HOGVORTS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOGVORTS

Something weird is going on? Isn't that our school motto?
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Rikijeve Pustolovine

Ići dole 
AutorPoruka
Gatorix
Unsorted
Gatorix


Broj poruka : 443

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Rikijeve Pustolovine Barl25/100Rikijeve Pustolovine Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Rikijeve Pustolovine Barl30/16Rikijeve Pustolovine Barempty3  (0/16)

Rikijeve Pustolovine Empty
PočaljiNaslov: Rikijeve Pustolovine   Rikijeve Pustolovine Icon_minitimeNed Apr 11 2010, 15:20

Rikijeve Pustolovine



[You must be registered and logged in to see this image.]

Paa, dobrodosli u moj dnevnik. Po prvi put u zivotu pisem ovako nesto, ali nadam se da ce Vam se svideti. Pisacu sve sta se desava u skoli, sa moje strane. Bicu potpuno iskren, i nadam se da mi necete zamjeriti ! EnJoY


Poslednji put izmenio David Vector dana Ned Apr 25 2010, 16:58, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://hogvorts.tk
Gatorix
Unsorted
Gatorix


Broj poruka : 443

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Rikijeve Pustolovine Barl25/100Rikijeve Pustolovine Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Rikijeve Pustolovine Barl30/16Rikijeve Pustolovine Barempty3  (0/16)

Rikijeve Pustolovine Empty
PočaljiNaslov: Re: Rikijeve Pustolovine   Rikijeve Pustolovine Icon_minitimeNed Apr 11 2010, 15:45

Zdravo moj dnevnice,
Pa, danas je jako dosadan dan, kao i vecina u ovom mjesecu.
Setajuci skolom shvatio sam da sam imao lose misljenje o nekim ucenicima, kao npr Gloomy Hilton, zbog cega se i sada kajem.
Naime, bio sam pod pritiskom da ga ismijavam stalno, ali se sada to promijenilo, i sada je on sasvim OK momak (izuzev onog sjaja za usne i ostalih gubljenja).
Sreo sam dosta novih osoba, i vrlo dobrih medju kojima su i:
Jane C. Mayflower
Marko Lestrange
Jassica McLaggen - Fudge
Oni ce danas zauzeti posebno mesto u mom dnevniku.
Sto se tice mojih kolega, naravno kao i uvek na prvom mestu je Marija McLaggen koju ne zelim da opisujem, jer se ona ne moze opisati. Ovim putem zelim da joj porucim da se malo vise slaze samnom, jer imam osjecaj da mi je pocela kontrirati. (sala)
Sto se tice ucenice Slytherina Tijane McLaggen,ja protiv nje nisam imao nista dok nije pocela da me vredja, a onda sam i ja pokazao svoju 'Dark Side'.
Takodje i ucenica Gryffindora Dajana Granger sve ima nesto protiv mene, pa i njoj otkrivam 'Dark Side'
Nego, da predjemo na malo vedrije teme. Sto se tice kuce Hufflepuff, jako mi je drago sto nisu na poslednjem mestu u pescaniku. Ove godine je veliki okrsaj izmedju Ravenclawa i Slytherina i nadam se da ce bolji pobijediti.
I za kraj da kazem da mi je jako zao sto je Angelina otisla, jer mislim da ce se vratiti uskoro. Herbologija ce, nadajmo se, biti zamenjena od strane nepoznatog profesora, tako da ucenici nece izgubiti dosta toga.
Zelim da kazem da sam takodje iznerviran zbog Nicolasa Lestrange-a, jer ne posvecuje paznju nasoj skoli, vec tumara okolo, i ne dolazi da odrzi svoje casove!
Danas nemam vise nista da napisem, nisam preterano raspolozen, sem da kazem da trenutno idem sa Ministarkom Magije, Bellatrix Lestrange na jedndo krem pivo u Tri Metle.
Sada zurim, pisacu i sjutra, posto ce ocigledno biti ljepsih tema.

Dejvid
Nazad na vrh Ići dole
http://hogvorts.tk
Gatorix
Unsorted
Gatorix


Broj poruka : 443

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Rikijeve Pustolovine Barl25/100Rikijeve Pustolovine Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Rikijeve Pustolovine Barl30/16Rikijeve Pustolovine Barempty3  (0/16)

Rikijeve Pustolovine Empty
PočaljiNaslov: Re: Rikijeve Pustolovine   Rikijeve Pustolovine Icon_minitimeČet Apr 22 2010, 15:54

Dragi dnevnice,

Od danas sam odlucio da budem redovan i popunjavam tvoje stranice svakog dana. Ovih dana sam previse zauzet, imam puno obaveza i problema.

Upravo sam sjeo za stolom u mojoj kancelariji i uzeo pero. Osecam miris starog pergamenta. Sve dublje u meni prodire neka inspiracija, nadam se da cu je preneti na tebe, dnevnice.
Kao sto sam rekao ovih dana sam zauzet. Veliki su problemi u Hogvortsu, najvise kadrovski problemi tj nedostatak profesora. Ali, taj problem je rijesen.

Prvo sto zelim da kazem jeste da ja nisam puno potresen povlacenjem Petra McLaggena. Astronomija je pripala meni, mada i nisam nesto odusevljen. Petar je napravio uzasan prekrsaj, dodavajuci poene svojoj kuci, iako se zna da glavesine, a pogotovo ostali profesori trebaju postovati svaku kucu ISTO! Ovo i nisam bas ocekivao od Petra, ali tako je kako je.

Usput, profesorica (ako se moze nazvati profesoricom) napitaka Sanja Moody je dobila otkaz, pa je njeno mjesto zauzeo mladi Lucius Black. Ali, Lucius Black je pre nekoliko dana demonstrativno napustio skolu jer je njegov predmet,zmajologija, ukinut od strane Ministarstva Magije. Nakon sto je i on napustio skolu, ovaj vazan predmet je preuzeo profesor Nicholas.

Brigu o Magijskim stvorenjima je preuzeo profesor-kolega Steffan Ravenclaw, jer je nazalost draga kolegenica Pipilota Sinistra, inace i glavesina Grifindora, u Sent Mungu. Pipi je zadobila teze povrede ledja od strane zmaja kojem je htjela pomoci jer je bio povrijedjen. Skoro svakog dana je posjecujem i za sada se osjeca dobro ali ipak se nece u skorije vrijeme vracati na Hogvorts.

Bio sam odusevljen kada sam dobio vijest da ce direktorica Marija McLaggen biti profesor Letenja prvacima. Naime, Marija je igrala kvidic za reprezentaciju ali je ubrzo odustala i njen talenat je propao. Posvetila se Istoriji Magije iz koje je imala 'Natprosecan' O.I.C.T.
Nadam se da ce ucenici uzivati na njenim casovima.

Pre nekih 30 minuta sam pio kafu sa Marijom i Nicholasom u mojoj kancelariji i razgovarali smo o ispitima.
Previse sam zabrinut za prvake, jer mi je clanica Carobnjacke Ispitne Komisije Grizelda Marcbenks javila da ispiti nece biti laki. Odlucili smo da otpocnemo pripreme sa ucenicima za ispite.

Za naprednije ucenike ce se takodje, nakon ispita odrzavati takmicenja u znanju. Upravo se bakcem sa listovima i dodatnom literaturom iz Istorije Magije, koju cu preporuciti ucenicima.

Ovih dana i nisam previse srecan ali nadam se da ce se moje raspolozenje popraviti.
Sada idem u Sent Mungo da posjetim Pipi. Pisem ti sjutra.

Tvoj Dejvid
Nazad na vrh Ići dole
http://hogvorts.tk
Gatorix
Unsorted
Gatorix


Broj poruka : 443

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Rikijeve Pustolovine Barl25/100Rikijeve Pustolovine Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Rikijeve Pustolovine Barl30/16Rikijeve Pustolovine Barempty3  (0/16)

Rikijeve Pustolovine Empty
PočaljiNaslov: Re: Rikijeve Pustolovine   Rikijeve Pustolovine Icon_minitimeNed Apr 25 2010, 16:53

Dragi dnevnice Riki,
danas sam odlucio da ti dam ime Riki, jer je postalo to ime jako popularno. Molim te da se ne ljutis, jer ne mislim da ti je mali kao kikiriki.
Nego, da predjem ja na pisanje.
Danas je jako interesantan dan. Upravo sam se vratio iz sovarnika i stigle su mi obje sove. Doduse, jako vazne poruke.
Moja muska sova, Borr, donjela je spisak oblasti koje ucenici trebaju pripremiti za takmicenje. Borr-a mi je vratila gospodja Grizelda Marcbenks iz Carobnjacke Ispitne Komisije.
Druga sova, zenska sova zvana Freyja, je stigla pravo iz Ministarstva Magije.
Bellatrix Lestrange mi je porucila da ce mi poslati neke kojote (nadam se da ne mislimo na isto)...Inace, pismo je bilo previse sifrovano, ukljucujuci izraze kao sto su Kojoti, Batilda, Mjuriel, moj `polni organ`.
Stvarno ne znam o cemu se radi, ali nadam se da se nece u skorije vrijeme pojaviti mojoj u kancelariji sa sakom medenih bombona u pet izjutra trazeci da je mazim po zadnjici.
Za dva sata i pet minuta mi pocinje predavanje Astronomije. Nadam se da ce se mojim djacima svidjeti, i da ce uzivati.
Nista se drugo interesantno nije desilo ovih dana, osim nekih goblina sto su protestovali ispred Gringotsa spaljujuci mekani sundjer u obliku moje glave na trgu u Dijagon Aleji. Stvarno ne znam zasto.
Nadam se da ce neki odgovori biti odgovoreni u mom sledecem sexu...
Oh, pardon pisanju.
Voli tvoje parce toalet papira, (ne i tvoj kikiriki)
Dejvid
Nazad na vrh Ići dole
http://hogvorts.tk
Gatorix
Unsorted
Gatorix


Broj poruka : 443

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Rikijeve Pustolovine Barl25/100Rikijeve Pustolovine Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Rikijeve Pustolovine Barl30/16Rikijeve Pustolovine Barempty3  (0/16)

Rikijeve Pustolovine Empty
PočaljiNaslov: Re: Rikijeve Pustolovine   Rikijeve Pustolovine Icon_minitimeNed Apr 25 2010, 17:13

Dragi Riki,
Opet cu pisati danas, iako si mi rekao da ga mazes svakih 24h kremom za povecavanje. Kako se ono bese zove....Hmm..`Make me bigger`..ja mislim..
Nego, zasto to sada pricam. Naravno, jer mi je Bellatrix uz ono pismo poslala i jedan ulozak na kome je pisalo:

`...Stavi me u Rikija...`

Nisam znao kako da ga stavim, ali sam ipak saznao, jer kako smo rekli `Make me bigger` te je povecao.
Nego, da se vratim na ono zasto istog dana popunjavam tvoje stranice drugi put.
Pa ovako, nisam danas Sexy Tanga niti Sexy Playboy zecica vec smo prosetali ja i Nick jedan krug hodnikom i upali Mari u kancelariju. Na nasu 'veliku' zalost, ona je bila polu gola. Pocela je da vristi, dok je uzela stapic i iskoristila osamucujucu cin koja nas je promasila...
Nije smesno, jer joj se vidjela ribica, ali ribica nije bila velicine kao ribica nego kao prozdrljiva ajkulica.
Kao sto sam ti rekao, dragi moj Riki, upravo idem jos jedan krug, i da ponesem Stefanu Bellino pismo, bez uloska, jer sam ga stavio na tvojoj poledjini.
Nego, da se ja vratim na moju glavnu temu, to je danas...
O boze, pa ja kasnim na sastanak u Ministarstvo...
VTP moj Riki, nadam se da ces se udostojiti da ga povecas barem 1cm.
VTNNS,
David.
P.S. (stavljam na kraju tacku kao Gloomy- Queen of the plastic surgery)
Nazad na vrh Ići dole
http://hogvorts.tk
Gatorix
Unsorted
Gatorix


Broj poruka : 443

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Rikijeve Pustolovine Barl25/100Rikijeve Pustolovine Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Rikijeve Pustolovine Barl30/16Rikijeve Pustolovine Barempty3  (0/16)

Rikijeve Pustolovine Empty
PočaljiNaslov: Re: Rikijeve Pustolovine   Rikijeve Pustolovine Icon_minitimePon Apr 26 2010, 17:03

Dragi (Kiki)Riki,
Danas je lep dan. Ako nisi znao?!
Pa dakle, vidio sam Bellatrix, i poklonila mi je sliku, koju cu zalepiti preko tvojih ruznih korica.
[You must be registered and logged in to see this image.]

`...Don't cha wish your girlfriend was hot like me...`
-sto sam izabrao za PODnaslov dnevnika.
Pa don't cha, ja sam danas veri heJpi, sto bi rekli pederski goblini.
Danas se slabo sto desilo interesantno, osim Marije koja je izjavila da je Slatka mala i da voli da ga pipa uzduz i popreko preko kichmice...A sta voli da pipa.
Pa tebe dragi RiKi...voli tvoj kikiriki...a znas sto je kikiriki, pa ono govno sto se stavi da zabiljezis koja je stranica.

Do sada sam setao hodnicima (O boze, ja stalno setam hodnicima prije nego sto ispunjavam tvoje stranice), i usput ugledao sam profesora (Nicholas Lestrange) i ucenicu Ravenclaw-a (Jane C. Mayflower) kako razgovaraju.
Razmislio sam, sada ce je Nick odvesti u kabinet, malo uzjahati (sa zastitom) i dodati joj 5 poena (samo 5) radi reda.
Ohh, stvarno imam uzasne misli.
Nego, video sam takodje i ucenicu Slytherina Tijanu McLaggen koja mi se pohvalila da je boli stomak, a posle pet minuta sam je video kako stoji na nosilima u prisustvu Madam Pomfri(t) u blizini Bolnickog krila.
Pomislih u sebi...'Konacno imam neke vesti za mog Kikirikija'...
Ah, i poslednja interesantna i takodje tuzna stvar koja mi se desila danas je to da mi je sova povredjena. I to zenska sova Freyja (nije Albanka) se malo zanjela tokom letjenja. Cak je napravila stetu, urarivsi u zatvoreni prozor. Prozor je ostao slomljen, a ona zavrsila u krevetu pored Tijane u Bolnickom Krilu...(Krevet broj 68240724 ako vas bas interesuje)..
Nego, da te ne smaram dragi Riki.
Mozda budem pisao i kasnije, ali cisto sumnjam, s obzirom da imam osecaj da si se smorio kao kifla..O boze...
Ajde Cao,
VTP (Vidim ti penis)

Dejvid


P.S. Sava (Ni)je Isus....
Nazad na vrh Ići dole
http://hogvorts.tk
Gatorix
Unsorted
Gatorix


Broj poruka : 443

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Rikijeve Pustolovine Barl25/100Rikijeve Pustolovine Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Rikijeve Pustolovine Barl30/16Rikijeve Pustolovine Barempty3  (0/16)

Rikijeve Pustolovine Empty
PočaljiNaslov: Re: Rikijeve Pustolovine   Rikijeve Pustolovine Icon_minitimePet Apr 30 2010, 18:47

Ola Riki...
Nisam ti pisao vec nekoliko dana, ali me zabolje VOLDEMORT*.
*Voldemort - znas-vec-sta

Pa, Riki, ovih dana nema nista interesantno, osim toga da mi Slytherinska ucenica Tijana McLaggen svakog dana ponavlja moje reci:

Ja:,,Otvorite knjige"
Tijana:,,Ja nemam pojela mi sova"
Ja:,,Oces da ja slyterinu pojedem 5 poena??"

Ovo je tragicno. Kada mi ucenica kaze da joj je sova pojela knjigu, kroz glavu mi se vrti nekakva debela sova kao prasica.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Posle dva minuta:

Ja:,,Znaci..otvorili ste knjige...Ok.Idemo"
Tijana:,,A gde idemo"
Ja:,,Idemo da pescanika da slyterinu oduzmemo 5 poena"

Razmislite malo o tome.

Nego, izdvojicu citat iz jedne poznate pjesme:

`Kurana je bolja...Ja sam kao neka drolja`

Do sada sam bio u Hogsmidu. Jos je renoviranje u toku. A sada idem malo da lutam po skoli.
Kiss

Dejvidos
Nazad na vrh Ići dole
http://hogvorts.tk
Sponsored content





Rikijeve Pustolovine Empty
PočaljiNaslov: Re: Rikijeve Pustolovine   Rikijeve Pustolovine Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Rikijeve Pustolovine
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HOGVORTS :: Dnevnici-
Skoči na: