HOGVORTS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOGVORTS

Something weird is going on? Isn't that our school motto?
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 ~Ispovesti Marije Potter~ <3

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Marija Potter
Gryffindor 2nd year
Gryffindor 2nd year
Marija Potter


Broj poruka : 109

Novčanik
Galeona u novčaniku:
~Ispovesti Marije Potter~ <3 Barl25/100~Ispovesti Marije Potter~ <3 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
~Ispovesti Marije Potter~ <3 Barl30/16~Ispovesti Marije Potter~ <3 Barempty3  (0/16)

~Ispovesti Marije Potter~ <3 Empty
PočaljiNaslov: ~Ispovesti Marije Potter~ <3   ~Ispovesti Marije Potter~ <3 Icon_minitimeSre Okt 06 2010, 18:58

Smile
Nazad na vrh Ići dole
Marija Potter
Gryffindor 2nd year
Gryffindor 2nd year
Marija Potter


Broj poruka : 109

Novčanik
Galeona u novčaniku:
~Ispovesti Marije Potter~ <3 Barl25/100~Ispovesti Marije Potter~ <3 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
~Ispovesti Marije Potter~ <3 Barl30/16~Ispovesti Marije Potter~ <3 Barempty3  (0/16)

~Ispovesti Marije Potter~ <3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Ispovesti Marije Potter~ <3   ~Ispovesti Marije Potter~ <3 Icon_minitimeSre Okt 06 2010, 19:22

heyyyy! dobro dosli u moj dnevnik ja sam MArija Potter! Gryffindorka!
Pre svega malo da me upoznate... Druga sam godina i ne podosim napitke i ponekad herblogiju! a volim istoriju magije i cini povremeno! 96 sam godiste...
Volim zivotinje,my frineds,HG,srbiju!,mamu i tatu O:),mog zeku,da citam,da idem,napolje ii takoo... Smile
ne volim:napaljene osobe,iskomplesirane,dvolicnost,slihtanje..xD i takoo ne volim takodje vakcine,bolnice :S
Nazad na vrh Ići dole
Marija Potter
Gryffindor 2nd year
Gryffindor 2nd year
Marija Potter


Broj poruka : 109

Novčanik
Galeona u novčaniku:
~Ispovesti Marije Potter~ <3 Barl25/100~Ispovesti Marije Potter~ <3 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
~Ispovesti Marije Potter~ <3 Barl30/16~Ispovesti Marije Potter~ <3 Barempty3  (0/16)

~Ispovesti Marije Potter~ <3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Ispovesti Marije Potter~ <3   ~Ispovesti Marije Potter~ <3 Icon_minitimeSre Okt 06 2010, 19:28

Volim sve na forumu nekako su extra i kao da smo mala porodica ^^ xD
Malo ste istice Natally Umbrigde verovatno zato sto sam se bas zgotivila sa njom i nkako j opustena.. Ima nekih koji me malo nerviraju ali necemo sada o tome Smile

Drago mi je sto sam upala bas u Gryffindor jer volim ovu kucu a i najbolji smo,realno.. bar u kucnim poenima...
Ponekad me UZASNo mzi da radim domaci neki,pa to malo zaobidjem npr sastave zivi smor -.- pre svega zato sto retko kad nemam inspiraciju..

A da zaboravila sam da kazem da OBOZAVAM da crtam i vozim bajs! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Marija Potter
Gryffindor 2nd year
Gryffindor 2nd year
Marija Potter


Broj poruka : 109

Novčanik
Galeona u novčaniku:
~Ispovesti Marije Potter~ <3 Barl25/100~Ispovesti Marije Potter~ <3 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
~Ispovesti Marije Potter~ <3 Barl30/16~Ispovesti Marije Potter~ <3 Barempty3  (0/16)

~Ispovesti Marije Potter~ <3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Ispovesti Marije Potter~ <3   ~Ispovesti Marije Potter~ <3 Icon_minitimeSre Okt 06 2010, 19:29

Volela bih da zavrsim Hogvorts i da budem profeskr nekog predmeta,ali samo polakooo.. ^^ Npr astronomije ili istorije magije...
Nazad na vrh Ići dole
Marija Potter
Gryffindor 2nd year
Gryffindor 2nd year
Marija Potter


Broj poruka : 109

Novčanik
Galeona u novčaniku:
~Ispovesti Marije Potter~ <3 Barl25/100~Ispovesti Marije Potter~ <3 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
~Ispovesti Marije Potter~ <3 Barl30/16~Ispovesti Marije Potter~ <3 Barempty3  (0/16)

~Ispovesti Marije Potter~ <3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Ispovesti Marije Potter~ <3   ~Ispovesti Marije Potter~ <3 Icon_minitimeSre Okt 06 2010, 19:34

Sto se flmova tice volim Twilight sagu,Harry Potter,Lajanje na zvezde,Titanik... Sve sto je zanimljivo!Volim naucnu fantastiku,NE VOLIM HORORE! u zivotu sam pogledala 3 i to me je jedva naterala Jovana Halliwell... A to su: Strah u ulici brestova (NAJGORI FILM!!!) Kad stranac pozove(uzasaaaaan) i fotograf... Blago onima koji vole horer,alii ja NE

Nazad na vrh Ići dole
Marija Potter
Gryffindor 2nd year
Gryffindor 2nd year
Marija Potter


Broj poruka : 109

Novčanik
Galeona u novčaniku:
~Ispovesti Marije Potter~ <3 Barl25/100~Ispovesti Marije Potter~ <3 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
~Ispovesti Marije Potter~ <3 Barl30/16~Ispovesti Marije Potter~ <3 Barempty3  (0/16)

~Ispovesti Marije Potter~ <3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Ispovesti Marije Potter~ <3   ~Ispovesti Marije Potter~ <3 Icon_minitimeSre Okt 06 2010, 23:11

nisam vam rekla da pisem za cepidlaku!^^ Ahh do je tako divno tracevii Smile MBP Wink ...Inspiracije lete ko ludee!! msm mooozda za koju godinu budem nova RITA!! Bilo bi ql! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Marija Potter
Gryffindor 2nd year
Gryffindor 2nd year
Marija Potter


Broj poruka : 109

Novčanik
Galeona u novčaniku:
~Ispovesti Marije Potter~ <3 Barl25/100~Ispovesti Marije Potter~ <3 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
~Ispovesti Marije Potter~ <3 Barl30/16~Ispovesti Marije Potter~ <3 Barempty3  (0/16)

~Ispovesti Marije Potter~ <3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Ispovesti Marije Potter~ <3   ~Ispovesti Marije Potter~ <3 Icon_minitimeSre Okt 06 2010, 23:20

DA setila sam se imam nesto da vam kazem iz privatnog zivotaa! Jeste da nije dozvoljeno,al jbg

Ja i Dennis Halliwell smo trebali da se upoznamo jer je on dolaio na exqrziju u bg! i nista dogovorili sse mi da se nadjemo u knezu i ono posle skole jurim ja na 23 da ne zakasnim sa mojom drugaricom jovanom(HALLIWELL) i otisle mi tao oblise ceo knez i kalmegdan od njega ni trag ni glas!
aa koliko smo pametne ja sam zaboravila moj phon kod kuce i tamo njegov br! pre svega sto smo se uzasno iscimale me je jako iznerviralo,a sa druge strane zao mi je sto ga nisam videla Sad(
aaaali bice valjda drugih prilika... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Natally Umbridge
Gryffindor 2nd year
Gryffindor 2nd year
Natally Umbridge


Broj poruka : 733

Novčanik
Galeona u novčaniku:
~Ispovesti Marije Potter~ <3 Barl25/100~Ispovesti Marije Potter~ <3 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
~Ispovesti Marije Potter~ <3 Barl30/16~Ispovesti Marije Potter~ <3 Barempty3  (0/16)

~Ispovesti Marije Potter~ <3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Ispovesti Marije Potter~ <3   ~Ispovesti Marije Potter~ <3 Icon_minitimeSub Okt 09 2010, 10:22

E Maki, sorry sto ti svrljam po dnevniku. xD Ja sam tek sad videla sta si napisala o meni. <3 <3 <3
Nazad na vrh Ići dole
Marija Potter
Gryffindor 2nd year
Gryffindor 2nd year
Marija Potter


Broj poruka : 109

Novčanik
Galeona u novčaniku:
~Ispovesti Marije Potter~ <3 Barl25/100~Ispovesti Marije Potter~ <3 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
~Ispovesti Marije Potter~ <3 Barl30/16~Ispovesti Marije Potter~ <3 Barempty3  (0/16)

~Ispovesti Marije Potter~ <3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Ispovesti Marije Potter~ <3   ~Ispovesti Marije Potter~ <3 Icon_minitimeNed Okt 10 2010, 18:32

xixiix paa ma pusteno slobodno svi zvrljajte i skuplajte postove ^^
aa to nmvz Very Happy realno ^_^
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





~Ispovesti Marije Potter~ <3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Ispovesti Marije Potter~ <3   ~Ispovesti Marije Potter~ <3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
~Ispovesti Marije Potter~ <3
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Harry Potter i Red Fenixa
» Harry Potter i polukrvni princ
» Harry Potter i relikvije smrti
» Harry Potter i dvorana tajni
» Harry Potter i zatvorenik iz Askabana

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HOGVORTS :: Dnevnici-
Skoči na: