I kad bi nekog sreo... Pa... Oni nek vam kazu...
Jedna stvar celog dana mi je bila po glavi... Samouboistvo...
Neki su pokusali da mi skrenu misli ali... bezuspesno...

Da,često je pomišljao na ovo...Ali,kenja..Mislim,ostavi ga devojka(Tijana),on bi se odmah ubio...Bio je zaljubljen,iako je nikad u životu nije sreo!?Ma,dajte...

O Milanu ne treba puno reći..Dnevnik mu je po 1,2 a nekad(kad se potrudi) čak i 3 rečenice..Za svaku pohvalu...Da ne komentarišem njegovo komentarisanje ostalih dnevnika..Sad ću vam dati jedan primer,u koga pominjemo i Lea:


Leo:

Citat :
Pre nekoliko godina sam čuo za Hogvorts,dolazio sam par puta,ali uvek sam ga napuštao...Pre nekoliko dana opet sam se vratio,rešen da ostanem...nisu me prepoznali,morao sam sve ispočetka....i ponovo se obreo danas u Grifindoru,mom bivšem i jedinom domu...

Toliko za danas

Milan:

Citat :
hahhaha...tuzno...xD


Šta bre koje pičke mat****e?!Nepotreban spam,a i komentar je toliko sranje da je jednostavno sranje.

Njegova najgluplja stranica u svome denvniku:

Citat :
Spijuniarm je..xD

Pa dal' si normalana?!


Miloš:

Citat :
ooook ovako....
danas sam otkrio da se svi na pljeskavici bave jednim veoma atraktivnim sportom...karate?neee...fuca?neee...BICARENJE!
jako zanimljiva igra,kao imas svoj bic,koji podjesca na pe*is veoma (i mean,the way they talk bout it)i njima se mlate po guzici i p**ki (i mean,the way they say it)...svi igraci se zovu bicari,i tacnije,u igri ucestuju svi sa chata,jer nikad ne znas ko ce iduci da se bicari!

inace,osim toga,smaram sebe i druge,kao i obicno..... :marylin: ....i totalno zloupotrebljavam izbor smajlija...

Šta god da napišem,pokvariću -.-

Želeo bih da pohvalim neke dnevnike.Made in China,Rearview,Stop looking - Start seeing :Odlični su pogvale Mari,Gati i Stefu...

Sada odoh,stigao sam sa maturske,treba tagovati 150 slika Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Laurence McLaggen
Profesor Zmajologije
Profesor Zmajologije
Laurence McLaggen


Broj poruka : 260

Novčanik
Galeona u novčaniku:
"Hey did you just.." "No." "But you just.." "Nope." "But I saw you.." "No." Barl25/100"Hey did you just.." "No." "But you just.." "Nope." "But I saw you.." "No." Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
"Hey did you just.." "No." "But you just.." "Nope." "But I saw you.." "No." Barl30/16"Hey did you just.." "No." "But you just.." "Nope." "But I saw you.." "No." Barempty3  (0/16)

"Hey did you just.." "No." "But you just.." "Nope." "But I saw you.." "No." Empty
PočaljiNaslov: Re: "Hey did you just.." "No." "But you just.." "Nope." "But I saw you.." "No."   "Hey did you just.." "No." "But you just.." "Nope." "But I saw you.." "No." Icon_minitimeUto Okt 12 2010, 16:34

Evo me opet..Danas sam citao dnevnike sa pricama ostalih..Posebno mi se dopao Jane-in(Nije zbog Goodbye my lover,moje omiljnene pesme...mozda malo)...

Citiram:

Citat :
Bila sam sama. A netko mi je trebao. Srce mi se paralo na tisuću komada, i opet tako iznova. Ne znam koliko sam sjedila tu ispod pulta na ogromnom vunenom tepihu, ali sam čula da netko vrti ključ u bravi. Trznula sam se na pomisao da je to on, ali zaustavila me je bol u srcu. Nije se vraćao. Znala sam to dobro. Srce me nije izdalo, jer sam čula Gloomyev glas u daljini kako veselo pjevuši. Da sam se našla u drugoj situaciji, vjerojatno bih se nasmijala, ali ništa mi više nije dopuštalo da to učinim. Kad sam vidjela njegov lik, od srca sam se željena nasmijati, jer uvijek kad njega vidim, bude mi lakše. Mislim da me nikada nije vidio tužnu i depresivnu. Kad je i on mene ugledao, bio je zapanjen. Sigurno sam bila koma. Jedva sam se pridigla na noge kad je on pošao prema meni. Bacila sam mu se u zagrljaj ispuštajući novi val suza. Noge su me izdale, pa smo se našli na podu. "Ajoj Jane, srce, bit će sve uredu. Ne brini se. Bit će sve dobro." Nastavio mi je mrmljati u kosu uzimajući mi pismo iz oslabljelih ruku. Nije me trebao pitati šta mi je. Znao je dobro. Tresla sam se još uvijek sjedeći na podu, grleći svog najboljeg prijatelja, koji mi je uvijek bio rame za plakanje, iako to nisam nikada trebala. Sve do sada. "Oti-ti-tišaaao j-j-je" promucala sam. Ne znam kako sam smogla snage da išta kažem, ali mi je i za te dvije riječi trebalo dugo vremena. "Znam dušo, znam. Bit ćeš ti dobro. Ne boj se. Bit ćeš dobro. Imaš mene. Imaš Amy. Bit ćeš dobro."

TO JE DNEVNIK!A,ne:oce da me ubiju,pobili su mi kevu i caleta,ja sam Hari Poter...Najbolji dnevnik..Nije presran,ali ima sve sto dnevnik treba da ima,ukljucujuci dramu,ljubav,romansu i te stvari..

EDIT:

Jos jedna stvar koja mi je zanimljiva je ovo:Prosto providna deca...Ne verujem da se ovo desilo:


Citat :
[16:51:01] @ Laurence McLaggen : Miley?
[16:51:05] @ Laurence McLaggen : Nova?
[16:51:06] Miley Darring : aha
[16:51:16] @ Pipilota Lupin : napokon sam popravila komp
[16:51:18] @ Pipilota Lupin : wiii xD
[16:51:28] @ Laurence McLaggen : Ma,nisi neko ima dupli account -.-
[16:51:43] Miley Darring : idem cao
[16:51:45] Miley Darring je se dekonektovao Sub Sep 25, 2010 4:51 pm
[16:51:51] @ Pipilota Lupin : O.o
[16:51:53] @ Laurence McLaggen : Ode cim sam je provalio xD
[16:51:57] @ Pipilota Lupin : kakav dupi account??
[16:52:11] @ Laurence McLaggen : Pa lazan account,2 accounta

Sta ko*i kurac?!Da li je moguce..Fokusirajte se na ragovor izmedju mene i Miley(Zanemarite sti Pipi ne zna sta je dupli account..Salim se Very Happy )...Nemam vise reci za ovo...Prosto je za -.-

EDIT 2:
Zeleo bih da dokazem koliko su neki ljudi glupi:

Citat :
[21:00:10] @ Laurence McLaggen : TWOJA PRAWA LJUBAW CE TE POZWATI ZA 5 MIN IL TI POSLATI PORUKU ZACARAN SI ........U PONOC CE TWOJA LJUBAW DA SWATI DA JOJ SE SWIDJAS NES LIJEPO CESE DESITI U 01:42h MA GDJE DA BUDES....SPREMI SE ZA NAJWECI SOK SWOG ZIWOTA AKO PREKINES LANAC IMACES WELIKIH PROBLEMA U NAJWAZNIJEM TRENUTKUZIWOTA POSALJI OWO 15 LJUDI ZA 15 MINUTA,NEPREKIDA Moj Broj je :0645684387
[21:00:14] @ Laurence McLaggen : Ne verujem
[21:00:26] @ Laurence McLaggen : Ovo sam upravo nalepio simpatiji o.O

Glupost ovog mladog deckica prevazilazi sve mere!

Ne mogu pisati duze,samo jos ovo:

Citat :
[23:36:30] @ Gloomy Hilton : Nadja, izvini, kome sve to pričaš?
[23:36:56] Nadja McLaggen : omojoj drugarici
[23:37:06] Nadja McLaggen : majke mi je jednom se zvalila sa svojom rukom
[23:37:10] @ Gloomy Hilton : Mi ovde pričamo o dečku koji je izvadio polni organ iz gaća pred svima, a ti sama sa sobom vodiš razgovor.
[23:37:52] Nadja McLaggen : mislim da mi nisu cak ni puzevi i gliste fuuuuj od kada sam to videla
[23:37:56] @ Gloomy Hilton : Nezanimljiva si, Nadja.

Gloomy majstore Very Happy

Au revoir,
LM
Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Laurence McLaggen
Profesor Zmajologije
Profesor Zmajologije
Laurence McLaggen


Broj poruka : 260

Novčanik
Galeona u novčaniku:
"Hey did you just.." "No." "But you just.." "Nope." "But I saw you.." "No." Barl25/100"Hey did you just.." "No." "But you just.." "Nope." "But I saw you.." "No." Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
"Hey did you just.." "No." "But you just.." "Nope." "But I saw you.." "No." Barl30/16"Hey did you just.." "No." "But you just.." "Nope." "But I saw you.." "No." Barempty3  (0/16)

"Hey did you just.." "No." "But you just.." "Nope." "But I saw you.." "No." Empty
PočaljiNaslov: Re: "Hey did you just.." "No." "But you just.." "Nope." "But I saw you.." "No."   "Hey did you just.." "No." "But you just.." "Nope." "But I saw you.." "No." Icon_minitimePet Okt 15 2010, 17:29

Pa,aktuelna je mala rasprava izmedju Petra i Gloomija,i slicnih stvari,pa da i ja iskazem svoje misljenje...

1.Sa mnogim stvarima se ne slazem u Bibliji,iako sam vernik...

Prvo:SVI LJUDI SU NASTAlI OD ADAMA I EVE...

Kako je to moguce?!Naucno je dokazano da je covek nastao od svog primatskog pretka...Nauka i nasa religija se ne poklapaju!Po Bibliji,svi ljudi su nastali od Adama i Eve...Ali Adama i Evu stvorio je Bog,iako su naucnici dokazali da nije..I onda bi svako bio rod svakome,jer bi nam Adam i Eva svima bili pra-pra-pra-pra-pra-pra...baka i deka!

Drugo:Smak sveta-Apokalipsa

Jako aktuelna tema sada!Znam da se sada malo udaljavam ali nema veze...Po Crkvi,3 godinepre Smaka sveta,celom zemljom ce vladati neko,koga ce svi pratiti,osoba muslimanskog porekla...
Ali,prema drevnim indijanskim narodima,smak sveta:Decembar 2012!2012-3=2009.2009 je prosla,i jos jednom nauka i religija se ne poklapaju

Trece:Da ne pricamo o verovanjima da je Zemlja ploca,i da se sve planete vrte oko nje!Crkva je zbog naucnih dokaza ubijala ljude!

2.Crkva ne podrzava homoseksualnost!

Bog je kaznio gradove Sodom i Gomor zbog homeseksualnosti,to pise u samoj Bibliji!HOMOSEKSUALNOST JE GREH!BOLEST!

3.Moj licni stav:

Gejeve mrzim,i smatram da je to bolest(Lezbejke mi ne smetaju Razz)..Ali ukoliko to ne iskazuju javno nekim paradama,OK mi je...Naravno podrzavam Образ и 1389.Drago mi je kada god se u svetu razbije neka parada!"Parada ponosa",malo sutra!Ovo je parada ponosa:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nemam nista licno protiv Gloomija i njegovih stavova.Gloomy care <3

Sledeci put cu pisati o spaljivanju ambasade Amerike i nemirima u Djenovi,kao i o nekim navijackim opredeljenjima i huliganima,koje cesto podrzavam...

Do tada, Laurence McLaggen
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





"Hey did you just.." "No." "But you just.." "Nope." "But I saw you.." "No." Empty
PočaljiNaslov: Re: "Hey did you just.." "No." "But you just.." "Nope." "But I saw you.." "No."   "Hey did you just.." "No." "But you just.." "Nope." "But I saw you.." "No." Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
"Hey did you just.." "No." "But you just.." "Nope." "But I saw you.." "No."
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HOGVORTS :: Dnevnici-
Skoči na: