HOGVORTS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOGVORTS

Something weird is going on? Isn't that our school motto?
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Moja fanta-fabulozni dnevnik

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Lily Lovegood
Ravenclaw 2nd year
Ravenclaw 2nd year
Lily Lovegood


Broj poruka : 1020

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Moja fanta-fabulozni dnevnik Barl25/100Moja fanta-fabulozni dnevnik Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Moja fanta-fabulozni dnevnik Barl30/16Moja fanta-fabulozni dnevnik Barempty3  (0/16)

Moja fanta-fabulozni dnevnik Empty
PočaljiNaslov: Moja fanta-fabulozni dnevnik   Moja fanta-fabulozni dnevnik Icon_minitimePet Avg 06 2010, 12:58

Ja vidim, swi pišu owe dnewnike, pa ade i ja..... na owom 4um-u sam tek mesec dana, ali to nm weze, pošto sam ga toooooliko zawolela da moram swaki dan da odem na njega.....swi likowi sa 4mu-a su wrx....mada posebno wolim Lujk,u koja mi je sestra. Pipi je takođe extra....a i Amy tkđ.......Gata i Teja su mi roditelji, msm, nisam mogla naći bolje....xexe....stwr...4um je wrx......društwo na njemu tkđ........Smile...extra....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.hogvorts.tk
Lily Lovegood
Ravenclaw 2nd year
Ravenclaw 2nd year
Lily Lovegood


Broj poruka : 1020

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Moja fanta-fabulozni dnevnik Barl25/100Moja fanta-fabulozni dnevnik Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Moja fanta-fabulozni dnevnik Barl30/16Moja fanta-fabulozni dnevnik Barempty3  (0/16)

Moja fanta-fabulozni dnevnik Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja fanta-fabulozni dnevnik   Moja fanta-fabulozni dnevnik Icon_minitimePet Avg 06 2010, 13:02

08:00
Hey! Zašto me niko nije probudio! Upravo počinje prvi čas! Ox... farmerke, majca, jakna... sendvič iz mikrotalasne... mljac, mljac... ako već kasnim, neću sebe da osudim na smrt, bilo bi to jako glupo sa moje strane...ox! Zašto svi i dalje spavaju? Poslaću M poruku da kasnim... mmm... stiže odgovor... aaaaaaxxxx... RASPUST je... grrrrr... zašto mi se stalno dešavaju ovakve stvari? Mislim, pored toga što mi je život katastrofa, što mi se istovremeno sviđaju... mmm... da vidimo, jedno 3 dečka, a ponekad i više... i... pored toga sa mojih SKORO četrnaest godina nisam imla dečka... pravog... a taaako bih volela...
08:15
Mislim da se sada vraćam na spavanje...
10:00
Aaaaxxxx... ništa bolje od dobro prospavane noći, u divnom krevetu, bez ikakvih smetnji.
10:02
Koji ludak bi za zvono svog telefona postavio pesmu Hannah Montana-e?
10:03
Izgleda da sam to ja...
10:04
„Izvini, zaboravila sam da je raspust!“
„Ok je... nego, šta misliš da odemo večeras do grada... ima žurka u IV-oj?“
„Ajde videću, pa te zovem“.
„Ok... nadam se da se vidimo“.
„Caos“.
„Vidimo se!“
10:05
U IV-oj su uvek dobre žurke, a, između ostalog i S će biti tamo! Moram ići.
11:00
„Ide celo društvo večeras na žurku u IV-u, pa sam mislila da bih i ja mogla“.
„Ok“.
„Idem do E da se šminkamo i spremimo, M će doći po nas pa idemo zajedno, možda posle svratimo u FACE...“
„Važi, samo nemoj da ostaješ baš do kasno, javi mi kada da dođem da te pokupim“.
„Nazvaću te“.
11:05
Majku je toliko lako obraditi, i to je gotovo, nazvaću M da joj javim plan, a posle idem kod E.
12:00
E-Ema je moja naj ortakinja, nešto kao, BFF-s smo godinama, a tu je i M-Marija... ona je tu od skoro, i ona mi je dobra ortakinja...
12:46
Moj orman je u tako bednom stanju! Uopšte nemam šta da obučem... mislim da ću otić kod Sofije u orman...
12:50
Kao što sam i mislila, u ormanu moje sestre se uvek može naći nešto prikladno, za svaku priliku... mislim da će ova tunika biti savršena, ispod helanke, i njene kaubojke... idem da probam...
13:05
Savršeno, kao što sam i mislila, nisam od sebe ni očekivala ništa manje. Izgledam fantastično, S ima da padne na njegovo veliko, uobraženo, muško dupe! Videće on ko sam ja ustvari. Pripremi se, S, biće dobra žurka večeras za tebe!
14:00
Mmm...sada bi mi dobo došla jedna čokolada. Mislim da će milka s keksom biti savršena...
14:02
Jeste savršena. Ne mogu da verujem da svaki put iznova i iznova padam na ukus ove čokolade. A ko ne bi kad je savršena..mmm...
14:05
„Oblačim one crne kaubojke, znaš, od moje sestre“.
„A te, znam. Ja ću obuti one braon čizme, ne mogu na štiklu. Šta ćeš gore?“
„Obućiću crne helanke i gore tuniku, ne znaš koja je, nisam je do sada nosila, ali stoji mi fabulozno!“
„Ja ću minić i majcu, ništa posebno...jel ti ideš kod E?
„Aham, ti dođi kod nje da nas pokupiš pa idemo zajedno.“
„Važi se...moram sada da perem kosu i tak`...“
„Ajde pali, pa se vidimo. Ljubim te“.
14:10
Auu. Ovo čupanje obrva svaki put sve više boli. Najgore je što svaki, a ma svaki put dobijem kijavicu zbog toga. Moram i kosu oprati. Mrzim što imam loknastu kosu, mada mi Marija kaže da mi na tome zavidi. Mislim, neću da ispadnem zla, ali ona stvarno ima na čemu da mi zavidi, njena kosa je kao metla, tako ravna i tanka da se čovek uplaši. Ema ima ok kosu. Onako je polu kovrdžava, ali baš slatka. Ona je prirodna plavuša. Taako sam ljubomorna zbog toga! Ja ponekad želim da se ofarbam ili izvučem pramenove. Moja kosa vuče na plavo, onako je svetlo smeđa, lepo bi mi stajalo. Ipak, mislim da jer bolje da to ne pominjem majci. Jo,om jram da palim....nemam vremena da pišem.......
odjednom je swe počelo da biva nekako udaljeno....kao kroz maglu.......neko je nešto govorio, ali nisam mogla da razaznam šta....odjednom sam otvorila oči i ugledala Milicu iznad mene....-hajde, zakasnićemo na preobražavanja!
-uxxx....evo idem
shvatila sam šta se dogodilo. Sanjala sam svoj život pre nego što sam dobila pismo sa Hogvortsa....uxxx....ponekad mi je nedostajao!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.hogvorts.tk
Milan Lupin
Gryffindor 2nd year
Gryffindor 2nd year
Milan Lupin


Broj poruka : 1026

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Moja fanta-fabulozni dnevnik Barl25/100Moja fanta-fabulozni dnevnik Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Moja fanta-fabulozni dnevnik Barl30/16Moja fanta-fabulozni dnevnik Barempty3  (0/16)

Moja fanta-fabulozni dnevnik Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja fanta-fabulozni dnevnik   Moja fanta-fabulozni dnevnik Icon_minitimePon Sep 27 2010, 11:39

hahaha...ala je kull...xD
Nazad na vrh Ići dole
Lily Lovegood
Ravenclaw 2nd year
Ravenclaw 2nd year
Lily Lovegood


Broj poruka : 1020

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Moja fanta-fabulozni dnevnik Barl25/100Moja fanta-fabulozni dnevnik Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Moja fanta-fabulozni dnevnik Barl30/16Moja fanta-fabulozni dnevnik Barempty3  (0/16)

Moja fanta-fabulozni dnevnik Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja fanta-fabulozni dnevnik   Moja fanta-fabulozni dnevnik Icon_minitimePet Okt 01 2010, 16:43

stvr?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.hogvorts.tk
Sponsored content





Moja fanta-fabulozni dnevnik Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja fanta-fabulozni dnevnik   Moja fanta-fabulozni dnevnik Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Moja fanta-fabulozni dnevnik
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Moja kancelarija
» moj dnevnik
» Dnevnik
» Moj dnevnik prica
» Dnevnik AkA SkIll3t

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HOGVORTS :: Dnevnici-
Skoči na: