HOGVORTS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOGVORTS

Something weird is going on? Isn't that our school motto?
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 My,myself and I :D

Ići dole 
AutorPoruka
Laurence McLaggen
Profesor Zmajologije
Profesor Zmajologije
Laurence McLaggen


Broj poruka : 260

Novčanik
Galeona u novčaniku:
My,myself and I :D Barl25/100My,myself and I :D Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
My,myself and I :D Barl30/16My,myself and I :D Barempty3  (0/16)

My,myself and I :D Empty
PočaljiNaslov: My,myself and I :D   My,myself and I :D Icon_minitimeUto Jul 06 2010, 21:39

And I'm grindin' til I'm tired
They say "You ain't grindin' til you die
So I'm grindin' with my eyes wide
Looking to find
A way through the day
A life For the night
Dear Lord, you've done took so many of my people
But I'm just wonderin' why you haven't taken my life
Like what the hell am I doing right?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Da,to je pesma koja bi opisala moje detinjstvo...Odnosno najveci deo njega...Rodio sam se u porodici veoma cenjenih carobnjaka,Petra i Marije...Znalo se da cu stvarati probleme...Rodjen sam 12 jula u znaku Raka,po Normalskom horoskopu..Majka me je poradjala 7 sati i veoma je bila izmorena...Jos tada su svi rekli:"On ce zadavati mnogo problema"...Moji roditelji su imali vec jedno dete,moju stariju sestru Tijanu...O,naravno volela je da me bije!I te kako...Ali nikad nisam do dopustao...Uvek sam se branio ali cesto bezuspesno...
Cesto sam krao,zajedno sa Leom,mojim najboljim drugom...On nije bio carobnjak i moji roditelji mi nisu dozvoljavali da se druzim sa njim...I zato sam lagao da odlazim negde drugde da bih se igrao sa njim...Bili bi u nasoj kucici na drvetu,u jednoj sumi,i jeli slatkise koje smo cesto neprimetno uzimali od druge dece...Jednog dana dok smo bezali iz "lova",video sam devojcicu na ulici...Mogla bi nas prijaviti..,Rekao sam:"Leo!",i pokazao prstom na nju...On ju je pogledao i rekao mi:"To je neka Rowena,otac mi je pricao o njoj...Malo je cudna..."Zastao sam:"Mislis kao ja?",on me je pogledao i rekao:"Pa da...Tako nekako...".Nastavili smo da trcimo...i stigli do kucice...Zvali smo je "Jazbina",jer nam je je bila sigurno utociste...On se peo,ja odmah za njim,i taman kad sam hteo da uskocim,neko me je uhvatio za nogu!To je bila,ona,Rowena!!!Tada kad sam je ugledao drugi put,znao sam sta osecam prema njoj.Pogledom sam je pozvao unutra...Upoznali smo se i podelili slatkise sa njom,da bi cutala.Rekla je da ne brinemo,da nas nece odati...Znao sam da se svidja i Leu...

She cold, overfreeze,
I got that girl from overseas,
Now she my miss America,
now can i be her soldier please,
I’m fighting for this girl,
I’m a battlefield of love.



Poslednji izmenio Laurence McLaggen dana Sre Jul 07 2010, 13:46, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Laurence McLaggen
Profesor Zmajologije
Profesor Zmajologije
Laurence McLaggen


Broj poruka : 260

Novčanik
Galeona u novčaniku:
My,myself and I :D Barl25/100My,myself and I :D Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
My,myself and I :D Barl30/16My,myself and I :D Barempty3  (0/16)

My,myself and I :D Empty
PočaljiNaslov: Re: My,myself and I :D   My,myself and I :D Icon_minitimeSre Jul 07 2010, 13:44

Svakog dana bili smo sa njom...I sve vise sam shvatao da mu je bliza nego njemu,,,Bili smo ekipa,tim!Ja Laurence McLaggen,brz,vest lopov,neprimetan kradljivac tudjih slatkisa.Voleo sam da ga gadjam prackom.On,Leo Knight,rodjeni vodja,sjajan takticar uvek je bio pravedan i dobar decak ali ja san ga povukao u moj svet.A ona,Rowena Ravenclaw,o,znala je da udari i to veoma dobro ako bi je neko dirao i pre nego sto smo mi imali vremena da se umesamo,taj neko je vec bio na podu,valjajuci se od bola...

Jedne noci dogovorili smo se da se nadjemo sutra u 08.00 u kucici...
Te noci sam imao uzasan san...Video sam sat koji je imao veliku kazaljku na 3, a malu na 8...Odjednom video sam Lea...Istrcao je na ulicu, a u susret mu je isao autobus,ali nije mogao da ga izbegne...!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Odjednom sam se trgnuo i pao sa kreveta!Imao sam samo pet godina,i jos sam spavao na gornjem krevetu kod sestre...Da,pao sam pravo na nju,i otkotrljao sam se ipod njenog kreveta,misleci da ce mi tuci...

Ujutru sam ustao u 7.51. znajuci sta ce desiti...Treba li to da sprecim??On mi je bio najbolji drug,ali i suparnik!Mislio sam da niko nece doznati da sam to mogao da sprecim!I pustio sam ga da predje ulicu!I desilo se sve kao u snu!Autobus mu je prilazio,i odjednom,desio se prasak!!!

Potrcao sam ka njegovom bezivotnom telu...Rowena je tada stigla i zaplakala je kada ga je videla!Ali znao sam da ce njegovisvasta pomisliti ako je vide ovde!Zato sam je poveo u kucicu sa mnom!Tamo sam na zidu crtao :

[You must be registered and logged in to see this image.]

Dugo mi je trebalo da ga uradim...Zaista je voleo Pez!!

And I'm grindin' til I'm tired
They say "You ain't grindin' til you die
So I'm grindin' with my eyes wide
Looking to find
A way through the day
A life For the night
Dear Lord, you've done took so many of my people
But I'm just wonderin' why you haven't taken my life
Like what the hell am I doing right?

Nazad na vrh Ići dole
 
My,myself and I :D
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HOGVORTS :: Dnevnici-
Skoči na: