HOGVORTS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOGVORTS

Something weird is going on? Isn't that our school motto?
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 RPG: Music Academy

Ići dole 
+9
Gloomy Hilton
Petar McLaggen
Jessie L. Slytherin
Jessica McLaggen-Fudge
Sookie Stackhouse
Milan Lupin
Laurence McLaggen
Penssi Perkinson
Iris Jane Mayflower
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 18 ... 32  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




RPG: Music Academy - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 4 Icon_minitimeUto Avg 24 2010, 07:54

Posto sam u skolu dosao medju prvima, a naravno nije bilo nikog bas iz mog "novog odeljenja", resih da prosetam malo po okolini. Usput svratih u pekaru i pojedoh djevrek (XD)...

Kada sam se vratio u ucionicu...(1B, na spratu levo, druga desno) ona vise nije bila tako prazna...stavise bila je krcata...

Udjoh unutra i rekoh "Cao svima"...glasno da bi me culi, ali ne nesto preterano...nisam hteo da budem seljober... primetih da je dosta njih pogledalo u mene ... a zatim krenuh ka predzadnjoj klupi u srednjem redu, gde sam vec ostavio stvari. To je po meni bila najbolja klupa...sa svake strane imas nekoga, a to uglavnom nisu streberi...sto znaci...puno traceva...a to je bilo odlicno


(OOC: U jbt al ste se raspisali)


Poslednji izmenio Steffan Ravenclaw dana Uto Avg 24 2010, 10:32, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Petar McLaggen
Profesor Napitaka
Profesor Napitaka
Petar McLaggen


Broj poruka : 1346

Novčanik
Galeona u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 4 Barl25/100RPG: Music Academy - Page 4 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 4 Barl30/16RPG: Music Academy - Page 4 Barempty3  (0/16)

RPG: Music Academy - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 4 Icon_minitimeUto Avg 24 2010, 10:25

Ušao sam u učionicu u svom stilu, polagano i gotovo poslednji. Stao na vratima i bacio pogled, većina njih bili su jadnici, koji su srećom upali u školu. Naravno, tu je bila Alex. Polagano sam otišao do njene klupe (privlačeći sve poglede) i seo pored nje.
-Ćao sestrice, ne kasnim?
Nazad na vrh Ići dole
Penssi Perkinson
Profesor OOMV
Profesor OOMV
Penssi Perkinson


Broj poruka : 468

Novčanik
Galeona u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 4 Barl25/100RPG: Music Academy - Page 4 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 4 Barl30/16RPG: Music Academy - Page 4 Barempty3  (0/16)

RPG: Music Academy - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 4 Icon_minitimeUto Avg 24 2010, 11:15

`Oh evo ga i Smith senior` rekoh sarkasticno i odmahnuh glavom
`Sta je, da neces mozda da nas bijes,a?`
Nazad na vrh Ići dole
http://draco-malfoy-srbija.forumotion.com
Gost
Gost




RPG: Music Academy - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 4 Icon_minitimeUto Avg 24 2010, 11:29

Cim sam cuo "bijes" balon od zvake mi je pukao. Okrenuh se ka crvenokosoj devojci koja je upravo to dobacila ovom decku koji je upravo dosao. Ocigledno su se poznavali od pre... ali ne u dobrom smislu... Kada je ovaj produzio pravo, ustadoh i sedoh na klupu (sto) za kojim je sedela "crvenokosa"

"Cao, ja sam Jacob" rekoh i pruzih joj ruku "za prijatelje Jake..."

Znao sam da je to tako klise pozdravljanje ali mi mozak nije najbolje funkcionisao ujutru.

Na prvi pogled mi se svidelo odeljenje...izgledalo je kao da ce ovde biti dosta radnje...i dosta traceva...
Nazad na vrh Ići dole
Penssi Perkinson
Profesor OOMV
Profesor OOMV
Penssi Perkinson


Broj poruka : 468

Novčanik
Galeona u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 4 Barl25/100RPG: Music Academy - Page 4 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 4 Barl30/16RPG: Music Academy - Page 4 Barempty3  (0/16)

RPG: Music Academy - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 4 Icon_minitimeUto Avg 24 2010, 11:40

`Ja sam Megan, Meg za prijateljee` Rekoh i namignuh mu
`Pa, kako si upao ovde?` upitah
Nazad na vrh Ići dole
http://draco-malfoy-srbija.forumotion.com
Gost
Gost




RPG: Music Academy - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 4 Icon_minitimeUto Avg 24 2010, 11:46

"Pretpostavimo na isti nacin kao i ti" rekoh i namignuh joj nazad...

"Nego, nisam mogao a da ne primetim da se bas ne slazes sa ovom plavusom..." rekoh pokusavajuci da ne zvucim bas previse zainteresovano "jel bi mi objasnila zasto je to tako?"
Nazad na vrh Ići dole
Penssi Perkinson
Profesor OOMV
Profesor OOMV
Penssi Perkinson


Broj poruka : 468

Novčanik
Galeona u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 4 Barl25/100RPG: Music Academy - Page 4 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 4 Barl30/16RPG: Music Academy - Page 4 Barempty3  (0/16)

RPG: Music Academy - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 4 Icon_minitimeUto Avg 24 2010, 11:52

`Ma duga prica` rekoh `ta devojka se trudi da mi unisti zivot ali to nece uspeti ovaj put`
Nazad na vrh Ići dole
http://draco-malfoy-srbija.forumotion.com
Gost
Gost




RPG: Music Academy - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 4 Icon_minitimeUto Avg 24 2010, 11:57

"Kontam... pa ako ti nekad zatrebam, znas gde da me nadjes" rekoh "U stvari ne znas... da ti meni ipak das svoj broj" rekoh i nasmesih se
Nazad na vrh Ići dole
Penssi Perkinson
Profesor OOMV
Profesor OOMV
Penssi Perkinson


Broj poruka : 468

Novčanik
Galeona u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 4 Barl25/100RPG: Music Academy - Page 4 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 4 Barl30/16RPG: Music Academy - Page 4 Barempty3  (0/16)

RPG: Music Academy - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 4 Icon_minitimeUto Avg 24 2010, 12:01

`Ne dajem broj nepoznatima` rekoh i nasmejah se.. `daj ti meni tvoj, zvacu te`
Nazad na vrh Ići dole
http://draco-malfoy-srbija.forumotion.com
Gost
Gost




RPG: Music Academy - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 4 Icon_minitimeUto Avg 24 2010, 12:07

Izvadih jedan list papira i poceh brzo da prelazim prstom preko njega...

"Mhm...ovaj je slobodan" rekoh zamisljeno a onda se sa osmehom okrenuh prema Megan " 077/281 - 19 -96"

"Mislim da bi sve svoje probleme s njom mogla da resis kada bi tvoj bend pobedio njen" rekoh prodorno gledajuci u plavusu "imas bend...zar ne?"
Nazad na vrh Ići dole
Penssi Perkinson
Profesor OOMV
Profesor OOMV
Penssi Perkinson


Broj poruka : 468

Novčanik
Galeona u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 4 Barl25/100RPG: Music Academy - Page 4 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 4 Barl30/16RPG: Music Academy - Page 4 Barempty3  (0/16)

RPG: Music Academy - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 4 Icon_minitimeUto Avg 24 2010, 12:09

`Hm pa ne znam...Mitch me je pozvao na probu sutra..Ako upadnem imam bend` Rekoh zbunjeno
Nazad na vrh Ići dole
http://draco-malfoy-srbija.forumotion.com
Jessie L. Slytherin
Slytherin Head
Slytherin Head
Jessie L. Slytherin


Broj poruka : 838

Novčanik
Galeona u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 4 Barl25/100RPG: Music Academy - Page 4 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 4 Barl30/16RPG: Music Academy - Page 4 Barempty3  (0/16)

RPG: Music Academy - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 4 Icon_minitimeUto Avg 24 2010, 12:11

-Sedoh u zadnju klupu u srednjem redu, pored mog brata.
,,Ubicu je"Rekoh to tiho pomislivsi na Megan.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




RPG: Music Academy - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 4 Icon_minitimeUto Avg 24 2010, 12:12

"Video sam nalepnicu na skolskoj tabli" rekoh "Mada neko stvarno mora da ih nauci da prave dobre flajere...ovako se niko nece prijaviti"

"Prijavicu se I ja, za pevaca i klavijaturistu, valjda ce me za nesto primiti" rekoh i nasmesih se "Onda bi mogao da ti pomognem"
Nazad na vrh Ići dole
Penssi Perkinson
Profesor OOMV
Profesor OOMV
Penssi Perkinson


Broj poruka : 468

Novčanik
Galeona u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 4 Barl25/100RPG: Music Academy - Page 4 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 4 Barl30/16RPG: Music Academy - Page 4 Barempty3  (0/16)

RPG: Music Academy - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 4 Icon_minitimeUto Avg 24 2010, 12:18

`Dogovoreno!` uzviknuh
Dosetala sam do smithove i rekla..
`smithova kao sto vidis, mene vise vole nego tebe. mogla bi da prestanes da se trudis..`
Nazad na vrh Ići dole
http://draco-malfoy-srbija.forumotion.com
Gost
Gost




RPG: Music Academy - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 4 Icon_minitimeUto Avg 24 2010, 12:19

Vratih se na svoje mesto... Iza mene su sedeli Plavusa, ocigledno se zove Smithova...i njen brat...

Sedoh na klupu i poceh da duvam balone od zvake i posmatram ljude okolo...
Nazad na vrh Ići dole
Jessie L. Slytherin
Slytherin Head
Slytherin Head
Jessie L. Slytherin


Broj poruka : 838

Novčanik
Galeona u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 4 Barl25/100RPG: Music Academy - Page 4 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 4 Barl30/16RPG: Music Academy - Page 4 Barempty3  (0/16)

RPG: Music Academy - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 4 Icon_minitimeUto Avg 24 2010, 12:21

Uvatila sam megan za vrat,privukla je sebi i rekla:,, Ti to mene zajebavas?"
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




RPG: Music Academy - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 4 Icon_minitimeUto Avg 24 2010, 12:28


Pridjoh Plavusi i Megan i poceh da ih razdvajam...

"Devojke..." rekoh umirujucim glasom "Ajmo malo bez tenzije...budite dame i tucite se recima...a ne tu ko neke"

Kada sam video da su me ljuto pogledale dodah "I da znate da sam otporan na stipanja, grebanja i druge vrste nja... tako da vas stvarno molim da se uljudite..." rekoh i uhvatih Megan za ruku i povedoh do njene klupe, a zatim sedoh s njom...
Nazad na vrh Ići dole
Penssi Perkinson
Profesor OOMV
Profesor OOMV
Penssi Perkinson


Broj poruka : 468

Novčanik
Galeona u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 4 Barl25/100RPG: Music Academy - Page 4 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 4 Barl30/16RPG: Music Academy - Page 4 Barempty3  (0/16)

RPG: Music Academy - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 4 Icon_minitimeUto Avg 24 2010, 12:45

Ogurnuh Smithovu od sebe i odoh da sednem na svoje mesto
`Platice mi za ovo` mrmljala sam
Nazad na vrh Ići dole
http://draco-malfoy-srbija.forumotion.com
Jessie L. Slytherin
Slytherin Head
Slytherin Head
Jessie L. Slytherin


Broj poruka : 838

Novčanik
Galeona u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 4 Barl25/100RPG: Music Academy - Page 4 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 4 Barl30/16RPG: Music Academy - Page 4 Barempty3  (0/16)

RPG: Music Academy - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 4 Icon_minitimeUto Avg 24 2010, 12:47

-Pogledala sam mrko megan.
Zatimm se sam pitala momka koji nas je razdvajao: A ti si? "
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




RPG: Music Academy - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 4 Icon_minitimeUto Avg 24 2010, 12:49

"Trenutno zauzet" dobacih plavusi preko ramena dok sam vodio Megan do klupe a zatim sedoh sa njom. Nisam hteo da dozvolim da se ponovo pocnu svadjati...
Nazad na vrh Ići dole
Penssi Perkinson
Profesor OOMV
Profesor OOMV
Penssi Perkinson


Broj poruka : 468

Novčanik
Galeona u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 4 Barl25/100RPG: Music Academy - Page 4 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 4 Barl30/16RPG: Music Academy - Page 4 Barempty3  (0/16)

RPG: Music Academy - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 4 Icon_minitimeUto Avg 24 2010, 12:50

Zamalo padoh od smeha
`Ahahaha SMithova ovo je bila ispala decenije`
Nazad na vrh Ići dole
http://draco-malfoy-srbija.forumotion.com
Milan Lupin
Gryffindor 2nd year
Gryffindor 2nd year
Milan Lupin


Broj poruka : 1026

Novčanik
Galeona u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 4 Barl25/100RPG: Music Academy - Page 4 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 4 Barl30/16RPG: Music Academy - Page 4 Barempty3  (0/16)

RPG: Music Academy - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 4 Icon_minitimeUto Avg 24 2010, 12:50

Krenuo sam ka ucionici...Video sam ceo taj drlog i nered...ali to mene nije pogadjalo seo sam ...pogledao dnevnik i imena.Kada sam video da me nekapiraju poceo sam predavati nastavu...
Nazad na vrh Ići dole
Jessie L. Slytherin
Slytherin Head
Slytherin Head
Jessie L. Slytherin


Broj poruka : 838

Novčanik
Galeona u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 4 Barl25/100RPG: Music Academy - Page 4 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 4 Barl30/16RPG: Music Academy - Page 4 Barempty3  (0/16)

RPG: Music Academy - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 4 Icon_minitimeUto Avg 24 2010, 12:54

-Ma kako god" rekoh
Sedoh na klupu,
-Mogu mislit kakvog cemo pacenika sad dobiti za profesora"rekoh tiho.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




RPG: Music Academy - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 4 Icon_minitimeUto Avg 24 2010, 12:54

Posto je profesor dosao, posle samo 3 sata kasnjenja...nismo bas bili zaiteresovani za njega... Ne verujem da je iko zapamtio kako se zove...za mene je on za sad ostao upamcen kao Smorko...
Izvadih list iz sveske i poceh nesto da crtam dok sam pricao sa Megan
Nazad na vrh Ići dole
Milan Lupin
Gryffindor 2nd year
Gryffindor 2nd year
Milan Lupin


Broj poruka : 1026

Novčanik
Galeona u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 4 Barl25/100RPG: Music Academy - Page 4 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 4 Barl30/16RPG: Music Academy - Page 4 Barempty3  (0/16)

RPG: Music Academy - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 4 Icon_minitimeUto Avg 24 2010, 12:56

Poceo sam predaavati gradivo iako me niko nije slusao:Prvi čovjek je primitivno muzicirao, udarajući i pjevušući oponašao je zvukove u prirodi i stvarao vlastiti zvuk. Takva muzika i danas se sreće u srednjoj i južnoj Africi i u prvobitnoj Americi. Prva ozbiljnija muzika i instrumenti razvili su se na području Mezopotamije (današnjeg Iraka). Paralelno s ovim u Kini dolazi također do razvoja kineske klasične muzike, a nešto potom i u Japanu i Indiji. U židova se stvara također posebna specifična muzika. Također u grka i rimljana razvija se antička muzika. Razvojem islama u sjevernoj Africi i jugozapadnoj Aziji razvija se orijentalna muzika. U srednjem vijeku u zapadnoj Evropi dolazi do razvoja crkvene muzike i svjetovne klasične muzike koju u prvom redu šire trubaduri. Svaki narod na zemlji razvija svoju narodnu ili tradicijsku muziku. Početkom i kroz 20 vijek razvija se moderna (popularna) muzika sa brojnim žanrovima ....Iako me niko nije ukapirao pitao sam da li neko zna da mi nabroji neke vrste muzike.....


Poslednji put izmenio Milan Lupin dana Uto Avg 24 2010, 13:14, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





RPG: Music Academy - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
RPG: Music Academy
Nazad na vrh 
Strana 4 od 32Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 18 ... 32  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HOGVORTS :: RPG-
Skoči na: