HOGVORTS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOGVORTS

Something weird is going on? Isn't that our school motto?
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 RPG: Music Academy

Ići dole 
+9
Gloomy Hilton
Petar McLaggen
Jessie L. Slytherin
Jessica McLaggen-Fudge
Sookie Stackhouse
Milan Lupin
Laurence McLaggen
Penssi Perkinson
Iris Jane Mayflower
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 28 ... 32  Sledeći
AutorPoruka
Lily Lovegood
Ravenclaw 2nd year
Ravenclaw 2nd year
Lily Lovegood


Broj poruka : 1020

Novčanik
Galeona u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 24 Barl25/100RPG: Music Academy - Page 24 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 24 Barl30/16RPG: Music Academy - Page 24 Barempty3  (0/16)

RPG: Music Academy - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 24 Icon_minitimeSre Avg 25 2010, 18:06

Nešto je zazvonilo. Trgnula sam se i pogledala na sat. Ux bre, neću valjda da zakasnim prvi dan. Ustala sam iz kreveta. Roze bebi-dol na meni bio je izgužvan. Odjurila sam u kupatilo. Dobro je da sam bar kosu sredila juče. Otišla sam do kuhinje.
- Ej, maco, jesi gladna? Uzela sam mačka u ruke i privila ga uz grudi.
- Ljubavi moja, evo sad ću da te nahranim...
Kada sam nahranila mačka, počela sam da razmišljam o toj novoj školi-akademiji, šta je već bila. Imam 15 godina, već živim sama, idem na turneje, imam milione obožavalaca, ali majka je zahtevala da idem u ovu školu. Ja o njoj ništa ne znam. Znam samo da je u vezi muzike, a to ne bi trebalo da bude toliko loše, zar ne? Krenula sam ka svom ormanu. Zapanjujuće je kako neko ko ima samo 15 godina može da ima ovoliko garderobe. Imam celu sobu samo za nju. Bilo je tu puno poznatih marki koje sam pre dve godine žarko želela, ali sada mi je svejedno, to je valjda zato što mi je sve tako blizu, na dohvat ruke. Izabrala sam potpuno običnu kombinaciju. Izvukla sam taman teksas šorc sa jedne gomilice naslaganih stvari. Nisam ga pre videla, ali poslužiće. Za gore sam izabrala crnu macu u rokerskom fazonu, koja je bila pomalo seksi u isto vreme, a preko sam stavila kaiš. Obula sam starke, dohvatila torbu i krenula ka izlazu. Vozač me je već čekao. Ponekad je taaaako dobra stvar kada imate vozače. Sela sam na zadnje sedište i na brzinu nabacila kreon i sjaj za usne. Bacila sam pogled na ogledalo. Ok je. Uskoro smo već bili stigli. Izašla sam iz kola i krenula ka ulazu. Kada sam ušla videla sam nekoliko mladića i devojaka kako stoje tu.
- Može li neko da mi objasni kakva je ovo škola uopšte i kako funkcioniše njen rad? Ja sam nova i stvarno nemam pojma. skinula sam naočare za sunce i nabacila moj sladak-seksi osmeh...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.hogvorts.tk
Penssi Perkinson
Profesor OOMV
Profesor OOMV
Penssi Perkinson


Broj poruka : 468

Novčanik
Galeona u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 24 Barl25/100RPG: Music Academy - Page 24 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 24 Barl30/16RPG: Music Academy - Page 24 Barempty3  (0/16)

RPG: Music Academy - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 24 Icon_minitimeSre Avg 25 2010, 20:32

Videla sam novu kako prilazi..
Imala je dobar osecaj za modu
Pridjoh joj...
`Hej ti si nova jel da? Ja sam Megan, Meg drago mi je` rekoh i nabacih kez
Nazad na vrh Ići dole
http://draco-malfoy-srbija.forumotion.com
Jessica McLaggen-Fudge
Ministarstvo Magije
Jessica McLaggen-Fudge


Broj poruka : 624

Novčanik
Galeona u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 24 Barl25/100RPG: Music Academy - Page 24 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 24 Barl30/16RPG: Music Academy - Page 24 Barempty3  (0/16)

RPG: Music Academy - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 24 Icon_minitimeSre Avg 25 2010, 20:58

Ja i Alex smo se super provodile...cak nam se njen brat pridruzio i pio pivo sa nama...xD
Nazad na vrh Ići dole
Lily Lovegood
Ravenclaw 2nd year
Ravenclaw 2nd year
Lily Lovegood


Broj poruka : 1020

Novčanik
Galeona u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 24 Barl25/100RPG: Music Academy - Page 24 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 24 Barl30/16RPG: Music Academy - Page 24 Barempty3  (0/16)

RPG: Music Academy - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 24 Icon_minitimeSre Avg 25 2010, 21:14

Videla sam devojku kako mi prilazi. Bila mi je baš simpatična i izgledala je kao super osoba.
- Hej ti si nova jel da? Ja sam Megan, Meg drago mi je, rekla je i uputila mi osmeh. I ja sam se osmehnula i odvratila:
- Da, ja sam nova. Zovem se Emma, drago mi je što smo se upoznale. Vidi, mene je majka upisala na ovu akademiju, ali ja ne znam kakva je ovo škola uopšte, ako možeš da mi kažeš i pokažeš školu? Bila bih ti zahvalna, rekla sam dok sam pružala ruku.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.hogvorts.tk
Penssi Perkinson
Profesor OOMV
Profesor OOMV
Penssi Perkinson


Broj poruka : 468

Novčanik
Galeona u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 24 Barl25/100RPG: Music Academy - Page 24 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 24 Barl30/16RPG: Music Academy - Page 24 Barempty3  (0/16)

RPG: Music Academy - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 24 Icon_minitimeSre Avg 25 2010, 21:21

`Naravno` rekoh
Podjosmo u obilazak skole..
Nazad na vrh Ići dole
http://draco-malfoy-srbija.forumotion.com
Gost
Gost




RPG: Music Academy - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 24 Icon_minitimeSre Avg 25 2010, 21:34

Sedeo sam sam u klupi, u ucionici koja je bila puna ucenika, mojih takozvanih drugara, odkojih me je vecina mrzela sto imam devojku, a druga polovina sto sam branio Megan. Toliko od drugarima, pomislih. Niko nije hteo da prica samnom, osim Katy koja nije bila trenutno u skoli, ko zna sta joj se desilo, ali nije mi se ulazilo u to, jer sam mozda stvarno suvise mislio o njoj i provodio vreme sa njom. Megan me nije primecivala i toliko o onome "Oprostila sam ti" tekstu. Uzdahnnuo sam i cekao profesora da naidje.
Nazad na vrh Ići dole
Penssi Perkinson
Profesor OOMV
Profesor OOMV
Penssi Perkinson


Broj poruka : 468

Novčanik
Galeona u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 24 Barl25/100RPG: Music Academy - Page 24 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 24 Barl30/16RPG: Music Academy - Page 24 Barempty3  (0/16)

RPG: Music Academy - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 24 Icon_minitimeSre Avg 25 2010, 21:36

Uletela sam u ucionicu i sela pored Alexa
`Sori sto kasnim! pokazivala sam novoj devojci skolu` rekoh
Nazad na vrh Ići dole
http://draco-malfoy-srbija.forumotion.com
Gost
Gost




RPG: Music Academy - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 24 Icon_minitimeSre Avg 25 2010, 21:40

Poceo sam da se cudim kako sad odjednom prica samnom kad pre par minuta me uopste nije primetila, nije me bilo briga, odlucio sam da je pitam o cemu se radi, jer nije fer da me tako pravi budalom pored svih izvinjenja i usluga kojih sam joj ucinio da bih mi oprostila. "Odjednom pricas samnom?" pogledao sam je pomalo namrstenim pogledom.
Nazad na vrh Ići dole
Penssi Perkinson
Profesor OOMV
Profesor OOMV
Penssi Perkinson


Broj poruka : 468

Novčanik
Galeona u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 24 Barl25/100RPG: Music Academy - Page 24 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 24 Barl30/16RPG: Music Academy - Page 24 Barempty3  (0/16)

RPG: Music Academy - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 24 Icon_minitimeSre Avg 25 2010, 21:42

`ne razumes me Alex` rekoh tuznim tonom..
`jednostavno me ne razumes...`
Nazad na vrh Ići dole
http://draco-malfoy-srbija.forumotion.com
Gost
Gost




RPG: Music Academy - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 24 Icon_minitimeSre Avg 25 2010, 21:45

Nisam znao o cemu govori, ponekad je bilo tesko razumeti je, zaista, mozda je bila u pravu sa tim njenim "Ne razumes me". Polako sam razmisljao sta da joj kazem

- Pa objasni mi da bih razumeo -

rekao sam.
Nazad na vrh Ići dole
Sookie Stackhouse
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Sookie Stackhouse


Broj poruka : 98

Novčanik
Galeona u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 24 Barl25/100RPG: Music Academy - Page 24 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 24 Barl30/16RPG: Music Academy - Page 24 Barempty3  (0/16)

RPG: Music Academy - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 24 Icon_minitimeSre Avg 25 2010, 21:46

Krenula sam u skolu u 7:40,sto je cudo za mene,jer obicno podjem u 7:55 i zakasnim.Kao i ovog puta.
"Dobro jutro,svima.Izvinite sto kasnim,zaglavila sam se u saobracaju"rekla sam i sela u zadnju klupu.Namignula sam Alexu.
Nazad na vrh Ići dole
Penssi Perkinson
Profesor OOMV
Profesor OOMV
Penssi Perkinson


Broj poruka : 468

Novčanik
Galeona u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 24 Barl25/100RPG: Music Academy - Page 24 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 24 Barl30/16RPG: Music Academy - Page 24 Barempty3  (0/16)

RPG: Music Academy - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 24 Icon_minitimeSre Avg 25 2010, 21:47

`Pa..vidi ovako` poceh..
`Devojcica sam..I ljubomorna. A ti si do sada bio stalno samnom...Malo mi smeta kad si sa Katy stalno` rekoh izvinjavajucim glsom.
Nazad na vrh Ići dole
http://draco-malfoy-srbija.forumotion.com
Penssi Perkinson
Profesor OOMV
Profesor OOMV
Penssi Perkinson


Broj poruka : 468

Novčanik
Galeona u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 24 Barl25/100RPG: Music Academy - Page 24 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 24 Barl30/16RPG: Music Academy - Page 24 Barempty3  (0/16)

RPG: Music Academy - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 24 Icon_minitimeSre Avg 25 2010, 21:47

`Pa..vidi ovako` poceh..
`Devojcica sam..I ljubomorna. A ti si do sada bio stalno samnom...Malo mi smeta kad si sa Katy stalno` rekoh izvinjavajucim glsom.
Nazad na vrh Ići dole
http://draco-malfoy-srbija.forumotion.com
Laurence McLaggen
Profesor Zmajologije
Profesor Zmajologije
Laurence McLaggen


Broj poruka : 260

Novčanik
Galeona u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 24 Barl25/100RPG: Music Academy - Page 24 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 24 Barl30/16RPG: Music Academy - Page 24 Barempty3  (0/16)

RPG: Music Academy - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 24 Icon_minitimeSre Avg 25 2010, 21:47

Usao sam medju poslednjima u ucionicu,i seo iza Megan i Alexa...Vodili su ozbiljan razgovor...
Nazad na vrh Ići dole
Lily Lovegood
Ravenclaw 2nd year
Ravenclaw 2nd year
Lily Lovegood


Broj poruka : 1020

Novčanik
Galeona u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 24 Barl25/100RPG: Music Academy - Page 24 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 24 Barl30/16RPG: Music Academy - Page 24 Barempty3  (0/16)

RPG: Music Academy - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 24 Icon_minitimeSre Avg 25 2010, 21:51

Sedela sam na svom mestu i zbunjeon posmatrala šta se dešava oko mene. Megan se swađala sa nekim dečkom. Da li su u vezi ili šta već? Ne znam...Oh, a ko je ova što je upravo ušla? Da li se i ona nabacuje onom dečku? Izgleda mi totalno isfolirano, ali videćemo...moram da steknem nove drugove...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.hogvorts.tk
Gost
Gost




RPG: Music Academy - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 24 Icon_minitimeSre Avg 25 2010, 21:52


- Daj Megan, ti ces uvek biti moja najbolja drugarica -

rekao sam.

- Ona mi je samo devojka, a sa tobom mogu da pricam sve i znas da bih sve za tebe ucinio sta god trazila, ipak se znamo jako dugo -

rekao sam neznim glasom. Zaista nisam ocekivao da ce mi Megan tako brzo priznati to, a ja to sa druge strane uopste nisam ocekivao.
Nazad na vrh Ići dole
Penssi Perkinson
Profesor OOMV
Profesor OOMV
Penssi Perkinson


Broj poruka : 468

Novčanik
Galeona u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 24 Barl25/100RPG: Music Academy - Page 24 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 24 Barl30/16RPG: Music Academy - Page 24 Barempty3  (0/16)

RPG: Music Academy - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 24 Icon_minitimeSre Avg 25 2010, 21:53

`Izvini alex..ali znas mene vec..`
`a i sad me smithovi terorisu a ti se zvalavis sa katy..`
Nazad na vrh Ići dole
http://draco-malfoy-srbija.forumotion.com
Laurence McLaggen
Profesor Zmajologije
Profesor Zmajologije
Laurence McLaggen


Broj poruka : 260

Novčanik
Galeona u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 24 Barl25/100RPG: Music Academy - Page 24 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 24 Barl30/16RPG: Music Academy - Page 24 Barempty3  (0/16)

RPG: Music Academy - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 24 Icon_minitimeSre Avg 25 2010, 21:54

Samo sam lupkao olovkom po stolu,slusajuci razgovor...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




RPG: Music Academy - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 24 Icon_minitimeSre Avg 25 2010, 21:55

- Slusaj, ako ti bilo sta treba, samo me cimni na telefon i tu sam, Smitova ne sme da te pipne -

rekao sam nervoznim tonom.

- Zar nije Mitch bio sa tobom tamo, mogao je da te odbrani? -
Nazad na vrh Ići dole
Penssi Perkinson
Profesor OOMV
Profesor OOMV
Penssi Perkinson


Broj poruka : 468

Novčanik
Galeona u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 24 Barl25/100RPG: Music Academy - Page 24 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 24 Barl30/16RPG: Music Academy - Page 24 Barempty3  (0/16)

RPG: Music Academy - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 24 Icon_minitimeSre Avg 25 2010, 21:57

`Pa..Pokusao je...` rekoh
`Eno ti je Katy, namiguje ti..idi kod nje` rekoh sa laznim smeskom
Nazad na vrh Ići dole
http://draco-malfoy-srbija.forumotion.com
Laurence McLaggen
Profesor Zmajologije
Profesor Zmajologije
Laurence McLaggen


Broj poruka : 260

Novčanik
Galeona u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 24 Barl25/100RPG: Music Academy - Page 24 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 24 Barl30/16RPG: Music Academy - Page 24 Barempty3  (0/16)

RPG: Music Academy - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 24 Icon_minitimeSre Avg 25 2010, 21:57

Ovo nije bilo u redu!Ustao sam i rekao sam mu:"Zelela je tu bitku!Pokusao sam da je odvratim,ali ona to nije zelela!"...Onda sam seo blamirajuci se...
Nazad na vrh Ići dole
Lily Lovegood
Ravenclaw 2nd year
Ravenclaw 2nd year
Lily Lovegood


Broj poruka : 1020

Novčanik
Galeona u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 24 Barl25/100RPG: Music Academy - Page 24 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 24 Barl30/16RPG: Music Academy - Page 24 Barempty3  (0/16)

RPG: Music Academy - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 24 Icon_minitimeSre Avg 25 2010, 21:58

axa...znači oni su najbolji prijatelji.... Pa, možda se Megan u stvari sviđa Aleks... ne znam... sedela sam i čekala da mi neko priđe, da se upoznamo...poludeću ovako sama...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.hogvorts.tk
Sookie Stackhouse
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Sookie Stackhouse


Broj poruka : 98

Novčanik
Galeona u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 24 Barl25/100RPG: Music Academy - Page 24 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 24 Barl30/16RPG: Music Academy - Page 24 Barempty3  (0/16)

RPG: Music Academy - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 24 Icon_minitimeSre Avg 25 2010, 21:58

Tako sam umorna...mogla bi malo da dremnem...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




RPG: Music Academy - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 24 Icon_minitimeSre Avg 25 2010, 21:59

- Pusti mene da odlucim kad cu da odem kod nje, a trenutno mi se ne ide, kako ocekujes da budem stalno sa tobom kad me non-stop teras da idem kod Katy, ja zelim da budem sa tobom sada, ne sa njom -

rekao sam ubedljivim tonom, gledajuci je pravo u oci. Iskulirao sam Mitcha


Poslednji put izmenio Nicholas Lestrange dana Sre Avg 25 2010, 22:00, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sookie Stackhouse
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Sookie Stackhouse


Broj poruka : 98

Novčanik
Galeona u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 24 Barl25/100RPG: Music Academy - Page 24 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
RPG: Music Academy - Page 24 Barl30/16RPG: Music Academy - Page 24 Barempty3  (0/16)

RPG: Music Academy - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 24 Icon_minitimeSre Avg 25 2010, 21:59

Primetila sam novu ucenicu i dosla do njenog stola.
"Caos,ja sam Katy...Ti?"
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





RPG: Music Academy - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: RPG: Music Academy   RPG: Music Academy - Page 24 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
RPG: Music Academy
Nazad na vrh 
Strana 24 od 32Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 28 ... 32  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HOGVORTS :: RPG-
Skoči na: