HOGVORTS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOGVORTS

Something weird is going on? Isn't that our school motto?
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Devojcica sa Sestog Meseca

Ići dole 
+3
Ivana Umbridge
Teja McLaggen
Tereza McLaggen
7 posters
AutorPoruka
Tereza McLaggen
Profesor BOMS-a
Profesor BOMS-a
Tereza McLaggen


Broj poruka : 494

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Devojcica sa Sestog Meseca Barl25/100Devojcica sa Sestog Meseca Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Devojcica sa Sestog Meseca Barl30/16Devojcica sa Sestog Meseca Barempty3  (0/16)

Devojcica sa Sestog Meseca Empty
PočaljiNaslov: Devojcica sa Sestog Meseca   Devojcica sa Sestog Meseca Icon_minitimePet Jul 23 2010, 12:07

Devojcica sa Sestog Meseca 7814_devojcica

Je li neko citao, meni je najbolja knjiga poslije Harry Potter serijala.
Nazad na vrh Ići dole
Teja McLaggen
Hufflepuff Head
Hufflepuff Head



Broj poruka : 2441

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Devojcica sa Sestog Meseca Barl26/100Devojcica sa Sestog Meseca Barempty2  (6/100)
Sikla u novčaniku:
Devojcica sa Sestog Meseca Barl30/16Devojcica sa Sestog Meseca Barempty3  (0/16)

Devojcica sa Sestog Meseca Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojcica sa Sestog Meseca   Devojcica sa Sestog Meseca Icon_minitimeUto Jul 27 2010, 17:02

Jaoj, ja jesam odavno! Very Happy
Mng su dobri svi delovi, citala ih nekoliko puta...... Alhemicari <3
Nije bas moja fav, ali recimo na 20. mestu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Tereza McLaggen
Profesor BOMS-a
Profesor BOMS-a
Tereza McLaggen


Broj poruka : 494

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Devojcica sa Sestog Meseca Barl25/100Devojcica sa Sestog Meseca Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Devojcica sa Sestog Meseca Barl30/16Devojcica sa Sestog Meseca Barempty3  (0/16)

Devojcica sa Sestog Meseca Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojcica sa Sestog Meseca   Devojcica sa Sestog Meseca Icon_minitimeSre Jul 28 2010, 15:20

i ja sam je davno citala....to je bila 1. knjiga koju sam uzela bas onako da citam (msm da nisam kao ranije nesto po malo i da mi je dosadno, ovu knjigu bih mozla mogla i nazvati pocetkom mojeg citanja) i zato je toliko volim...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana Umbridge
Ravenclaw 2nd year
Ravenclaw 2nd year
Ivana Umbridge


Broj poruka : 329

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Devojcica sa Sestog Meseca Barl25/100Devojcica sa Sestog Meseca Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Devojcica sa Sestog Meseca Barl30/16Devojcica sa Sestog Meseca Barempty3  (0/16)

Devojcica sa Sestog Meseca Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojcica sa Sestog Meseca   Devojcica sa Sestog Meseca Icon_minitimePet Jul 30 2010, 07:46

Nisam čitala,moraću pogledati u biblioteci,ako je nema onda ću pokušati naći na internetu
Nazad na vrh Ići dole
Hermiona Dumbledore
Unsorted
Hermiona Dumbledore


Broj poruka : 121

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Devojcica sa Sestog Meseca Barl25/100Devojcica sa Sestog Meseca Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Devojcica sa Sestog Meseca Barl30/16Devojcica sa Sestog Meseca Barempty3  (0/16)

Devojcica sa Sestog Meseca Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojcica sa Sestog Meseca   Devojcica sa Sestog Meseca Icon_minitimeČet Avg 05 2010, 12:49

super je
Nazad na vrh Ići dole
Emily Mandy Malfoy
Gryffindor 1st year
Gryffindor 1st year
Emily Mandy Malfoy


Broj poruka : 499

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Devojcica sa Sestog Meseca Barl25/100Devojcica sa Sestog Meseca Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Devojcica sa Sestog Meseca Barl30/16Devojcica sa Sestog Meseca Barempty3  (0/16)

Devojcica sa Sestog Meseca Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojcica sa Sestog Meseca   Devojcica sa Sestog Meseca Icon_minitimeČet Avg 05 2010, 15:29

Odavno sam citala... Bila mi je OK :DD
Nazad na vrh Ići dole
Lily Lovegood
Ravenclaw 2nd year
Ravenclaw 2nd year
Lily Lovegood


Broj poruka : 1020

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Devojcica sa Sestog Meseca Barl25/100Devojcica sa Sestog Meseca Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Devojcica sa Sestog Meseca Barl30/16Devojcica sa Sestog Meseca Barempty3  (0/16)

Devojcica sa Sestog Meseca Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojcica sa Sestog Meseca   Devojcica sa Sestog Meseca Icon_minitimeUto Avg 10 2010, 14:20

odavno sam čaitala, ali su baš dobre knjige, imam sva 4 dela.....volim ove knjige....dobre su....jedan period sam bila potpuno opčinjena....xd
Nazad na vrh Ići dole
http://www.hogvorts.tk
Milan Lupin
Gryffindor 2nd year
Gryffindor 2nd year
Milan Lupin


Broj poruka : 1026

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Devojcica sa Sestog Meseca Barl25/100Devojcica sa Sestog Meseca Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Devojcica sa Sestog Meseca Barl30/16Devojcica sa Sestog Meseca Barempty3  (0/16)

Devojcica sa Sestog Meseca Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojcica sa Sestog Meseca   Devojcica sa Sestog Meseca Icon_minitimePon Sep 27 2010, 11:20

nsiam ni ovo citao..omg...xD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Devojcica sa Sestog Meseca Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojcica sa Sestog Meseca   Devojcica sa Sestog Meseca Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Devojcica sa Sestog Meseca
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HOGVORTS :: Knjizevnost-
Skoči na: